Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings
FHSAA 2A Region 1 Sanctioned **SUBJECT TO CHANGE** (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2024)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2023)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2023)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2022)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2022)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2021)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2021)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2020)
FHSAA 2A Region 1 Official Rankings (2019)
FHSAA 2A Region 1 Qualifiers (2019)
ICON KEY:
FHSAA 2A
DISPLAYING
FHSAA 2A
Top 5
Top 10
Top 20
Top 25
Top 30
Top 50
Top 100
Top 200
Top 500
All Events
100 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
100 Hurdles
110 Hurdles
300 Hurdles
4 x 100 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
Discus
Javelin
All Years
SR
JR
SO
FR
8
7
6
Men & Women
Men
Women
FILTER BY TEAM(S)
Andrew Jackson
Baker County
Baldwin
Bay
Bishop Kenny
Bolles
Bozeman
Bradford
Chipley
Episcopal
Fernandina Beach
Florida High
Fort White
Freeport
Gadsden County
Keystone Heights
Madison County
Marianna
North Bay Haven
Northview
Paxon
Pensacola
Pensacola Catholic
Rutherford
Santa Fe
South Walton
Suwannee
Taylor County
Tocoi Creek
Union County
Walton
West Florida
West Nassau
Wolfson
Yulee
FILTER BY ATHLETE(S)
Abbott, Rabekah (F) - Northview
Abbott, Raegan (F) - Northview
Abinsay, Shelby (F) - Bishop Kenny
Acosta, Alicia (F) - Santa Fe
Acree, Madison (F) - Santa Fe
Adams, Anna (F) - Northview
Adams, Cody (M) - Northview
Adams, Laquann (M) - Walton
Adams, Lewis (M) - Freeport
Adams, Lydia (F) - Freeport
Adams, Maurice (M) - Florida High
Adams, Parker (M) - Bolles
Adderson, Amaya (F) - Florida High
Addington, Milana (F) - Fernandina Beach
Addison - Love, Tony (M) - Baldwin
Addison, Ne-O (M) - Bradford
Adedokun, Mary (F) - Paxon
Adkison, Jhacobe (M) - Walton
Akande, Akin (M) - Bolles
Akerstrom, Abram (M) - Episcopal
Akins, Johnathan (M) - Madison County
Akins, Oshea (M) - Madison County
Alamo, Abimael (M) - Paxon
Albert, Danielle (F) - Fernandina Beach
Albritton, Nicholas (M) - Paxon
Alderman, Mason (M) - West Nassau
Alexander, Gabrielle (F) - Bolles
Alexander, Jarrin (M) - Bradford
Alexander, Jordan (M) - Bolles
Alicea, Alejandro (M) - Bishop Kenny
Allen, Cameron (M) - Marianna
Allen, Catlina (F) - Suwannee
Allen, Dylan (M) - West Florida
Allsup, Charles (M) - Tocoi Creek
Allyn, Peyton (M) - Bozeman
Almaria , Brandon (M) - Tocoi Creek
Almonord, Joseph (M) - Yulee
Ambs, Logan (M) - South Walton
Amerson, Erich (M) - Northview
Amico, Nicolas (M) - Bishop Kenny
Amon, Stone (M) - Suwannee
Anderson , Zali (F) - Baldwin
Anderson, Atiana (F) - Yulee
Anderson, Brent (M) - Bozeman
anderson, jacquavius (M) - Walton
Anderson, Joshua (M) - Paxon
Anderson, Ryan (M) - Bolles
Andrews, Ja'layla (F) - Rutherford
Archibald, Kaleb (M) - Yulee
Ardary, Macy (F) - West Nassau
Armitage, Jordyn (F) - Santa Fe
Armstrong, Evelyn (F) - West Florida
Armstrong, Trenton (M) - Baker County
Arrington, Leonard (M) - Gadsden County
Arsenault, Lauren (F) - Tocoi Creek
Asbury, Katherine (F) - Bolles
Ash, Dezirae (F) - Tocoi Creek
Ashby, Jeffrey (M) - Bolles
Ashman, Teeya (F) - North Bay Haven
Atallah, Adrianna (F) - Northview
Atwater , Conner (M) - Union County
Aulestia, Stephanie (F) - South Walton
Aultman, Kaydan (M) - Suwannee
Averitt, Ella (F) - Bishop Kenny
Bacani, Nolan (M) - South Walton
Baggs, Mackenzie (F) - Episcopal
Bailey, Sean (M) - Wolfson
Baker, Aidan (M) - Pensacola Catholic
Baker, Aidan (M) - Tocoi Creek
Baker, Brayden (M) - Bozeman
Baker, Jamarian (M) - Baker County
Baker, Kelaiah (M) - Rutherford
Baker, Riley (F) - Santa Fe
Baker, Terance (M) - Santa Fe
Balalong, Maya (F) - Bishop Kenny
Baldwin , Sean (M) - Baldwin
Baldwin, Charles (M) - North Bay Haven
Baldwin, Isabella (F) - Suwannee
Balfour, Kayla (F) - Pensacola Catholic
Barkley, Amia (F) - Gadsden County
Barnes , Synorice (M) - Baldwin
Barnes, Davian (M) - Bolles
Barnes, Harrison (M) - Bolles
Barnes, Lannah (F) - Bozeman
Barragan, Vincent (M) - Bolles
Barre, Julian (M) - Bolles
Barre, Siena (F) - Bolles
Barrow, Julia (F) - Episcopal
Barton, Jordan (M) - Bradford
Basnight, Dionna (F) - Pensacola
Bass, Drew (M) - Bishop Kenny
Basse, Jesse (M) - Fernandina Beach
Bata, Leila (F) - Bolles
Batrous, Amelia (F) - West Nassau
Bauer, Aurora (F) - Tocoi Creek
Bauer, Ava Mary (F) - Fernandina Beach
Baynard, Alysen (F) - Freeport
Baynard, Tucker (M) - Union County
Beach, Garrison (M) - Suwannee
Beach, Taylor (F) - Bozeman
Beeks, Shania (F) - West Florida
Beeks, Skyy (F) - West Florida
Beenen, Nolan (M) - Bishop Kenny
Begue, Will (M) - Keystone Heights
Belford, Sandra (F) - Baker County
Bell, Aislinn (F) - Fernandina Beach
Bell, Jordyn (M) - Wolfson
Bell, Termain (M) - Marianna
Bell, Treshon (M) - Andrew Jackson
Bergeron, Mariah (F) - Yulee
Bernal, Isabella (F) - Tocoi Creek
Berrios, Amaya (F) - Bolles
Berry, Matthew (M) - Bolles
Bethea, Amia (F) - Union County
Bethea, Chase (M) - Marianna
Bevelacqua, Braydon (M) - Bozeman
Bhakta, Meet (M) - Chipley
Biagini, Mary (F) - Bishop Kenny
Bilic, Ervin (M) - Bolles
Bille, Keegan (M) - Fernandina Beach
Billingslea, I'Shawn (M) - Baker County
Billingsly, Ainslee (F) - Bozeman
Black, Brendan (M) - Bolles
Black, Saniya (F) - Tocoi Creek
Blackburn, Cameron (M) - Walton
Blackmon, Deshawn (M) - Tocoi Creek
Blackshear, Alyssa (F) - Bishop Kenny
Blanco, Gerardo (M) - Suwannee
Bland, Justyn (M) - Andrew Jackson
Blazer, Laurel (F) - South Walton
Bliss, Adeline (F) - Baker County
Blitch, Elizabeth (F) - Santa Fe
Blocker, Chason (M) - Suwannee
Blue, Brian (M) - West Nassau
Blue, Emaysa (F) - Suwannee
Blue, Emaysa (F) - Suwannee
Blue, James (M) - Pensacola Catholic
boatwright, daniel (M) - Walton
Boites, Paola (F) - Freeport
Bolden, Peyton (F) - Taylor County
Bolden, Roderick (M) - Tocoi Creek
Boles, Malachi (M) - North Bay Haven
Bolta, Khloee (F) - Freeport
Boney, Brycen (M) - Union County
Bonner, Ottah (M) - Pensacola
Bonyuet, Alejandra (F) - Wolfson
Booker, Kaelyn (F) - Bradford
Borges, Cole (M) - Marianna
Boutwell, Leah (F) - Florida High
Bow, Jadyn (F) - Episcopal
Bowen, Jillian (F) - Fernandina Beach
Bowyer, James Wright (M) - Episcopal
boyd, alpha (M) - Walton
Boyd, Casey (M) - Rutherford
Boykin, Azaria (F) - Santa Fe
Brady, William (M) - Bolles
Braga, Matheus (M) - Bishop Kenny
Branch, Caleb (M) - Florida High
Branton, Arthur (M) - West Florida
Braswell, Savannah (F) - Pensacola
Braugh, Izabella (F) - Bozeman
Breese, Connor (M) - Union County
Brehmer, Coen (M) - Yulee
Breman, Gavin (M) - Santa Fe
Breuer, Cole (M) - Bolles
Bricker, Elijah (M) - Tocoi Creek
Bridges, Janiyah (F) - Rutherford
Bright, Matthew (M) - Keystone Heights
Brigman, Caleb (M) - Bolles
Brinkley, Byron (M) - Yulee
Brinson, Madison (F) - Keystone Heights
Brinson, Makenzi (F) - Keystone Heights
Brisbane, Marcel (M) - Wolfson
Brooks, Samual (M) - Baldwin
Brooks, Seth (M) - Andrew Jackson
Broomfield, Jordan (M) - Paxon
Brown , Treylon (M) - Baldwin
Brown, Alona (F) - Bozeman
Brown, Armonie (F) - Suwannee
Brown, Cole (M) - Episcopal
Brown, Ellie (F) - Bishop Kenny
Brown, Javian (M) - West Nassau
Brown, Kayla (F) - Yulee
Brown, Lytaviah (F) - Madison County
Brown, Na'khya (F) - Northview
Brown, Zaniya (F) - Florida High
Brown, Zireya (F) - Santa Fe
Brown-Field, Sanaiyah (F) - Marianna
Broxton, Josiah (M) - Florida High
Broxton, Virgus (M) - Florida High
Bruist, Dashawn (M) - Andrew Jackson
Brumfield, Mia (F) - Bishop Kenny
Bruneau, Eliana (F) - Bolles
Bruneau, Estella (F) - Bolles
Bruton, Deondra (F) - Madison County
Bruton, Kristen (F) - West Nassau
Bryan, Patoni (F) - South Walton
Bryant , Kyler (M) - Chipley
Bryant , Za'Vion (M) - Madison County
Bryant, Keith (M) - Baldwin
Bryant, Nia (F) - Paxon
Bryce, Trinity (F) - West Nassau
Buckley, Erin (F) - Bishop Kenny
Bunch, William (M) - Episcopal
Bundage, Kameron (M) - Florida High
Burgess, William (M) - South Walton
Burke, Amon (M) - Freeport
Burnaw, Kinslee (F) - Keystone Heights
Burnett, Jackson (M) - Bishop Kenny
Burnett, Payton (M) - Bishop Kenny
Burt, Tereasia (F) - Northview
Bush, Ashlyn (F) - Episcopal
Bush, Kaylee (F) - Marianna
Butler , Kayla (F) - Bay
Butler, Ava (F) - Marianna
Butler, Caleb (M) - Marianna
Butler, Garrison (M) - Bolles
Butler, Kevin (M) - Yulee
Buttery, Eric (M) - Walton
Byrd, Madeleine (F) - Florida High
Byrd, Malcom (M) - Walton
Byrnes, Clark (M) - Keystone Heights
Caldwell, Andre (M) - West Florida
Caldwell, Madison (F) - West Florida
Calloway, Jayden (M) - Bay
Camerlengo, Gracyn (F) - Episcopal
Camp, Henry (M) - Bolles
Camp, Jack (M) - Bolles
Camp, Teddy (M) - Bolles
Campbell, Cody (M) - Freeport
Campbell, Donovan (M) - Freeport
Campbell, Jakiya (F) - Yulee
Campen, Kate (F) - Bolles
Campos, Katherine (F) - Bolles
Canavan, Abby (F) - Bishop Kenny
Canavan, Amy (F) - Bishop Kenny
Candelino , Jillian (F) - Bolles
Cano, Daniel (M) - Bishop Kenny
Caravello, Cali (F) - South Walton
Carey, Cyanne (F) - Baker County
Carinhas, Thomas (M) - North Bay Haven
Carmichael, Lakyn (F) - North Bay Haven
Carmon, James (M) - North Bay Haven
Carn, Cassius (M) - Bradford
Carney, John (M) - Bishop Kenny
Carpenter, Gracie (F) - West Nassau
Carr, Kimberly (F) - Baldwin
Carreras, Raffaellie (F) - Fort White
Carroll, Nathan (M) - Pensacola Catholic
Carswell, Ahmani (F) - Chipley
Carter , Ta'Zyhia (F) - Bay
Carter, Jalon (M) - Florida High
Carter, Keyon (M) - Santa Fe
Carter, Lawson (M) - Chipley
Carter, Mason (M) - Baldwin
Carter, Trent (M) - Bolles
Carter, Van (M) - South Walton
Case , Katelynn (F) - Baldwin
Casey, Henry (M) - West Florida
Cason, A'Marion (M) - Santa Fe
Castillo-Zima, Juan Pablo (M) - Bishop Kenny
Castro, Omar (M) - North Bay Haven
Catlin , Cauthen (F) - Bolles
Cauthen, Charles (M) - Wolfson
Cembruch, Kamryn (F) - Fort White
Cerritos, William (M) - Suwannee
Chamberlain, Cali (F) - Keystone Heights
Chambliss, Anderson (F) - Bolles
Chambliss, Kimbrough (F) - Bolles
Chamlee, Olivia (F) - Tocoi Creek
Chancey, Byron (M) - Suwannee
Chandler , Adrien (M) - Union County
Chandler, Aidan (M) - Bolles
Chandler, Damion (M) - Gadsden County
Chang, An (M) - North Bay Haven
Chantiri, Julie (F) - Bishop Kenny
Chappell, Laban Carter (M) - Episcopal
Charles, Zeyon (M) - Bishop Kenny
Chase, Will (M) - South Walton
Chenoweth, Samantha (F) - Fernandina Beach
Chery, Jewels (F) - Bishop Kenny
Chrisphonte, Michaela (F) - Bishop Kenny
Christy, Grace (F) - Bolles
Christy, Jacob (M) - Bolles
Clark, Carter (M) - Freeport
Clark, Hannah (F) - Yulee
Clark, Kaiman (M) - Episcopal
Clark, Terrance (M) - Suwannee
Clark, Trevion (M) - Florida High
Clarke, Adriana (F) - Yulee
Clayton, Jerquon (M) - Taylor County
Claytor, Zoe (F) - Tocoi Creek
Clemens, Brodie (M) - Fernandina Beach
Clemmons, Cameron (M) - Pensacola
Clemmons, Olivia (F) - Marianna
clenney, jonathan (M) - Walton
Cliffin, Brian (M) - Bradford
Clutter, Alexa (F) - Bolles
Clutter, Lorena (F) - Bolles
Coan, Skye (F) - Bozeman
Coats, Mayariya (F) - Pensacola Catholic
Cody, Emily (F) - Northview
Cody, Michael (M) - Northview
Cofran, Mary (F) - Episcopal
Cohill, Kate (F) - Bolles
Cole, Noah (M) - Episcopal
Coleman, DJ (M) - Suwannee
Coleman, Gabriel (M) - Bolles
Coleman, Niya (F) - Florida High
Coleman, Sarah (F) - Paxon
Collins, Khristian (M) - West Nassau
Collins, Parker (F) - Keystone Heights
Colston, Kenneth (M) - Florida High
Comer, Austin (M) - Bozeman
Comer, Gracie (F) - Bozeman
Comer, Trevor (M) - Bozeman
Connolly, James (M) - Bishop Kenny
Contreras, Sevina (F) - Fernandina Beach
Cooper, Bryan (M) - Chipley
Cooper, David (M) - Episcopal
Copeland, Carl (M) - Bozeman
Cornwell, Elijah (M) - Yulee
Cotita, Shelby (F) - Northview
Cotton, Christopher (M) - Florida High
Courtney, Areonna (F) - Northview
Covan, Ashton (M) - Northview
Covill, Lily (F) - Pensacola Catholic
Cowart, Adalie (F) - Suwannee
Cox , Jace (M) - Tocoi Creek
Cox, Connor (M) - Bolles
Cox, Ka'Manei (F) - Northview
Coyle, Clare (F) - Bishop Kenny
Crain, Jackson (M) - Bay
Cratem, John (M) - Bishop Kenny
Cratem, Sophie (F) - Bishop Kenny
Cratem, Thomas (M) - Bishop Kenny
Crawford, Kyle (M) - Bolles
Cregg, Christopher (M) - Baker County
Crider, Wyatt (M) - Yulee
Crime, Mac (M) - Episcopal
Criswell, Chloe (F) - Northview
Criswell, Colton (M) - Northview
Crocker, Emily (F) - Bishop Kenny
Crooks, Christan (M) - Tocoi Creek
Crosby, Jamaria (F) - Pensacola
Crosby, Wyatt (M) - Florida High
Crowell, Cooper (M) - Paxon
Cruickshank , Caleyah (F) - Baldwin
Crumbley, Josalyn (F) - Paxon
Cruz-Betancourth, Adriana (F) - Bay
Csikai, Elizabeth (F) - Bolles
Cuevas, Josue (M) - Suwannee
Cuffy, Kay'lyona (F) - Suwannee
Culler, Mijore Anna (F) - Baldwin
Culpepper, Dalton (M) - Yulee
Cummings, Jamarian (M) - Bradford
Curran, Henry (M) - Bishop Kenny
Curtis, Sydney (F) - Madison County
Curtis, Zee (F) - Bolles
Cuthbertson, Octavious (M) - Madison County
Cutter, Cole (M) - Pensacola Catholic
Cuttino, Te'Qjaun (M) - Marianna
Cywinski, Robert (M) - Rutherford
Czubaj, Sierra (F) - Rutherford
D'Arienzo, Katherine (F) - Episcopal
Daigle, Kaleb (M) - Bozeman
Dailey, Jayden (M) - Tocoi Creek
Daise, Jayla (F) - Andrew Jackson
Dalbey, Noah (M) - South Walton
Dale, Clifford (M) - Pensacola
Dallas, Trey (M) - Fernandina Beach
Dampier, Marleah (F) - Fernandina Beach
Dancik, Evan (M) - Bozeman
Dancik, Madeline (F) - Bozeman
Dandy, Hayden (F) - Bozeman
Daniel, Jase (M) - Suwannee
Daniel, Ma'Kenndi (M) - Bishop Kenny
Dantzler, Jada (F) - Andrew Jackson
Danzy, Micahi (M) - Florida High
Daria, Inessa (F) - Tocoi Creek
Davidson, Maddox (M) - Episcopal
Davila, Brenham (F) - Tocoi Creek
Davila, Sofia (F) - Episcopal
Davis, Ava (F) - Tocoi Creek
Davis, Charis (F) - West Florida
Davis, Dylan (M) - Bozeman
Davis, Grace (F) - Bozeman
Davis, Jayden (M) - Chipley
Davis, Na'Tiyah (F) - Gadsden County
Davis, Nathan (M) - West Nassau
Davis, Reece (F) - North Bay Haven
Davis, Reilly (F) - North Bay Haven
Davis, Taylor (F) - Bozeman
Davis, Vonloris (F) - Marianna
Day, Alexander (M) - Florida High
De Haan, Jace (M) - Tocoi Creek
De La Cruz, Joel (M) - Suwannee
De Monte, Daniel (M) - Bolles
DeAlexandris , Kate (F) - Bolles
DeAlexandris, Ben (M) - Bolles
Dean, Wendell (M) - Tocoi Creek
Dearing, Kiersten (F) - Wolfson
Dease, Kara (F) - Paxon
Debose, Malachi (M) - Andrew Jackson
Decree, Nikeyvian (M) - Chipley
Decrosta, Dallas (F) - Keystone Heights
Deem, Noah (M) - Florida High
Dees, Zavion (M) - Pensacola
Deguzman, Aidan (M) - West Florida
Deguzman, Jaxon (M) - West Florida
Deitrick, Kaitlyn (F) - Tocoi Creek
Delarosa, Moses (M) - Northview
DeMatteo, Sophia (F) - Pensacola Catholic
Demps, Rihanna (F) - Suwannee
DePriest, Colby (M) - Freeport
DeProspro, Olivia (F) - Bishop Kenny
Derico, TJ (M) - Suwannee
Dermody, Rowan (M) - Pensacola Catholic
Deshazier, Ernecia (F) - Bay
DeVaul, Keaton (M) - Fernandina Beach
DeVoux, Kennedi (F) - Paxon
Dewsnap, Trent (M) - West Florida
Diaz, Gabriella (F) - North Bay Haven
Diaz-Reyes, Alberto (M) - Bishop Kenny
Dickens, Adrian (M) - North Bay Haven
Digiacomo, Max (M) - Tocoi Creek
Dikun, Gwendolyn (F) - Yulee
Dillard, Alexis (F) - Pensacola Catholic
Dilts, Emory (M) - Bishop Kenny
Dimauro, James (M) - Fort White
Dimmer, Kameron (M) - Pensacola Catholic
Dimmick, Zach (M) - Bishop Kenny
Diokno, Bayani (M) - Bishop Kenny
Diston , Daylyn (M) - Union County
Diston, Daquan (M) - Union County
Dixon, Sabrina (F) - West Florida
Dobhan, Nicholas (M) - Pensacola Catholic
Dodd, Jordyn (F) - North Bay Haven
Dodson, Lana (F) - Tocoi Creek
Dolan, Annie (F) - Pensacola Catholic
Domingo, Madeline (F) - Wolfson
Donahoo, Caleb (M) - Freeport
Donaldson, Deltonio (M) - Gadsden County
Dorman, Chloe (F) - Baker County
Dorris, Annabeth (F) - Fernandina Beach
Dorsey, Nias (M) - Florida High
Douglas, Joshua (M) - Paxon
Dove, Harrison (M) - West Florida
Downer , Alexiya (F) - Bolles
Downer, Dillon (M) - Bolles
Downer, Donald (M) - Bolles
Downer, Gavin (M) - Andrew Jackson
Drake, Claire (F) - Episcopal
Drake, Emily (F) - Episcopal
Drakus, Vincent (M) - Fernandina Beach
Drew, Nate (M) - Bolles
Driscoll, Virginia (F) - Wolfson
Driskell, Drake (M) - Northview
Dube, Peyton (M) - Baker County
Dubose , Armale (M) - Baldwin
Dudley, Cate (F) - Bishop Kenny
Duff, David Bryant (M) - Bozeman
Dugger, Garrett (M) - Baker County
Dugger, Trey (M) - Baker County
Duggins , Marshay (F) - Baldwin
Duhnoski, Colin (M) - Bolles
Dukes, Tristan (M) - Keystone Heights
Duncan, Tyler (M) - Keystone Heights
Dunlap, Josiah (M) - Bay
Dunnell, Variah (F) - Taylor County
Dunnigan, Trenton (M) - Walton
Dunsford, Austin (M) - Northview
Dupree, Kennesha (F) - Santa Fe
Durgin, Robbie (M) - Freeport
Durrenberger, Josiah (M) - Keystone Heights
Duvall, Caitlyn (F) - Bozeman
Dyroff, Caroline (F) - North Bay Haven
Earp, Joseph (M) - Bozeman
Eberhard, Emily (F) - Bay
Eby, Jocelyn (F) - South Walton
Eby, Jocelyn (F) - South Walton
Edwards, Shakirah (F) - Rutherford
Eldridge, Izayah (M) - Chipley
Elizando, Charleen (F) - North Bay Haven
Elledge, Lily (F) - Baker County
Elley, Jared (M) - Yulee
Elliott, Ja'Mauri (M) - Baker County
Ellis, Chadrick (M) - Taylor County
Ellis, Hayden (M) - Yulee
Ellis, Mac (M) - South Walton
Ellis, Ronnie (M) - Baker County
Ellison, Levi (M) - Taylor County
Elsayed, Fares (M) - North Bay Haven
Elzawahry, Zachariah (M) - North Bay Haven
Emerson, Luke (M) - Santa Fe
Engel, Riley (F) - Pensacola Catholic
England, Isaiah (M) - Freeport
England, Xavier (M) - Florida High
Ennis, Cosmos (M) - Bolles
Enos, Mary (F) - Santa Fe
Epstein, Savannah (F) - West Florida
Eramus, Zander (M) - Tocoi Creek
Erisman, Caleb (M) - Florida High
Erisman, Jacob (M) - Florida High
Ero, Victoria (F) - Episcopal
Escobar-Medina, Alan (M) - West Florida
Estes, Matthew (M) - Tocoi Creek
Evans, Avery (F) - Tocoi Creek
Evans, Caleb (M) - Bishop Kenny
Evans, Jalay (F) - Fernandina Beach
Evans, Marlin (M) - Bolles
Evans, Raquel (F) - Pensacola Catholic
Evatt, Tristen (F) - Yulee
Evora, Phillippa (F) - Florida High
Eyrick, Molly (F) - Bolles
Faile, Lundon (M) - Bay
Faint, Kyla (F) - North Bay Haven
Faint, Michael (M) - North Bay Haven
Faircloth, Mark (M) - Florida High
Fallon, Andrew (M) - Bolles
Fancher, Anthony (M) - Fernandina Beach
Farcus, Ava (F) - Wolfson
Farha, Andrew (M) - Bishop Kenny
Farhat, Isabella (F) - Bishop Kenny
Faria, Catarina (F) - Suwannee
Farmer, Isaiah (M) - Florida High
Farrell, Jaden (F) - North Bay Haven
Farrell, Journee (F) - North Bay Haven
Faust, Chrishawndria (F) - Florida High
Favorite, Emily (F) - Tocoi Creek
Federick, Tykeiuna (F) - Suwannee
Fenelon, Jayden (M) - Paxon
Ferguson, Diamond (F) - Bradford
Ferus, Juliana (F) - Fernandina Beach
Fiddler, Karis (F) - West Florida
Figueroa, Arizona (F) - Pensacola
Fina, Zoe (F) - Fernandina Beach
Finklea, Kelly (F) - West Nassau
Finley, Noah (M) - Baker County
Flaherty, Liam (M) - Bozeman
Fleetwood, Preston (M) - Walton
Fleming, Cole (M) - Wolfson
Flores, Emily (F) - Tocoi Creek
Florestal, Saint-Verge (F) - Bishop Kenny
Flowers, Ruben (M) - Bolles
Floyd, A G (M) - Pensacola
Folson, Traunard (M) - Andrew Jackson
Ford, Dy'Aundra (F) - Andrew Jackson
Forehand, Cason (M) - Bay
Forrest, Cooper (M) - Bozeman
Fountain, Aliyah (F) - Northview
Fountain, Joyla (F) - Pensacola Catholic
Fountain, Zykuria (F) - Northview
Fox, Magnolia (F) - Bolles
Fox, Millicent (F) - Bolles
Foye, Jahiem (M) - Santa Fe
Francis, Trinity (F) - Florida High
Franklin, Amari (F) - West Florida
Franklin, Imani (F) - Wolfson
Franklin, Mallory (F) - North Bay Haven
Fravel, Hannah (F) - Fernandina Beach
Frazier , Jackson (M) - Tocoi Creek
Freed, Sydney (F) - Episcopal
Freeman, Evie (F) - Bolles
Freeman, Teryn (F) - Bolles
Frees, Layken (F) - Taylor County
Freet, Dylan (M) - Tocoi Creek
Frey, Anastasiya (F) - Tocoi Creek
Frey, Will (M) - Bishop Kenny
Frith, Uriah (M) - Freeport
Fuata, Kainoa (M) - Tocoi Creek
Fuavai, IIliyas (M) - Pensacola Catholic
Fuller, Anndersn (F) - Fort White
Fusaro, Lucas (M) - Bolles
Gagnon, Kendall (F) - Keystone Heights
Gainer , Deashia (F) - Union County
Gainey, Austin (M) - Chipley
Gale, Harrison (M) - Bishop Kenny
Galipalli , Sharanya (F) - Bolles
Gallon, Jakayla (F) - Madison County
Gammon, Sawyer (M) - Fernandina Beach
Gancerez, Sebastian (M) - West Nassau
Garcia , Davian (M) - Tocoi Creek
Garcia, Andres (M) - Bishop Kenny
Garcia, Diego (M) - Florida High
Garcia, Karrissa (F) - South Walton
Gardere, Elena (F) - Bishop Kenny
Garland, Kyra (F) - Suwannee
Garner, Payton (F) - Bozeman
Garnes, Neiko (M) - Andrew Jackson
Garrett, Kelis (F) - Marianna
Garrity, Kaelan (M) - South Walton
Gates, Gabriel (M) - West Nassau
Gatti, Bo (F) - Fernandina Beach
Gause, Hayden (F) - Marianna
Gerke, Addison (F) - Fernandina Beach
Gibbens, Kevin (M) - Bozeman
Gibbons, Ginny (F) - Bolles
Gibbs, Brianna (F) - West Nassau
Gibson, Caitlyn (F) - Northview
Gibson, Raleigh (F) - Northview
Giedrys, Neriah (F) - Fernandina Beach
Giehrl, Catherine (F) - Bishop Kenny
Gilbert, Trinity (F) - Freeport
Gilley, Holley (F) - Northview
Gilliam, Jacques (M) - Florida High
Gilliam, Makayla (F) - Santa Fe
Givens, Marcus (M) - Baker County
glenn, kimberly (F) - Walton
Glenn, Mackenize (F) - Episcopal
Glover, De'Asia (F) - Baker County
Glynn, Larissa (F) - Tocoi Creek
Glynn, Mason (M) - Episcopal
Godboldt, Keith (M) - Andrew Jackson
Golden, Shantiriya (F) - Keystone Heights
Gonzalez, Amelia (F) - Tocoi Creek
Gonzalez, Cristian (M) - Bay
Good, Cameron (M) - Yulee
Goodin, Taylor (F) - Keystone Heights
Goodman, Trevor (M) - Marianna
Goolsby, Catherine (F) - Bozeman
Gopal, Asha (F) - Bolles
Gottlieb, Asher (M) - Bolles
Gould, Joseph (M) - Walton
Gowdy, Lucrezia (F) - Episcopal
Grabner, Gretyl (F) - Bay
Graff, Ayden (M) - Keystone Heights
Graham, Madarious (M) - Walton
Granja, Jader (M) - Freeport
Grant, Josiah (M) - Marianna
Grant, Nevaeh (F) - Rutherford
Grasso, Aiden (M) - Florida High
Gratz, Abby (F) - Bolles
Graudons, Brook (F) - Keystone Heights
Gray, Ainsley (F) - Episcopal
Grden, Stephanie (F) - Bishop Kenny
Green, Ay'keelah (F) - Florida High
Green, Maddison (F) - Paxon
Green, Michael (M) - Chipley
Green, William (M) - Bolles
Green, Za'hira (F) - Suwannee
Green, Zi'onay (F) - Suwannee
Greene, Eli (M) - Bishop Kenny
Gregory, Ah'zavion (M) - Northview
Grier, Randelaysia (F) - West Florida
Griffin, Ny'terria (F) - Taylor County
Griffin, Olivia (F) - Keystone Heights
Griffin, Sage (M) - Taylor County
Griffin, Tyler (M) - Keystone Heights
Griner , Wyatt (M) - Tocoi Creek
Griner, Claire (F) - South Walton
Griner, Payne (M) - South Walton
Grooms, Richard (M) - Wolfson
Gueye, Lucy (F) - Wolfson
Guillory, Josephine (F) - Tocoi Creek
Gulley, Timothy (M) - Pensacola Catholic
Gummadi, Sahana (F) - Bolles
Gunn, Khalil (M) - Gadsden County
Gunter, Paul (M) - Suwannee
Gunter, Ryleigh (F) - Florida High
Gutierrez, Luis (M) - West Florida
Guy, Layla (F) - Episcopal
Guyden, Braylon (M) - Santa Fe
Hackett, Taylor (F) - Florida High
Hagans, John David (M) - Bozeman
Hagen, Stephanie (F) - Bishop Kenny
Hagler, Jason (M) - Bozeman
Hagler, Phillip (M) - Bozeman
Hale, Ben (M) - Bishop Kenny
Hale, Landon (M) - Yulee
Haley, Liza (F) - Episcopal
Halfacre , Holly (F) - Union County
Hall, Landon (M) - Tocoi Creek
Hall, Nick (M) - West Florida
Hall, Tayquel (M) - Gadsden County
Hall, Teilah (F) - Keystone Heights
Hall, Trystan (M) - Yulee
Hallam, Adalee (F) - West Florida
Hamilton, Jevon (M) - Rutherford
Hamilton, Tony (M) - Madison County
Hammack, Jayce (M) - Yulee
Hammond, Trenton (M) - Bozeman
Hampton, Ali (F) - Walton
Hampton, Jamie (M) - Madison County
Haney, Emma (F) - Bishop Kenny
Hankerson, Sincere (M) - Bradford
Hanley, Gianna (F) - Bishop Kenny
Hansen, Sabrina (F) - Fernandina Beach
Hanson, John (M) - Bozeman
Hanson, Mikaela (F) - Bozeman
Harbin, Stone (M) - Episcopal
Hardaway, Aaron (M) - West Florida
Harden, Max (M) - Episcopal
Hardiman, Arianna (F) - Andrew Jackson
Hardwick, Jade (F) - Episcopal
Hargrove, Ronald (M) - Andrew Jackson
Harp, Alys (F) - South Walton
Harp, Gibson (M) - Florida High
Harper, Houston (M) - Yulee
Harper, Taliyah (F) - Union County
Harrell, Ryan (M) - Baker County
Harris, Ashlyn (F) - Fernandina Beach
Harris, Brian (M) - Pensacola
Harris, Elle (F) - Bolles
Harris, Jayden (M) - Bishop Kenny
Harris, Joseph (M) - Union County
Harris, Josh (M) - Yulee
Harris, Katelyn (F) - Tocoi Creek
Harris, Rachel (F) - Union County
Harris, Taylor (F) - Bishop Kenny
Harris, Tmical (M) - Pensacola
Harrison, Abigail (F) - Pensacola
Harrison, Jillian (F) - Freeport
Harshbarger, Allie (F) - North Bay Haven
Hart, Antwan (M) - Andrew Jackson
Hartford, Zac (M) - West Nassau
Harvey, Nikyan (M) - Marianna
Harvey, Tre'kevion (M) - Marianna
Hatcher, Gabriel (M) - West Nassau
Hatcher, Jaiiah (F) - Union County
Hatcher, Saryn (M) - Paxon
Hawk, Colton (M) - Tocoi Creek
Hayes, Brianna (F) - Madison County
Haynes, Amelia (F) - Episcopal
Haynes, William (M) - Madison County
Haywood, Ka'Myya (F) - Bishop Kenny
Heard, Shania (F) - Rutherford
Heaton, Gavin (M) - Fort White
Hebert, Brennan (M) - Fernandina Beach
Helton, Joshlynn (F) - Northview
Henderson, Alexis (F) - Bolles
Henderson, Ieisha (F) - Baker County
Hendrix, Jade (F) - Marianna
Henry, Leviah (F) - Florida High
Henson, Clay (M) - Yulee
Henson, Elise (F) - Episcopal
Henson, Logan (M) - Episcopal
Herman , Anden (M) - Tocoi Creek
Herman, Autumn (F) - Tocoi Creek
Herman, Jackson (M) - Keystone Heights
Hernandez, Victoria (F) - North Bay Haven
Herrera, Harry (M) - Bolles
Hester, Terin (M) - Freeport
Heyward, Kendell (M) - Yulee
Hickman, Keiley (F) - Freeport
Highsmith, Telijah (M) - Marianna
Hildebrand, Cassie (F) - Chipley
Hildebrand, Christian (M) - Chipley
Hildebrand, Kaitlyn (F) - Chipley
Hill, Kennedy (F) - Andrew Jackson
Hill, Maliek (M) - Bolles
Hill, Willie (M) - Santa Fe
Hill, Willie (M) - Andrew Jackson
Hilliard, Matthew (M) - Santa Fe
Hills, Christin (M) - Bolles
Hitchens , Jaylen (M) - Baldwin
Hobgood, Olivia (F) - Episcopal
Hochreiter, Griffin (M) - Tocoi Creek
Hocking, Orion (M) - Fernandina Beach
Hodges, Madelene (F) - Bolles
Hodges, Matthew (M) - Taylor County
Hodges, Trenton (M) - Baker County
Hogan, Brianna (F) - Keystone Heights
Hogan, Elizabeth (F) - Keystone Heights
Hogan, Kansas (F) - West Nassau
Hogan, Tyler (M) - West Nassau
Holcey, Chania (F) - Fernandina Beach
Holcomb, Jonathan (M) - Tocoi Creek
Holland, Chester (M) - Episcopal
Holland, Emma (F) - North Bay Haven
Holland, Orlando (M) - Baker County
Holland, Terrance (M) - Andrew Jackson
Holley, Ja'kiem (M) - Chipley
Holley, Willie (M) - North Bay Haven
Hollingsworth, Kiersten (F) - Florida High
Holloway, Garrett (M) - Bishop Kenny
Holmes, Aaron (M) - Florida High
Holmes, Alexis (F) - Bishop Kenny
Holmes, Charlie (M) - North Bay Haven
Holmes, Kaleb (M) - Chipley
Holmes, Nathan (M) - North Bay Haven
Holt, Holly (F) - Bradford
Holton , Terriana (F) - Union County
Hood, Jamarion (M) - Bradford
Hooks, Ethan (M) - Chipley
Hopkins, Alyssa (F) - Fort White
Hopkins, Jared (M) - Fort White
Hopkins, Josiah (M) - Fort White
Hort, Evan (M) - Bolles
Horton, Josalyn (F) - Wolfson
House, Abigail (F) - Episcopal
Houston, Ja'maya (F) - Madison County
Howard, Koby (M) - Pensacola Catholic
Howard, Tyson (M) - Florida High
Howe, Cooper (M) - Bishop Kenny
Howell, Gabby (F) - West Nassau
Hoy, Kristina (F) - Bishop Kenny
Hughes , Emma (F) - Baldwin
Hughes, Agnes (F) - Episcopal
Hughes, Anna (F) - South Walton
Hughes, Jesse (M) - Northview
Hughes, Leah (F) - Wolfson
Hughes, Tionni (F) - West Nassau
Hughley, Dominique (M) - Pensacola
Hulion, Callie (F) - Walton
Hung, Tabitha (F) - Wolfson
Hunt, Alyssa (F) - Bradford
Hunt, Sadie (F) - Bolles
Hunter, Aubrie (F) - Taylor County
Hunter, Kameron (M) - Andrew Jackson
Hunter, Kinsleigh (F) - Chipley
Hunter, Ta'riah (F) - Union County
Hurst, Izabella (F) - Bishop Kenny
Husbands, Alissa (F) - Bishop Kenny
Hutchins, Ella (F) - Keystone Heights
Hutchins, Isabella (F) - Bishop Kenny
Hutchinson, Leah (F) - Bozeman
Inman, Keisean (M) - Florida High
Irby, Amber (F) - Northview
Israel, Olivia (F) - Bolles
Ivey, Braelon (M) - Marianna
Ivey, Ka'Darien (M) - Suwannee
Jackson, Alan (M) - Florida High
Jackson, Candace (F) - Keystone Heights
Jackson, Chyanne (F) - Marianna
Jackson, Demetria (F) - Marianna
Jackson, Ja'ohn (M) - Madison County
Jackson, KJ (M) - Episcopal
Jackson, Theodore (M) - Pensacola
Jacquot, Jack (M) - Episcopal
Jaffa, Micah (M) - Wolfson
Jahuey, Joshua (M) - Suwannee
James, Casey (M) - Bozeman
James, Paris (M) - Bolles
James, Satchell (M) - Chipley
James, Sloane (F) - Bolles
Jamison, Logan (M) - Bozeman
Janik, Trevor (M) - Pensacola Catholic
Jasey, Calvin (M) - Episcopal
Jasey, Ershod (M) - Episcopal
Jeffers, Emma (F) - Union County
Jenkins, Evoni (F) - Gadsden County
Jenkins, Gabriella (F) - Paxon
Jenkins, Gracie (F) - Madison County
Jentink, Ashlyn (F) - Bozeman
Jentink, Jesse (M) - Bozeman
Ji, Daniel (M) - Bolles
Jimenez, Zaralex (F) - North Bay Haven
Johns, Chloe (F) - Bolles
Johnson , Libby (F) - Bolles
Johnson, Brian (M) - Andrew Jackson
Johnson, Bryanna (F) - Marianna
Johnson, Camilo (M) - Paxon
Johnson, Christopher (M) - Pensacola
Johnson, Davis (F) - Bishop Kenny
Johnson, Donovan (M) - Pensacola
Johnson, Eli (M) - Fernandina Beach
Johnson, Ella (F) - Tocoi Creek
Johnson, Elysse (F) - Bay
Johnson, Emmaline (F) - Episcopal
Johnson, Gabrielle (F) - Bishop Kenny
Johnson, Gabrielle (F) - Paxon
Johnson, Harper (F) - Baker County
Johnson, Jazzlin (F) - Florida High
Johnson, Jordan (M) - Andrew Jackson
Johnson, Kaleb (M) - Santa Fe
Johnson, Kamilya (F) - Yulee
Johnson, La Clifton (M) - Marianna
Johnson, Marcus (M) - Marianna
Johnson, Thurston (M) - Marianna
Johnson, William (M) - Bishop Kenny
Johnson, Zatavious (M) - Suwannee
Johnston, Jeremy (M) - Florida High
johnston, joshua (M) - Walton
Jolly, Steven (M) - Bishop Kenny
Jonas, Kanaisa (F) - Madison County
Jones , Andreau (M) - Madison County
Jones , Ny'asia (F) - Union County
Jones, Ayriel (F) - Bay
Jones, Bagheera (F) - Baker County
Jones, Bernard (M) - Tocoi Creek
Jones, Dailynn (F) - South Walton
Jones, Davis (M) - Paxon
Jones, Deziah (F) - Santa Fe
Jones, Emoni (F) - Florida High
Jones, Garrett (M) - Keystone Heights
Jones, Jack (M) - Bolles
Jones, Jaida (F) - Bay
Jones, Jhavoni (M) - Yulee
Jones, Kendyll (M) - Yulee
Jones, Mac (M) - Bolles
Jones, Makei (M) - Walton
Jones, Melanee (F) - Suwannee
Jones, Shari (F) - Marianna
Jones, Terrance (M) - Fernandina Beach
Joost, Christopher (M) - Bolles
Joost, Emma (F) - Bolles
Jordan, Zane (M) - South Walton
Joseph, Christopher (M) - Bishop Kenny
Joshi, Saloni (F) - Wolfson
Jubran, Alex (M) - Bishop Kenny
Justice, Lillianna (F) - West Florida
Kadi, Ashley (F) - Bishop Kenny
Kadima, Mervine (F) - Paxon
Kalandyk, Tyra (F) - Suwannee
Kallivayalil, Noah (M) - Bishop Kenny
Karvounis, Thomas (M) - Bolles
Kasavaraju, Esha (F) - Bolles
Keller, Leah (F) - Florida High
Kelley, Laney (F) - Walton
Kellum, Elijah (M) - Santa Fe
Kemp, Jace (M) - Episcopal
Kempner, Aidan (M) - Wolfson
Kennedy, Jaquan (M) - Pensacola
Kenon, Saivon (M) - Gadsden County
Kent, Shelby (F) - Northview
Kettle, Zac (M) - Wolfson
Ketty, Akshay (M) - Bolles
Keys, Brian (M) - South Walton
Keys, Cullen (M) - Marianna
Kidd, O'Nykah (F) - Northview
Kilburn, Ethan (M) - Northview
Killets, Canyon (M) - North Bay Haven
Killets, Gabrielle (F) - North Bay Haven
Kilpatrick, Lawson (M) - South Walton
Kimball, Jacob (M) - Madison County
Kimberly, Cormac (M) - Bolles
Kinder, Lakevyon (M) - Gadsden County
King, Damien (M) - Keystone Heights
King, George (M) - Yulee
King, Grant (M) - Baldwin
King, Marissa (F) - West Florida
King, Zeb (M) - West Nassau
Kirby, Kate (F) - Suwannee
Kirk, Colin (M) - Bolles
Kirkland, Conner (M) - West Nassau
Kirkland, Tripp (M) - Suwannee
Kirspel, Jonah (M) - South Walton
Kittrel, Wyatt (M) - Baker County
Klassen, Bode (M) - Bolles
Kling, Daniel (M) - North Bay Haven
Knight, Aniya (F) - Pensacola
Knight, Chloe (F) - West Florida
Knight, Jada (F) - Fort White
Knight, Paige (F) - Pensacola
Knowlton , Reece (F) - South Walton
Knowlton, Reece (F) - South Walton
Kompella, Akhil (M) - Paxon
Kopecky, Abhimanyu (M) - Santa Fe
Kopecky, Nityannda (M) - Santa Fe
Kotchen, Trammell (M) - Episcopal
Kovi, Taylor (F) - Santa Fe
Kowalik, Brett (M) - Bozeman
Kowkabany, Ellie (F) - Bolles
Kowkabany, Hannah (F) - Episcopal
Kozhevnikov, Maksimus (M) - Tocoi Creek
Kruger, Peyton (M) - Freeport
Kyvik, Ben (M) - Florida High
Labyak, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Lacey, Talan (M) - Tocoi Creek
Laettner, Tor (M) - Episcopal
laird, noah (M) - Walton
Laird, Will (M) - Episcopal
Lampley-Sims, Paul (M) - Episcopal
Lanahan, Olivia (F) - Bishop Kenny
Land, Zoie (F) - Bozeman
Landis, Jonah (M) - Bolles
Lanier, Patrick (M) - Bishop Kenny
Largen, Colin (M) - Episcopal
Lasalle, Nathan (M) - Bishop Kenny
Lasca, Rebecca (F) - Keystone Heights
Lasserre, Andrew (M) - Fernandina Beach
Latham, Natalie (F) - Rutherford
Lavender, Jeffery (M) - West Nassau
Law, Calista (F) - West Nassau
Lawrence, Tori (F) - West Florida
Lawson, Erin (F) - Baker County
Layne, Adam (M) - Bozeman
Layne, Chrissy (F) - South Walton
Layne, Jackson (M) - South Walton
Le, Gisele (F) - Fernandina Beach
Leach, Dakota (M) - Keystone Heights
Leak-Harbor, Harmani (F) - Wolfson
Leal, Jasmin (F) - Gadsden County
Leddy, Nate (M) - Episcopal
Lee Chong , Mia (F) - Bolles
Lee, Braxton (M) - West Nassau
Lee, Brent (M) - Northview
Lee, Christopher (M) - Bolles
Lee, Isabella (F) - Bolles
Lee, Jadah (F) - Tocoi Creek
Lee, Jillian (F) - Bradford
Lee, Macy (F) - Fernandina Beach
Lee, Ze'Ja (F) - Florida High
Legare, Zhian (F) - Paxon
Leggett, Justice (M) - Suwannee
Leigh wheelis, Angel (F) - South Walton
Leimer, Ben (M) - Bishop Kenny
Leipau, Jackson (M) - Fernandina Beach
Lengani, Hakim (M) - Pensacola
Lenger , Lilly (F) - Bolles
Leon, Skilynn (F) - Florida High
Leslie, Malik (M) - Bolles
Lett, Christina (F) - West Florida
Levy, Gabe (M) - Bolles
Lewis, Malik (M) - Suwannee
Leyva-Gonzales, Giovanni (M) - Bishop Kenny
Librero, Maxine (F) - Bishop Kenny
Lieb, Miriam (F) - Bolles
Ligeikis, Johnathan (M) - Fernandina Beach
Lillie, Quion (M) - Baldwin
Ling, Aniyah (F) - Yulee
Linkfield, Casey (M) - Yulee
Litchfield, Sophia (F) - Pensacola
Liuzzo, Ava (F) - Bishop Kenny
Liuzzo, Jack (M) - Bishop Kenny
Livingston , Shaniyah (F) - Madison County
Livingston , Zalailah (F) - Madison County
Livingston, Javion (M) - Pensacola
Loadholtz, Malayna (F) - Baker County
Loftin, Emily (F) - Bolles
Lofton, Jimeka (F) - Baker County
Long, Sarah (F) - Northview
Loomis, Luke (M) - Bishop Kenny
Loper, Layne (F) - Bradford
Lorbeer, Jonathan (M) - Bolles
Louh, Gabriella (F) - Bolles
Loupe, Brodie (M) - South Walton
Love, Tyler (M) - Florida High
Lovett, Kamiah (F) - Suwannee
Lowder, Lewis (M) - Bozeman
Lowder, Lewis (M) - Bay
Lowe, Carter (M) - Bolles
Lucas, Alana (F) - Bishop Kenny
Lucero, Dafne (F) - South Walton
Lucero, Dafne (F) - South Walton
Lucovsky, Sarah (F) - West Nassau
Ludwig, Ava (F) - Bolles
Luker, Reese (F) - Episcopal
Lundgren, William (M) - North Bay Haven
Lundy, Arrington (F) - Suwannee
Lyar, Si Si (F) - Bishop Kenny
Mabrey , Melinda (F) - Union County
MacGregor, Noah (M) - Bolles
Mack, Lauren (F) - Episcopal
Maclean, Keegan (M) - Wolfson
Madison, Breeland (M) - Bolles
Mahajan, Cuvin (M) - Bolles
Major, India (F) - Bishop Kenny
Major, Taniya (F) - Baker County
Majure, Brooklin (F) - North Bay Haven
Malacaman, Alyssa (F) - Bishop Kenny
Malacaman, Ashley (F) - Bishop Kenny
Malone, Alexis (F) - Fernandina Beach
Malota, Savannah (F) - Tocoi Creek
Malpress , Dejuan (M) - Baldwin
Manfredi, Izzy (F) - Bolles
Manny, Quendarius (M) - Gadsden County
Mantilla, Madeline (F) - Bishop Kenny
Marello, Andrew (M) - Wolfson
Mark, Kate (F) - Bolles
Markwich, Silas (M) - Bradford
Marsh, Zack (M) - Walton
Martin , Miles (M) - Bay
Martin, Caroline (F) - Fernandina Beach
Martin, Dariniya (F) - Suwannee
Martin, Sheeran (F) - Bishop Kenny
Martinez, Aniya (F) - Paxon
Martinez, David (M) - Bishop Kenny
Martino, Chase (F) - Episcopal
Martino, Nicholas (M) - Bishop Kenny
Matias, Dante (M) - Freeport
Matos-On'Neil, Honor (F) - Episcopal
Matson, Bayllon (M) - Northview
Matson, Matthew (M) - North Bay Haven
Matthews, R'myianne (F) - Tocoi Creek
Maurer, Tyler (M) - Baker County
Maxwell, Chapman (M) - Wolfson
Maxwell, Collin (M) - Wolfson
May, Ashlynn (F) - Wolfson
May, Will (M) - Freeport
Mayer, Reese (F) - Bishop Kenny
Mays, Blake (M) - Baker County
McAlpine, Matt (M) - Freeport
McBride, Devon (M) - Bradford
McBroom, Destiny (F) - Santa Fe
McCall, Bratden (M) - Keystone Heights
Mccall, Jaden (M) - Marianna
McCarthy, Kennedy (F) - West Florida
McCarthy, Raven (F) - Northview
McClain , TaiRese (M) - Baldwin
McClendon, Connor (M) - Tocoi Creek
McClure, Elizabeth (F) - Bolles
McClure, Matthew (M) - Bolles
McCovery, Da'Quan (M) - Chipley
McCovery, Heavenly (F) - Chipley
McCoy, Blake (M) - Santa Fe
McCoy, Lindsey (F) - Bradford
McCrainie, James (M) - Bolles
McCray, Erica (F) - Pensacola
McCreary, Stavon (M) - Madison County
McDowell, Kaycee (M) - Baker County
McElhaney, James (M) - Northview
McGaha, Daniel (M) - Northview
McGhee, Latrell (M) - Pensacola Catholic
McGraw, Andrew (M) - Bolles
McGrew, Jessiah (M) - Florida High
McGriff, Treverious (M) - Chipley
McIntyre, Jha'miyah (F) - Taylor County
McKay, Zakyla (F) - Pensacola
Mckee, Jenna (F) - Wolfson
McKenzie, Annie (F) - Fernandina Beach
Mckenzie, Jeremiah (M) - Bradford
Mckinnie, Albert (M) - Chipley
McLelland, Bodie (M) - Baker County
McMahan, Aidan (M) - Bishop Kenny
McMillan, Madison (F) - Suwannee
McMurry, Rider (M) - Bishop Kenny
McNay, Amya (F) - Paxon
McNeal, Arnez (M) - Santa Fe
Mcneil, Jalen (M) - Marianna
Mcstine, Kylee (F) - Tocoi Creek
McWilliams, Jeremiah (M) - Pensacola
Measor, Abby (F) - Bishop Kenny
Medure, Charles (M) - Episcopal
Meeks, Spirit (F) - West Florida
Melton, Leland (M) - Wolfson
Menchion, Kellen (M) - Florida High
Menifee, Christopher (M) - Bay
Merkel, Bryson (M) - Florida High
Merriex, Tahj (M) - Union County
Metzger, Alexis (F) - Bolles
Meyer, Camryn (F) - South Walton
Meza, Chandler (M) - South Walton
Mickler, Ella (F) - Bolles
Milkes, Abigail (F) - Bishop Kenny
Miller, Alexander (M) - Paxon
Miller, Bryce (M) - Keystone Heights
Miller, Jaidren (M) - Gadsden County
Miller, Josiah (M) - Rutherford
Miller, Judon (M) - Marianna
Miller, Kavon (M) - Bolles
Miller, Weston (M) - West Nassau
Mills, Alexandria (F) - Bozeman
Mims, Jennifer (F) - West Florida
Mingo, James (M) - Taylor County
Minton, Matthew (M) - South Walton
Mirfield, Matthew (M) - Fernandina Beach
Mitchell, Caleb (M) - Bozeman
Mitchell, Janeah (F) - Suwannee
Mitchell, Janiah (F) - Suwannee
Mitchell, Javier (M) - Andrew Jackson
Mitchell, Stylez (M) - Taylor County
Mitfchell, Jacob (M) - Bozeman
Mixon, Nykeria (F) - West Florida
Mobley, Amaya (F) - Tocoi Creek
Mobley, Morgan (M) - Suwannee
Mobley, Zytavious (M) - Madison County
Mohl , Sierra (F) - Union County
Moncrief, Caleb (M) - Keystone Heights
Moneyhan, Sean (M) - Bishop Kenny
Moody, Jordan (M) - Pensacola
Moore, Abigal (F) - Fernandina Beach
Moore, Alexis (F) - Paxon
Moore, Charlie (M) - Bolles
Moore, DJ (M) - Bozeman
Moore, Earl (M) - West Nassau
Moore, Gavin (M) - Baker County
Moore, Lilly (F) - Bolles
Moore, Lucas (M) - West Nassau
Moore, Tytiana (F) - West Florida
Moore, Will (M) - Bolles
Moore, William (M) - Episcopal
Moorer, Janay (F) - Bolles
Moorer, Jaquez (M) - Northview
Morales, Joshua (M) - Marianna
Morales, Lane (F) - Bolles
Morales, William (M) - Bolles
Moreno, Valentina (F) - South Walton
Moret, Brady (M) - Episcopal
Morgan, Dallis (F) - Bolles
Morgan, Emmanuel (M) - Marianna
Morgan, Gretchen (F) - Episcopal
Morgan, Parker (M) - Chipley
Morgan, Whitney (F) - Episcopal
Morris, Kaiden (M) - Paxon
Morris, Kumi (F) - Rutherford
Morris, Maddie (F) - Episcopal
Morris, Naslynn (F) - Fernandina Beach
Morris, Neveah (F) - Fernandina Beach
Mosely, Jordan (F) - Fort White
Moser, Zach (M) - Fernandina Beach
Moses, Tyler (M) - Bozeman
Mosley, Makhai (M) - Baker County
Moulder, Grace (F) - Bozeman
Mullings, Kaden (M) - Bolles
Muniz, Leah (F) - West Nassau
Murphy, Malakai (M) - Santa Fe
Murphy, Noah (M) - Gadsden County
Musgrove, Whitton (F) - Suwannee
Music, Giovanni (M) - Freeport
Myers, Ethan (M) - Madison County
Myers, Keyana (F) - Marianna
Myroup, Tess (F) - Tocoi Creek
Napoleon, Ryan (M) - Episcopal
Narvaez, Ryan (M) - West Florida
Nash, William (M) - Episcopal
Natirboff, Charlotte (F) - Keystone Heights
Nduka, Chinonye (M) - Bishop Kenny
Neff, Ethan (M) - Tocoi Creek
Neff, Ethan (M) - Tocoi Creek
Nelson, Keoni (M) - Madison County
Nelson, Riley (M) - Chipley
Nelson, Travis (M) - Northview
Neskora, Ella (F) - Bolles
Nesmith, Caroline (F) - West Florida
Nettles, Charles (M) - Pensacola Catholic
Newall, Dylan (M) - Bozeman
Newman, Emma (F) - Madison County
Nguyen, Davin (M) - Fernandina Beach
Nichols, Jimell (M) - Bay
Nihalani , Reema (F) - Bolles
Nilsen, Acaden` (M) - Keystone Heights
Nimblett, Elizabeth (F) - West Florida
Nimmons, Re'Niy (F) - Tocoi Creek
Nino, Alexander (M) - Florida High
Nix, Brannon (M) - Bozeman
Nobles, Bryce (M) - Baldwin
Norman, Kherrington (F) - Keystone Heights
Notario, Chase (M) - West Nassau
Nunes, Ashton (M) - Freeport
Nunley, Delaney (F) - Freeport
O'leary, Tyler (M) - Tocoi Creek
O'Leary, Tyler (M) - Tocoi Creek
O'Neal , Aedan (M) - Baldwin
O'Steen, Brook (F) - Baker County
O'Steen, Erin (F) - Baker County
Oaks, Nicholas (M) - Florida High
Oates, Jason (M) - Bay
Oats, Ty'Quarius (M) - Rutherford
Obsuth, Geordan (F) - Tocoi Creek
Ocana, Freddie (M) - Yulee
Odom, Adrion (M) - Chipley
Odum, Malcolm (M) - Union County
Odum, Martin (M) - Union County
Odum, Mia (F) - Union County
Officer, Jake (M) - Episcopal
Officer, Michael (M) - Episcopal
Okoli, Onyinye (F) - Florida High
Olds, Dava (F) - Rutherford
Olds, Eric (M) - Rutherford
Olguin, Uriel (M) - Suwannee
Oliver, Brayli (F) - Suwannee
Oliver, Katherine (F) - Episcopal
Oliver, Michael (M) - Bradford
Oliver, Molly (F) - North Bay Haven
Ordonez, Marielisa (F) - Tocoi Creek
Ortega, Sophia (F) - Pensacola Catholic
Ortiz, Matthew (M) - Santa Fe
Osborne, Tyler (M) - Yulee
Ossi, Emily (F) - Episcopal
Oswald, Sarah (F) - Bozeman
Oswald, Trevor (M) - Bozeman
Owen, Frank (M) - Episcopal
Owen, Hayden (M) - Tocoi Creek
Owens, Marquavious (M) - Suwannee
Pace, Rashaun (M) - Bozeman
Padgett, Caylee (F) - Bolles
Pafford, Kaitlyn (F) - Union County
Pajcic, Aidan (F) - Episcopal
Palmer, Laurana (F) - West Nassau
Palucha, Ayden (M) - Florida High
Pande, Henre (M) - Episcopal
Panichelli, Julianna (F) - Bishop Kenny
Parales, Jason (M) - Keystone Heights
Paramore, Ryan (M) - Marianna
Paredes, Joseph (M) - Tocoi Creek
Parekh, Kiran (M) - Bolles
Park, Jaden (M) - Keystone Heights
Park, Kaylee (F) - Keystone Heights
Parker, Cayden (M) - Santa Fe
Parker, Mallory (F) - Pensacola Catholic
Parks, Jay (M) - Union County
Parks, Travion (M) - Gadsden County
Parrish, Isaac (M) - Bozeman
Parrish, Reece (M) - Pensacola Catholic
Parsons, Ashtyn (F) - Yulee
Paske, Hannah (F) - West Nassau
Pass, Vincente (M) - Tocoi Creek
Patchan, Madison (F) - Tocoi Creek
Patel, Aanya (F) - Bolles
Patel, Kavya (F) - Bolles
Patin, Abbey (F) - Bishop Kenny
Patterson, Christen (M) - Bay
Patterson, Malik (M) - Pensacola
Patterson, Naussica (F) - Bay
Paul, Kaileb (M) - Bay
Paulson, Aime (F) - West Nassau
Payne, Austin (M) - Bozeman
Payne, Jamar (M) - Pensacola
Peace, Jacob (M) - Rutherford
Peace, Ryan (M) - Marianna
Peaden, Gillian (F) - North Bay Haven
Pearse, Misa (F) - Bishop Kenny
Pearson, Jack (M) - Bolles
Peele, Vivian (F) - South Walton
Pelfrey, Kerrigan (F) - Baker County
Pelfrey, Savannah (F) - Baker County
Pennington, Cole (M) - Episcopal
Pennington, Lily (F) - Episcopal
Pennywell, Jaqwuan (M) - Bay
Peoples, Me'Yauney (F) - Gadsden County
Peoples, Tanthony (M) - Pensacola
Pepin-Donat, Capri (F) - Bishop Kenny
Perales, Rylan (M) - Bolles
Peres, Julia (F) - Bolles
Perkins, Lucy (F) - Episcopal
Perkins, Sam (M) - Episcopal
permenter, gavin (M) - Walton
Pernell, Audrey (F) - North Bay Haven
Perry, Gabriel (M) - Keystone Heights
Perry, Jamie (F) - Yulee
Perry, Joseph (M) - Wolfson
Perry, Lewis (M) - Bishop Kenny
Perry, Sanaa (F) - Bolles
Pescara, Parker (M) - Keystone Heights
Peter, Latyiana (F) - Paxon
Peters, Amelia (F) - Bishop Kenny
Peters, Rachel (F) - Santa Fe
Peters, Roan (M) - Bishop Kenny
Petersen, Camryn (F) - Santa Fe
Peterson, Kimari (M) - Paxon
Peterson, Mariah (F) - Marianna
Peterson, Vaughn (M) - Marianna
Petraites, Finn (M) - South Walton
Petre, Grace (F) - Bishop Kenny
Petrucelli, Sofia (F) - Bolles
Petryniec, Aaron (M) - Tocoi Creek
Pettaway, Jordan (M) - West Florida
Petterson- Robbins, Amarius (M) - Marianna
Petteway, Austin (M) - Bolles
Pettijohn, Carter (M) - Bozeman
Peyton, Connor (M) - Bolles
Phelan, Jaydah (F) - West Florida
Phillip, Nissa (F) - Paxon
Philmore, Ahman (M) - Suwannee
Pickett, Wyatt (M) - Baker County
Pike, Georgia (F) - Bolles
Pillay, Nigel (M) - Tocoi Creek
Pinedo, Brianna (F) - Santa Fe
Pippins, Malorie (F) - Baker County
Pitt, Alexi (F) - Bolles
Pittman, Landon (M) - Episcopal
Pittman, Reece (M) - Episcopal
Pitts, Payton (M) - Santa Fe
Platfoot, Summer (F) - Marianna
Platfoot, Trenton (M) - Marianna
Poirrier, Kate (F) - Madison County
Pollard, Willie (M) - Bradford
Polleschultz, Matthew (M) - Tocoi Creek
Popp, Maddie (F) - Bolles
Popp, Meia (F) - Bolles
Porkert, Megan (F) - Bishop Kenny
Porkert, Robert (M) - Bishop Kenny
Porrier, Benjamin (M) - Bishop Kenny
Porter, Zachary (M) - North Bay Haven
Posick, Lilybeth (F) - Bolles
Poteat, Kaylie (F) - Fernandina Beach
Powell, Brennan (M) - Pensacola Catholic
Powell, McKenna (F) - Bozeman
Powell, Tiffany (F) - Paxon
Pressley, Davien (M) - Union County
Price, Allen (M) - West Nassau
Price, Hannah (F) - Freeport
Price, Juel (M) - Tocoi Creek
Priest, Aver (M) - Fort White
Priest, Ethan (M) - Bozeman
Pringle, Jametrius (M) - Bradford
Proctor, Kennedi (F) - Baldwin
Provau, Ryan (M) - West Florida
Provencher, Margot (F) - Bay
Pugh, Chase (M) - Northview
Pugh, Kiara (F) - West Florida
Pulicottil, Christine (F) - Bishop Kenny
Pulicottil, Noel (M) - Bishop Kenny
Pullins, La'Shaunti (F) - Andrew Jackson
Quinn, Lauren (F) - Fernandina Beach
Rabil, Will (M) - Episcopal
Rabin, Chloe (F) - West Florida
Raby, Kaden (M) - West Florida
Raby, Kaylen (F) - West Florida
Radovich, Sienna (F) - Yulee
Ragadio, Ja (F) - Bozeman
Ragan, Jada (F) - Baker County
Raggins, Toviel (M) - Paxon
Ragin, Micah (M) - Tocoi Creek
Railton, Hudson (M) - South Walton
Raines, Caleb (M) - Madison County
Ramie, Sophia (F) - North Bay Haven
Ramirez, Sophia (F) - Tocoi Creek
Ramos-Mered, Ailed (F) - Baldwin
Ramsay, Nels (M) - Bishop Kenny
Ranalli, Lila (F) - Episcopal
Randsdell, Sid (M) - Florida High
Rathet , Ava Rose (F) - Bolles
Ratliff, Keith (M) - Baker County
Ray, Ashton (M) - Northview
Ray, Kya (F) - Florida High
Rayam, Rasean (M) - Baker County
Reaves, Tymarion (M) - Suwannee
Reddick, Azaria (F) - Taylor County
Reddish, Alissa (F) - Bradford
Reddish, Rena (F) - Keystone Heights
Reed, Jabari (M) - Bay
Reed, Jai'la (F) - Baker County
Reed, Kirk (M) - Episcopal
Reich, Jack (M) - Tocoi Creek
Reid, Alexia (F) - Fort White
Resar, James (M) - Bishop Kenny
Revenaugh, Wesley (M) - Bishop Kenny
Rewis, Calvin (M) - Baker County
Reyes, Meadow (F) - Bozeman
Reyna, Maximus (M) - Walton
Reynolds, Sean (M) - Wolfson
Rhode, Andrew (M) - Episcopal
Rice, Trevor (M) - Bolles
Rich, Zach (M) - Bishop Kenny
Rich- Montague, Lakota (M) - Bay
Richardson, Brayun (M) - Rutherford
Richardson, Dylan (F) - Tocoi Creek
Richardson, E'ziyah (M) - Pensacola
Richmond, Gracie (F) - Bozeman
Riggs, Gavin (M) - Paxon
Riley, Jack (M) - Bolles
Rill, Joslyn (F) - Bishop Kenny
Rimondi, Joshua (M) - Fernandina Beach
Ring, Mackenzie (F) - Union County
Risinger, Olivia (F) - West Nassau
Ritchie, Jon (M) - Episcopal
Rivera, Max (M) - Bishop Kenny
Rivera, Miles (M) - Bolles
Roberson, Garrett (M) - Keystone Heights
Roberson, Ja'Dontae (M) - Suwannee
Robertson, Dalton (M) - Suwannee
Robinson, Brandon (M) - Suwannee
Robinson, Jaden (M) - South Walton
Robinson, Jonah (M) - West Florida
Robinson, Kalli (F) - Tocoi Creek
Robinson, Malachi (M) - Madison County
Robinson, Selena (F) - Paxon
Robinson, Tyrique (M) - Santa Fe
Rochelle, Khazion (M) - Rutherford
Rodillas, Nicholas (M) - Tocoi Creek
Rodriguez, Claudia (F) - Bishop Kenny
Rodriguez, Leo (M) - Bishop Kenny
Rodriguez-Lombardo, Eanna (F) - Freeport
Rogero, Mary (F) - Bishop Kenny
Rogers , Carson (M) - Union County
Rogers, Adam Lane (M) - Bozeman
Rogers, Emily (F) - Wolfson
Rogers, Ian (M) - Madison County
Rogers, Ivy (F) - Madison County
Rogers, Jackson (M) - Yulee
Rogers, Sierra (F) - Bozeman
Rohan, Emily (F) - Bolles
Rollins, Emily (F) - Bay
Ronda, Mia (F) - Fernandina Beach
Ropp, Hadley (F) - Bolles
Rosasco, Melania (F) - Bishop Kenny
Rosier, Serenity (F) - Florida High
Ross, Jalen (M) - Bolles
Ross, Omari (M) - Gadsden County
Ross, Raegan (F) - Bay
Rossi, Grace (F) - Episcopal
Rossiter, Konner (M) - Union County
Roswall, Londin (F) - Tocoi Creek
Rothell, Carter (M) - Florida High
Roughton, Landon (M) - Yulee
Roulhac, Emilyann (F) - Marianna
Roulhac, Henrey (M) - Marianna
Rounds, Jayden (F) - Bozeman
Roundtree, Carmen (F) - Bolles
Roundtree, Sydney (F) - Bishop Kenny
Rousselow, Alex (M) - Fernandina Beach
Rowe, Chris (M) - Episcopal
Rowe, Jadon (M) - Paxon
Rowland, Charles (M) - Baker County
Roychowdhury, Kaia (F) - Bolles
Roychowdhury, Kieran (M) - Bolles
Rozier, Shepherd (M) - Keystone Heights
Ruffin, Kaveon (M) - Gadsden County
Ruise, Jaymodd (M) - Baker County
Ruiz-Coria, William (M) - Fernandina Beach
Runnels, Barrett (M) - Episcopal
Rusynyk, Alex (M) - South Walton
Ruthven, Brody (M) - Bozeman
Ruthven, Conner (M) - Bozeman
Ryan, Aidan (M) - Bolles
Rye, Jaden (M) - Madison County
Sabillon, Melanie (F) - South Walton
Sage, Riley (F) - Fernandina Beach
Saint-Germain, Rose-Esther (F) - Paxon
Salcedo-Sotelo, Isaac (M) - Bishop Kenny
Salman, Ava (F) - Episcopal
Salter, Drake (M) - Pensacola Catholic
Salzlein, Maggie (F) - Freeport
Samaan, Haley (F) - Bishop Kenny
Samson, Baylie (F) - Tocoi Creek
Samuels, Xavier (M) - Andrew Jackson
Sanchez II, Joshua (M) - Fernandina Beach
Sanchez, Lily (F) - Fernandina Beach
Sanchez, Sophia (F) - Bolles
Sanderson, Shawna (F) - Bozeman
Sandfort, Thomas (M) - Pensacola Catholic
Sandner, William (M) - Bolles
Sanford, Alyssa (F) - Keystone Heights
Santamaria, Luke (M) - Bolles
Santiago, Connor (M) - West Florida
Santiago, Kaelyn (F) - West Florida
Sapp, Adam (M) - Keystone Heights
Sapp, Eric (M) - Bozeman
Saunders, Kaden (M) - Freeport
Saunders, Kathryn (F) - Bishop Kenny
Sawyer, Mikhail (M) - West Nassau
Saye, Brooke (F) - Bolles
Scali, Heidi (F) - South Walton
Scali, Heidi (F) - South Walton
Schiro, Dredick (M) - Freeport
Schiro, Zakade (M) - Freeport
Schlax, Nickolas (M) - Wolfson
schofield, lester (M) - Walton
Schonfeld, Leonard (M) - Wolfson
Schreiber, Jacob (M) - Bolles
Schultz, Rick (M) - Episcopal
Schwartz, Dylan (M) - Bolles
Scott, Brigadere (M) - Suwannee
Scott, Corey (M) - Episcopal
Scott, Jace (M) - Fernandina Beach
Scott, Kameron (M) - Freeport
Scott, ZyKeria (F) - Gadsden County
Searcy, Samantha (F) - Tocoi Creek
Seavey, Elise (F) - Bay
Seavey, Mackenzie (F) - Bay
Seevers, Alton (M) - Fort White
Sefton, Mitchell (M) - Wolfson
Selden, Max (M) - Bishop Kenny
Sellers, Zander (M) - Bishop Kenny
Selmer, Chloe (F) - Episcopal
Semmes, Charlotte (F) - Pensacola Catholic
Senesac, Luke (M) - Episcopal
Senesac, Mackenna (F) - Episcopal
Senior, Graham (M) - Florida High
Serrano-Prusinski, Gellisa (F) - Fort White
Sessoms, Jeremy (M) - Episcopal
Sexton, William (M) - North Bay Haven
Shah, Niya (F) - Bolles
Shannahan, Alex (M) - Bishop Kenny
Sharma, Arrian (M) - Bolles
Sharp, Addison (F) - Wolfson
Shatley, Alexa (F) - Bishop Kenny
Shave, Katy (F) - Fernandina Beach
Shaw, Ijai (F) - Paxon
Shaw, Kiersten (F) - Keystone Heights
Sherman , makenzie (F) - Baldwin
Shirazi, Aydin (M) - Bolles
Shrider , Anaya (F) - Baldwin
Shurter, Alexander (M) - Fernandina Beach
Sidner-Palafox, Aidan (M) - Pensacola
Simard, Peighton (M) - Fort White
Simental, Nick (M) - Bozeman
Simmons, Isabella (F) - West Nassau
Simmons, Jailyn (F) - Union County
Simmons, McKenna (F) - Northview
Simonton, Connor (M) - West Nassau
Simpson, Stephen (M) - Florida High
Sims, Deondre (M) - Marianna
Sims, Kimon (M) - Pensacola
Singletary, Leah (F) - Madison County
Sirmons, Ladarius (M) - Chipley
Sjostrom, Emily (F) - Fernandina Beach
Skidmore, Ayden (M) - Baldwin
Smith , Jacoby (M) - Bay
Smith, Abigail (F) - Walton
Smith, Anastasia (F) - Suwannee
Smith, Anjel (F) - Rutherford
Smith, Ashton (M) - Freeport
Smith, Austin (M) - Suwannee
Smith, Cam (M) - Baker County
Smith, Cortney (F) - Bolles
Smith, Daina (F) - Union County
Smith, Darion (M) - Suwannee
Smith, Ellie (F) - Bolles
Smith, Ethan (M) - Yulee
Smith, Eukovi (M) - Gadsden County
Smith, Evan (M) - Freeport
Smith, Fisher (M) - Taylor County
Smith, Isaac (M) - Freeport
Smith, Javarion (M) - Suwannee
Smith, John (M) - Paxon
Smith, Kalea (F) - West Florida
Smith, Luke (M) - Bishop Kenny
Smith, Mallory (F) - Northview
Smith, Naveah (F) - Bay
Smith, Reed (M) - Tocoi Creek
Smith, Robert (M) - Union County
Smith, Taleyah (F) - Union County
Snider, Jayda (F) - Yulee
Socarras, Christian (M) - Suwannee
Soltau, Addison (F) - Bolles
Soto, Madison (F) - Tocoi Creek
Soto, Samuel (M) - Freeport
Spangler, Camryn (F) - West Florida
Sparkman, Gavin (M) - Baker County
Spatcher, Yasmirah (F) - Baker County
Spears, Tra'Jan (M) - Marianna
Spence, Anna (F) - Northview
Spencer, Gage (M) - North Bay Haven
Spencer, Tasavion (M) - Rutherford
Spires, Tara (F) - Santa Fe
Spires, Trace (M) - Santa Fe
St. John, Marcus (M) - Yulee
Stackhouse, Shane (M) - Pensacola Catholic
Stafford, Mattie (F) - Bozeman
Stahman, Jacob (M) - Keystone Heights
Staley, Cameron (F) - Tocoi Creek
Stallworth, Jeremiah (M) - West Florida
Stallworth, Lawrence (M) - Pensacola
Stam , Sofia (F) - Bolles
Stamper, Austin (M) - Episcopal
Stanley, Hunter (M) - Florida High
Starling, Clay (M) - Suwannee
Starling, Issac (M) - Suwannee
Steele, Ansleigh (F) - Chipley
Stensel, Caidence (F) - Santa Fe
Stephenson, Loretta (F) - Fernandina Beach
Sterling, Kayla (F) - Bolles
Stevens, Brianna (F) - Fort White
Stevenson, Emily (F) - Bolles
Stewart, Kole (M) - Northview
Stewart, Noah (M) - Bishop Kenny
Stofels, Alexandria (F) - Marianna
Stoll, Maggie (F) - Bolles
Storey, Reese (F) - Tocoi Creek
Stovall, Vivian (F) - Bolles
Straley, Noah (M) - Bishop Kenny
Strayhorn, De'veon (M) - Baldwin
Stuckey, Truville (M) - Suwannee
Stutts, Jakayla (F) - West Florida
Stutts, Mikayla (F) - West Florida
Suddeth, Lakieyan (M) - Bay
Sumbeling, Janine (F) - Bishop Kenny
Sumbeling, Joanne (F) - Bishop Kenny
Summerlin, Evan (M) - South Walton
Summerwell, Amiya (F) - Chipley
Sumner, Elise (F) - Bolles
Surrency, Luke (M) - West Nassau
Sutter, Bridget (F) - Bishop Kenny
Suvoski, Emily (F) - Bolles
Swain, Presley (F) - Bolles
Sweat, Rylee (F) - Walton
Sweezy, Madeline (F) - Keystone Heights
Syfrett, Sydney (F) - Bay
Szelak, Sophia (F) - Baker County
Sznakowski, Aaron (M) - Yulee
Talbot, David (M) - Bozeman
Talbot, Makiayla (F) - Bozeman
Tangyingyong, Sarina (F) - Episcopal
Tankersley, Catalina (F) - Chipley
Tate, Cole (M) - Yulee
Taunton, Cody (M) - Freeport
Tavernier, Abigail (F) - Bozeman
Tavernier, Jeremy (M) - Bozeman
Taylor, Alexis (F) - Keystone Heights
Taylor, Aniyah (F) - Baker County
Taylor, Caroline (F) - Episcopal
Taylor, Jacob (M) - North Bay Haven
Taylor, Jalen (M) - Paxon
Taylor, Madison (F) - Bozeman
Taylor, Morgan (F) - Bozeman
Taylor, Summer (F) - Episcopal
Taylor, Veronia (F) - Marianna
Tejade, Samantha (F) - Tocoi Creek
Terrell, Jordan (M) - Paxon
Terry, Varrian (M) - Madison County
Tews, Richard (M) - Santa Fe
Thepchantee, Levi (M) - Walton
Thomas , Colt (M) - Union County
Thomas, Benjamin (M) - Bolles
Thomas, Celeste (F) - Union County
Thomas, Ciera (F) - Bozeman
Thomas, Cross (M) - Episcopal
Thomas, Ethan (M) - Episcopal
Thomas, Jallena (F) - Bozeman
Thomas, James (M) - Keystone Heights
Thomas, Jayda (F) - Bozeman
Thomas, Jude (M) - Episcopal
Thomas, Kejuan (M) - Marianna
Thomas, Matthew (M) - Bolles
Thomas, Milan (F) - Bolles
Thomas, Natalie (F) - Bradford
Thomas, Nataniel (M) - Episcopal
Thomas, Payne (M) - Bishop Kenny
Thomas, Robert (M) - Union County
Thomas, Shawnterris (M) - Gadsden County
Thompson, Benjamin (M) - Yulee
Thompson, Chanlier (F) - Baldwin
Thompson, Damion (M) - Tocoi Creek
Thompson, Emma (F) - Pensacola Catholic
Thompson, Latavion (M) - Tocoi Creek
Thompson, Xavier (M) - Pensacola Catholic
Thompson, Zeki (M) - Paxon
Thornton, Camden (M) - Bishop Kenny
Thorson, Addie (F) - Bishop Kenny
Thorton, Aakash (M) - Wolfson
Threatts, Jayden (M) - Florida High
Tibbs, Bode (M) - South Walton
Tilghman, Wesley (M) - North Bay Haven
Tillerson, Zaydi (F) - Bozeman
Timmerman, Hannah (F) - Wolfson
Timmons, Cassidy (F) - Paxon
Timmons, Georion (M) - West Nassau
Todd, Kendall (F) - Fort White
Todd, Reese (F) - Fort White
Todd, Timothy (M) - Fort White
Tong, Akuch (F) - Bishop Kenny
toribio, wilmer (M) - Walton
Townley, Allen (M) - West Florida
Townsend, Tristan (M) - Marianna
Toy, Hannah (F) - West Nassau
Trager, Elli (F) - Bolles
Traylor, Kaden (M) - Bozeman
Trent, Lindsey (F) - Bishop Kenny
Tribou, Logan (M) - Fernandina Beach
Trimp-Wooten, Trevor (M) - Tocoi Creek
Trobaugh, Carter (M) - Episcopal
Troutt, Ella (F) - South Walton
Trovato, Milo (M) - Bolles
True, Kimberly (F) - Bozeman
Truitt, Arman (M) - West Florida
Trzaska, Tariana (F) - Bozeman
Tucker, Alyssia (F) - Rutherford
Tucker, Nehemiah (M) - Pensacola
Turbiville, Lila (F) - West Florida
Turner, Catherine (F) - South Walton
Turner, Elizabeth (F) - South Walton
Turner, Heather (F) - Bozeman
Turner, Kate (F) - West Nassau
Turner, Kyndal (F) - Paxon
Turner, Liam (M) - Bishop Kenny
Turner, Rhiana (F) - Marianna
Turpen, Mason (M) - Tocoi Creek
Twardy, Luke (M) - Fernandina Beach
Tyson, Trejan (M) - Bradford
Underwood, Lucy (F) - Tocoi Creek
Upshaw, Camen (M) - Taylor County
Utara, Summer (F) - Tocoi Creek
Vadnais, Kiara (F) - West Florida
Vail, Joshua (JT) (M) - Tocoi Creek
Valdez, Riley (M) - West Florida
Valdivia, Valerie (F) - Bolles
Vance, Carter (M) - Tocoi Creek
Vanscoy, Shyanne (F) - Tocoi Creek
Varela, Marisol (F) - North Bay Haven
Vermillion, Nick (M) - Episcopal
Verrill, Mahdis (F) - Tocoi Creek
Vinas, Andrea (F) - Bishop Kenny
Viner, Jasmine (F) - Yulee
Virgil, Michelle (F) - Suwannee
Visali, Michael (M) - Episcopal
Vo , Chi (F) - Bolles
Voelker, Michael (M) - Bishop Kenny
Vos, Miyuki (F) - Florida High
Vultaggio, Julia (F) - Fernandina Beach
Waddell, Olivia (F) - Rutherford
Wade, John (M) - North Bay Haven
Wade, Serenity (F) - Paxon
Wadley, Kenya (F) - West Florida
Wagner, Landon (M) - Bolles
Wahl, Ryeland (M) - Keystone Heights
Wainwright, Sam (M) - Suwannee
Wainwright, Will (M) - Suwannee
Walden, Shamere (M) - Bay
Waldermo, Madison (F) - South Walton
Waldrep, Amanda (F) - Bishop Kenny
Walker, Hampton (M) - Fernandina Beach
Walker, Jordyn (F) - North Bay Haven
Walker, Lucas (M) - Marianna
Wallace, Jeremy (M) - Suwannee
Walton , El (F) - Bolles
Ward, Blair (F) - Baldwin
Ward, John (M) - Northview
Ward, Matthew (M) - Bishop Kenny
Ward, V'Kaylynn (F) - Suwannee
ware, kayden (M) - Walton
Ware, Ty'Asha (F) - Chipley
Warner, Madison (F) - Tocoi Creek
Warren, James (M) - Bishop Kenny
Washington, Jayla (F) - Fernandina Beach
Washington, Kyren (M) - Santa Fe
Washington, Lilian (F) - Madison County
Waters, Monae (F) - Yulee
Watford, Tyren (M) - Chipley
Watson, Donny (M) - Bozeman
Watson, Jamani (F) - Santa Fe
Watson, Nolan (M) - South Walton
Watson, Price (M) - Bishop Kenny
Watts, Isaiah (M) - Paxon
Watts, Skyler (F) - Episcopal
Weakland, Sawyer (F) - Episcopal
Weaver, Anthoni (M) - Northview
Webb, Holden (M) - Union County
Webb, Jamarcus (M) - Tocoi Creek
Webb, Marcus (M) - Freeport
Webbe, Kaitlyn (F) - Andrew Jackson
Weikel, Lauren (F) - Bishop Kenny
Weiner, Emily (F) - Keystone Heights
Weise, Macaiden (M) - Episcopal
Wells, Andrew (M) - Tocoi Creek
Wemm, Sam (M) - Florida High
WENGER, KILEY (F) - Bolles
West, Zara (F) - Bolles
Wetherhill, Jack (M) - Fernandina Beach
Wetherington, Connor (M) - Santa Fe
Whaley, Chellie (F) - West Nassau
Wheldon, Emily (F) - Bishop Kenny
White III, Billy (M) - Santa Fe
White, Doshia (F) - Suwannee
White, Hadleigh (F) - Fernandina Beach
White, Mekhi (M) - Northview
White, Nadia (F) - Fernandina Beach
White, Olivia (F) - Walton
White, Savannah (F) - Suwannee
Whiteaker , Dawson (M) - Baldwin
Whitley, Jacob (M) - Wolfson
whittal, peyton (M) - Chipley
Wicker, Darci (F) - Bozeman
Wilcox, Jaylen (M) - Baker County
Wilcox, Kaleb (M) - Baker County
Wilcox, Marcus (M) - Baker County
Wilkerson, James (M) - Wolfson
Wilking, Adam (M) - Fernandina Beach
Wilkison, Ta'Kendra (F) - Suwannee
Willcox, Kaysen (F) - Fort White
Willets, Ana (F) - Tocoi Creek
Willett, Kaeleigh (F) - Santa Fe
Williams , Dakota (M) - Chipley
Williams , Thomas (M) - Union County
Williams, Aisha (F) - Florida High
Williams, Alex (M) - Andrew Jackson
Williams, Charlondria (F) - Taylor County
Williams, Demarius (M) - Union County
Williams, Elijah (M) - Florida High
Williams, Ibn (M) - Union County
Williams, Jordann (F) - Suwannee
Williams, Ke'Nais (M) - Baker County
Williams, Luke (M) - Bishop Kenny
Williams, Michelle (F) - Pensacola
Williams, Nathan (M) - Yulee
Williams, Nicholas (M) - Florida High
Williams, Shaylyn (F) - Keystone Heights
Williams, Trey (M) - Tocoi Creek
Williams, Treyvon (M) - West Florida
Williams, Zach (M) - Santa Fe
Williams, Zurick (M) - Pensacola
Williamson, Eli (M) - Baker County
Wilson, A'yana (F) - West Florida
Wilson, Alexzandria (F) - Pensacola
Wilson, Bretlon (M) - Baldwin
Wilson, Justin (M) - Bozeman
Wilson, Kemani (M) - Bolles
Wilson, Sydney (F) - Taylor County
Wilson, Zoey (F) - South Walton
Winkler, Troy (M) - Baker County
Winrow, Shannon (F) - Andrew Jackson
Winters , Raynie (F) - Union County
Winters, Jakari (M) - Gadsden County
Woleshin, Gavin (M) - Fernandina Beach
Wolfe, Presley (F) - Bolles
Wolpoff, Evan (M) - Bolles
Wood, Elissa (F) - Baker County
Wood, Leslie (F) - Bishop Kenny
Woodall, Jahlivah (F) - Union County
Woodruff, Austin (M) - Taylor County
Woods, Dietrich (M) - Fernandina Beach
Worley, Claire (F) - Bolles
Worth , Larry (M) - Baldwin
Wright, Avery (M) - Wolfson
Wright, Brooke (F) - Bozeman
Wright, Doria (F) - Bishop Kenny
Wright, Hannah (F) - Bozeman
Wright, Jade (F) - Pensacola
Wright, Kenyon (M) - Paxon
Wright, Maci (F) - Pensacola
Wright, Mia (F) - Bishop Kenny
Wyche, Khamari (M) - Andrew Jackson
Wyman, Isaiah (M) - Andrew Jackson
Wynn, Breanna (F) - Marianna
Yeabower, Eli (M) - Freeport
Yelvington, Jack (M) - Tocoi Creek
Yeomans-Lindrose, Harold (M) - Fort White
Yoder, Blake (M) - Northview
Young , Carter (M) - Baldwin
Young, Aaron (M) - Santa Fe
Young, Robert (M) - Pensacola Catholic
Yunos, Ava (F) - Bishop Kenny
Zahariadis, Max (M) - Bishop Kenny
Zaldivar, Chandramukhi (F) - Santa Fe
Zanti, Christopher (M) - Bishop Kenny
Zubero, Lily (F) - Episcopal
Zwatschka, Rachel (F) - Bishop Kenny
QUICK LINKS:
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
Choose an Event
100
200
400
800
1600
3200
100H
110H
300H
4x100
4x400
4x800
HJ
PV
LJ
TJ
SP
DT
JT
100 Meters (Men)
FHSAA 2A 11.16
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Folson, Traunard
SR
Andrew Jackson
10.43
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.0
2
Akins, Johnathan
JR
Madison County
10.48
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.0
3
Ruise, Jaymodd
SR
Baker County
10.62
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.0
4
Miller, Kavon
JR
Bolles
10.80
Florida State Relays
Mar 24, 2022
0.4
5
Resar, James
SO
Bishop Kenny
10.86
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.0
6
Gunn, Khalil
SR
Gadsden County
10.89
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.0
6
Danzy, Micahi
Florida High
10.89
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
NWI
8
Suddeth, Lakieyan
JR
Bay
10.90
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
8
Dailey, Jayden
FR
Tocoi Creek
10.90
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.0
10
Kellum, Elijah
SO
Santa Fe
11.03
Raider Invitational
Mar 16, 2022
2.1
11
Robinson, Tyrique
JR
Santa Fe
11.04
SFHS Mini Meet #2
Mar 28, 2022
0.7
12
Straley, Noah
SR
Bishop Kenny
11.05
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
NWI
13
White III, Billy
SR
Santa Fe
11.11
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
2.7
13
Bland, Justyn
SR
Andrew Jackson
11.11
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.3
15
Dubose , Armale
SR
Baldwin
11.16
Ed White Mini Track & Field Meet
Mar 1, 2022
1.2
16
Hamilton, Jevon
SO
Rutherford
11.20
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
17
Wilson, Kemani
JR
Bolles
11.22
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.3
18
Ellis, Ronnie
SR
Baker County
11.24
Raider Invitational
Mar 16, 2022
2.2
19
Smith, Cam
JR
Baker County
11.25
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.8
20
Jasey, Ershod
SR
Episcopal
11.28
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.3
20
Threatts, Jayden
Florida High
11.28
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
NWI
20
Timmons, Georion
JR
West Nassau
11.28
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.4
23
Spires, Trace
SR
Santa Fe
11.29
SFHS Mini Meet #1
Feb 22, 2022
NWI
24
Calloway, Jayden
JR
Bay
11.33
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.8
25
Carter, Jalon
JR
Florida High
11.34
Wakulla Quad Meet 2
Mar 3, 2022
NWI
26
Rusynyk, Alex
SO
South Walton
11.35
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
NWI
27
Owens, Marquavious
SO
Suwannee
11.37
Raider Invitational
Mar 16, 2022
2.2
28
Scott, Corey
JR
Episcopal
11.39
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
-0.3
29
Berry, Matthew
JR
Bolles
11.40
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.4
30
Moody, Jordan
SR
Pensacola
11.41
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.8
31
Reed, Jabari
JR
Bay
11.42
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
32
Yoder, Blake
JR
Northview
11.44
TR Miller Home Meet #1
Mar 10, 2022
NWI
33
Hughley, Dominique
FR
Pensacola
11.45
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
33
Jackson, Theodore
JR
Pensacola
11.45
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
35
Wetherington, Connor
SR
Santa Fe
11.47
SFHS Mini Meet #2
Mar 28, 2022
1.1
36
Almonord, Joseph
FR
Yulee
11.48
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
37
Payne, Austin
JR
Bozeman
11.50
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
38
Lorbeer, Jonathan
SR
Bolles
11.52
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
-0.3
39
Coleman, Gabriel
SO
Bolles
11.53
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.4
39
Ramsay, Nels
SO
Bishop Kenny
11.53
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
3.9
39
Jones, Davis
SR
Paxon
11.53
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.4
42
Jackson, Ja'ohn
JR
Madison County
11.54
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
42
Mccall, Jaden
SO
Marianna
11.54
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
42
Rodillas, Nicholas
JR
Tocoi Creek
11.54
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
+0.0
45
Menifee, Christopher
JR
Bay
11.55
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
46
Chappell, Laban Carter
SR
Episcopal
11.57
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
-0.3
47
Clayton, Jerquon
JR
Taylor County
11.58
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
47
Paul, Kaileb
SR
Bay
11.58
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
NWI
47
Kenon, Saivon
SO
Gadsden County
11.58
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
50
Murphy, Noah
SO
Gadsden County
11.60
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
-1.1
100 Meters (Women)
FHSAA 2A 12.89
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Watts, Skyler
SO
Episcopal
12.02
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
2
Turner, Kyndal
SO
Paxon
12.06
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
0.6
3
Johnson, Gabrielle
JR
Bishop Kenny
12.12
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
2.3
4
Moorer, Janay
SO
Bolles
12.14
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
5
Evatt, Tristen
SO
Yulee
12.35
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
1.4
6
DeVoux, Kennedi
JR
Paxon
12.38
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.3
7
Freeman, Evie
8
Bolles
12.52
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
3.8
8
Johnson, Kamilya
FR
Yulee
12.64
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
NWI
9
Roundtree, Carmen
JR
Bolles
12.66
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
-0.2
10
Hunter, Kinsleigh
FR
Chipley
12.75
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
11
McBroom, Destiny
SO
Santa Fe
12.79
Alachua County Championship @ Santa Fe 2022
Apr 9, 2022
1.1
12
Leak-Harbor, Harmani
FR
Wolfson
12.83
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
-0.2
13
Ford, Dy'Aundra
FR
Andrew Jackson
12.89
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
-0.2
14
Thorson, Addie
SO
Bishop Kenny
12.93
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
0.4
15
Peele, Vivian
FR
South Walton
12.98
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
16
Steele, Ansleigh
SR
Chipley
13.03
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
16
Peoples, Me'Yauney
SO
Gadsden County
13.03
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
18
Chrisphonte, Michaela
SR
Bishop Kenny
13.05
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
3.8
19
Shaw, Ijai
SO
Paxon
13.06
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
-0.2
20
Green, Ay'keelah
FR
Florida High
13.10
Maclay Mini Meet
Apr 12, 2022
NWI
21
Jackson, Chyanne
JR
Marianna
13.12
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
22
Buckley, Erin
JR
Bishop Kenny
13.13
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
2.3
22
Layne, Chrissy
FR
South Walton
13.13
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
24
Crocker, Emily
SO
Bishop Kenny
13.14
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
2.3
25
Jones, Bagheera
JR
Baker County
13.16
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
+0.0
26
Vultaggio, Julia
SO
Fernandina Beach
13.17
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
27
Beeks, Shania
FR
West Florida
13.24
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
NWI
28
Pitt, Alexi
SR
Bolles
13.26
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
-0.1
29
Szelak, Sophia
SR
Baker County
13.28
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
30
Leon, Skilynn
SO
Florida High
13.29
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
31
Carter , Ta'Zyhia
JR
Bay
13.30
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
32
Abinsay, Shelby
SR
Bishop Kenny
13.31
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
2.5
33
Lieb, Miriam
8
Bolles
13.32
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
3.8
33
Adams, Anna
SR
Northview
13.32
TR Miller Home Meet #1
Mar 10, 2022
NWI
35
Carswell, Ahmani
JR
Chipley
13.34
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
36
Coats, Mayariya
SR
Pensacola Catholic
13.37
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
37
Bridges, Janiyah
6
Rutherford
13.38
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
38
Oswald, Sarah
JR
Bozeman
13.42
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
39
Serrano-Prusinski, Gellisa
SO
Fort White
13.43
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
+0.0
40
Bethea, Amia
8
Union County
13.44
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
0.8
41
Grier, Randelaysia
FR
West Florida
13.46
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
42
Blackshear, Alyssa
SO
Bishop Kenny
13.50
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
2.6
43
Johnson, Jazzlin
FR
Florida High
13.55
Maclay Mini Meet
Apr 12, 2022
NWI
43
Black, Saniya
JR
Tocoi Creek
13.55
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
2.7
45
Stutts, Jakayla
FR
West Florida
13.57
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.1
45
Zaldivar, Chandramukhi
SR
Santa Fe
13.57
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
0.8
45
Lee, Jadah
FR
Tocoi Creek
13.57
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
NWI
45
Ling, Aniyah
SO
Yulee
13.57
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
NWI
49
Hendrix, Jade
SR
Marianna
13.59
Wakulla Quad Meet 3
Mar 29, 2022
NWI
50
Pippins, Malorie
JR
Baker County
13.61
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
NWI
200 Meters (Men)
FHSAA 2A 22.73
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Danzy, Micahi
SO
Florida High
21.41
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.0
2
Odum, Malcolm
SR
Union County
21.65
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.0
3
Miller, Kavon
JR
Bolles
21.75
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
-1.1
4
Straley, Noah
SR
Bishop Kenny
21.79
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
2.5
5
Odum, Martin
SR
Union County
21.95
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
0.6
6
Hall, Tayquel
SR
Gadsden County
22.14
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
0.6
7
Suddeth, Lakieyan
JR
Bay
22.30
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
8
Folson, Traunard
SR
Andrew Jackson
22.41
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
0.4
9
Dailey, Jayden
FR
Tocoi Creek
22.61
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.0
9
Smith, John
SR
Paxon
22.61
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
4.7
11
Spires, Trace
SR
Santa Fe
22.62
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
2.7
12
Robinson, Tyrique
JR
Santa Fe
22.63
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
-1.7
13
Lorbeer, Jonathan
SR
Bolles
22.64
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.0
14
Ruise, Jaymodd
SR
Baker County
22.68
Raider Invitational
Mar 16, 2022
0.6
15
Bland, Justyn
SR
Andrew Jackson
22.72
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
0.6
16
Resar, James
SO
Bishop Kenny
22.74
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
-0.2
17
Gunn, Khalil
SR
Gadsden County
22.93
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
-0.9
18
Hughley, Dominique
FR
Pensacola
22.97
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
NWI
19
White III, Billy
SR
Santa Fe
22.99
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3.2
20
Timmons, Georion
JR
West Nassau
23.01
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.2
21
Dubose , Armale
SR
Baldwin
23.06
Ed White Mini Track & Field Meet
Mar 1, 2022
0.2
22
Jasey, Ershod
SR
Episcopal
23.09
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.2
23
Jones, Davis
SR
Paxon
23.10
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.2
24
Thompson, Xavier
FR
Pensacola Catholic
23.12
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
NWI
25
Calloway, Jayden
JR
Bay
23.25
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3.2
26
Akins, Johnathan
JR
Madison County
23.29
Wakulla Quad Meet 3
Mar 29, 2022
NWI
27
Mccall, Jaden
Marianna
23.41
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
NWI
28
Scott, Corey
JR
Episcopal
23.42
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
-0.5
29
Hamilton, Jevon
SO
Rutherford
23.46
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
30
Bille, Keegan
SR
Fernandina Beach
23.49
2022 Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
NWI
31
Reed, Jabari
JR
Bay
23.50
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
32
Threatts, Jayden
FR
Florida High
23.58
Rickards Home Meet
Mar 22, 2022
2.1
33
Ruffin, Kaveon
JR
Gadsden County
23.59
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
34
Moore, Will
SR
Bolles
23.60
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
-0.6
35
Smith, Cam
JR
Baker County
23.65
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
36
Jackson, Ja'ohn
JR
Madison County
23.66
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
37
Grooms, Richard
SO
Wolfson
23.67
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.2
38
Ellis, Ronnie
SR
Baker County
23.68
Raider Invitational
Mar 16, 2022
0.4
38
Kenon, Saivon
SO
Gadsden County
23.68
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
40
Hargrove, Ronald
JR
Andrew Jackson
23.73
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
0.7
40
Owens, Marquavious
SO
Suwannee
23.73
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
0.1
42
Almonord, Joseph
FR
Yulee
23.77
Mandarin Mustang Classic
Feb 26, 2022
-0.5
43
Stackhouse, Shane
SR
Pensacola Catholic
23.78
Mobile Challenge of Champions Open DIvision
Apr 1, 2022
1.1
44
Jackson, Theodore
JR
Pensacola
23.80
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
45
Wyche, Khamari
FR
Andrew Jackson
23.89
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
2.9
46
Greene, Eli
SO
Bishop Kenny
23.93
First Cosat JV Championships
Mar 29, 2022
0.1
47
Menifee, Christopher
JR
Bay
24.02
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
48
Coleman, Gabriel
SO
Bolles
24.04
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
NWI
49
Layne, Adam
SR
Bozeman
24.05
Bozeman Arnold Dual
Feb 26, 2022
NWI
50
Kallivayalil, Noah
SR
Bishop Kenny
24.07
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
0.5
200 Meters (Women)
FHSAA 2A 26.67
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Watts, Skyler
SO
Episcopal
24.62
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.1
2
Moorer, Janay
SO
Bolles
24.73
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.8
3
Johnson, Gabrielle
JR
Bishop Kenny
25.03
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.5
4
Saint-Germain, Rose-Esther
JR
Paxon
25.26
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.5
5
Evatt, Tristen
SO
Yulee
25.27
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
3.0
6
Hill, Kennedy
SO
Andrew Jackson
25.63
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
2.7
7
DeVoux, Kennedi
JR
Paxon
25.83
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.5
8
Roundtree, Carmen
JR
Bolles
25.89
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
-0.6
9
Haywood, Ka'Myya
JR
Bishop Kenny
26.16
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
2.8
10
Turner, Kyndal
SO
Paxon
26.20
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
1.1
11
Mack, Lauren
SO
Episcopal
26.39
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.5
12
Hardwick, Jade
SR
Episcopal
26.41
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
-0.7
13
Peoples, Me'Yauney
SO
Gadsden County
26.52
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
4.3
14
Proctor, Kennedi
8
Baldwin
26.57
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
-2.9
15
Leak-Harbor, Harmani
FR
Wolfson
26.65
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.5
16
McBroom, Destiny
SO
Santa Fe
26.72
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.6
17
Johnson, Kamilya
FR
Yulee
26.91
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.5
18
Freeman, Evie
8
Bolles
26.99
Eagle Open
Feb 23, 2022
NWI
19
Robinson, Selena
JR
Paxon
27.04
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
1.0
20
Thorson, Addie
SO
Bishop Kenny
27.07
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
1.7
21
Peele, Vivian
FR
South Walton
27.11
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.9
22
Hunter, Kinsleigh
FR
Chipley
27.23
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
23
Green, Ay'keelah
FR
Florida High
27.31
Rickards Home Meet
Mar 22, 2022
1.6
24
Zaldivar, Chandramukhi
SR
Santa Fe
27.41
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
0.2
25
Layne, Chrissy
FR
South Walton
27.44
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
NWI
26
Carter , Ta'Zyhia
JR
Bay
27.52
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.9
27
Dillard, Alexis
SR
Pensacola Catholic
27.57
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.6
28
Jackson, Chyanne
JR
Marianna
27.59
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.9
29
Balfour, Kayla
JR
Pensacola Catholic
27.77
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
NWI
30
Steele, Ansleigh
SR
Chipley
27.83
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
NWI
31
Green, Maddison
JR
Paxon
27.92
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
0.8
32
Meeks, Spirit
SO
West Florida
28.04
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
NWI
33
Vultaggio, Julia
SO
Fernandina Beach
28.05
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
-0.6
34
Jones, Ayriel
SR
Bay
28.06
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.9
35
Chrisphonte, Michaela
SR
Bishop Kenny
28.07
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
1.7
36
Jones, Deziah
SO
Santa Fe
28.09
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.9
37
Beeks, Shania
FR
West Florida
28.11
Mobile Challenge of Champions Open DIvision
Apr 1, 2022
0.3
37
Oswald, Sarah
JR
Bozeman
28.11
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
39
Metzger, Alexis
SR
Bolles
28.12
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
-0.3
40
Serrano-Prusinski, Gellisa
SO
Fort White
28.17
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.9
41
Black, Saniya
JR
Tocoi Creek
28.23
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.5
42
Stutts, Jakayla
FR
West Florida
28.27
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1.9
43
Buckley, Erin
JR
Bishop Kenny
28.33
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
-0.4
44
Crocker, Emily
SO
Bishop Kenny
28.36
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
1.7
45
Lee, Ze'Ja
FR
Florida High
28.41
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
46
Bata, Leila
SO
Bolles
28.43
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
NWI
47
Johnson, Gabrielle
SO
Paxon
28.51
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
0.4
48
Butler , Kayla
FR
Bay
28.53
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
49
Coats, Mayariya
SR
Pensacola Catholic
28.56
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
NWI
50
Johnson, Jazzlin
FR
Florida High
28.58
Rickards Home Meet
Mar 22, 2022
1.8
400 Meters (Men)
FHSAA 2A 52.50
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Danzy, Micahi
SO
Florida High
47.19
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Miller, Kavon
JR
Bolles
48.37
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
3
Straley, Noah
SR
Bishop Kenny
48.38
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
4
Johnson, Brian
JR
Andrew Jackson
48.65
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
5
Spires, Trace
SR
Santa Fe
48.87
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
6
Odum, Malcolm
SR
Union County
48.89
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Odum, Martin
SR
Union County
49.31
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
8
Williams, Alex
FR
Andrew Jackson
50.12
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
9
Thompson, Xavier
FR
Pensacola Catholic
50.32
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
10
Anderson, Joshua
SO
Paxon
50.39
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
11
Smith, John
SR
Paxon
50.50
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
12
Bille, Keegan
SR
Fernandina Beach
50.51
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
13
Moore, Will
SR
Bolles
51.37
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
14
Layne, Adam
SR
Bozeman
51.57
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
15
Hughley, Dominique
FR
Pensacola
51.64
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
16
Hill, Willie
SO
Andrew Jackson
52.01
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
17
Kling, Daniel
1
North Bay Haven
52.47
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
18
Jasey, Calvin
JR
Episcopal
52.51
Providence - Stallion Invitational 2022
Apr 4, 2022
19
Pitts, Payton
JR
Santa Fe
52.87
Alachua County Championship @ Santa Fe 2022
Apr 9, 2022
20
Brady, William
SR
Bolles
52.98
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
21
Owens, Marquavious
SO
Suwannee
53.02
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
22
Kirspel, Jonah
SO
South Walton
53.05
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
23
Provau, Ryan
JR
West Florida
53.49
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
24
Chandler, Damion
JR
Gadsden County
53.67
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
25
McLelland, Bodie
SO
Baker County
53.68
Middleburg HS Bronco Bob Invitational 2022
Mar 25, 2022
26
Dorsey, Nias
FR
Florida High
53.84
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
26
Broxton, Virgus
JR
Florida High
53.84
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
28
Coleman, Gabriel
SO
Bolles
54.18
First Cosat JV Championships
Mar 29, 2022
29
Deguzman, Aidan
JR
West Florida
54.25
Mobile Challenge of Champions Open DIvision
Apr 1, 2022
30
Jackson, KJ
SO
Episcopal
54.26
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
31
Harper, Houston
JR
Yulee
54.35
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
32
Grooms, Richard
SO
Wolfson
54.42
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
33
Stallworth, Lawrence
SR
Pensacola
54.43
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
34
Drew, Nate
SR
Bolles
54.50
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
35
Simonton, Connor
JR
West Nassau
54.54
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
36
Faint, Michael
FR
North Bay Haven
54.60
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
37
Washington, Kyren
JR
Santa Fe
54.67
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
38
Rimondi, Joshua
FR
Fernandina Beach
54.69
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
38
Weaver, Anthoni
SR
Northview
54.69
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
40
Griner, Payne
SO
South Walton
54.71
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
41
Worth , Larry
SR
Baldwin
54.74
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
42
Murphy, Malakai
SO
Santa Fe
54.76
SFHS Mini Meet #2
Mar 28, 2022
43
Pennington, Cole
SO
Episcopal
54.83
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
43
Rozier, Shepherd
SO
Keystone Heights
54.83
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
45
Janik, Trevor
JR
Pensacola Catholic
54.88
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
46
Schlax, Nickolas
SO
Wolfson
55.07
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
47
Walden, Shamere
JR
Bay
55.09
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
48
Emerson, Luke
SO
Santa Fe
55.10
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
49
Nash, William
SR
Episcopal
55.24
Eagle Open
Feb 23, 2022
49
Fenelon, Jayden
JR
Paxon
55.24
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
400 Meters (Women)
FHSAA 2A 1:01.96
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Moorer, Janay
SO
Bolles
56.83
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2
Haywood, Ka'Myya
JR
Bishop Kenny
56.93
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Hill, Kennedy
SO
Andrew Jackson
57.42
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
4
Saint-Germain, Rose-Esther
JR
Paxon
57.51
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
5
Watts, Skyler
SO
Episcopal
58.34
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
6
Hardwick, Jade
SR
Episcopal
59.15
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
7
Webbe, Kaitlyn
SO
Andrew Jackson
59.65
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
8
Proctor, Kennedi
8
Baldwin
59.68
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
9
Johnson, Gabrielle
JR
Bishop Kenny
59.70
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
10
Daise, Jayla
FR
Andrew Jackson
1:00.30
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
11
Mack, Lauren
SO
Episcopal
1:00.70
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
12
Griner, Claire
FR
South Walton
1:00.87
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
13
Freeman, Evie
8
Bolles
1:01.12
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
14
Legare, Zhian
SO
Paxon
1:01.41
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
15
Booker, Kaelyn
FR
Bradford
1:01.59
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
16
Coyle, Clare
SO
Bishop Kenny
1:01.65
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
17
Scali, Heidi
SR
South Walton
1:01.68
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
18
Mims, Jennifer
SO
West Florida
1:01.79
Viking Classic
Feb 26, 2022
19
Balfour, Kayla
JR
Pensacola Catholic
1:02.01
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
20
Jones, Ayriel
SR
Bay
1:02.07
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
21
Turbiville, Lila
JR
West Florida
1:02.36
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
22
Knowlton , Reece
SO
South Walton
1:02.38
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
23
Ware, Ty'Asha
JR
Chipley
1:02.57
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
24
Evatt, Tristen
SO
Yulee
1:02.70
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
25
Green, Maddison
JR
Paxon
1:03.12
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
26
Metzger, Alexis
SR
Bolles
1:03.19
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
27
Roundtree, Carmen
JR
Bolles
1:03.21
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
27
Lucero, Dafne
JR
South Walton
1:03.21
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
29
Zaldivar, Chandramukhi
SR
Santa Fe
1:03.84
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
29
Elizando, Charleen
JR
North Bay Haven
1:03.84
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
31
Beeks, Skyy
SO
West Florida
1:04.17
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
32
Morris, Maddie
SR
Episcopal
1:04.23
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
33
Dillard, Alexis
SR
Pensacola Catholic
1:04.46
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
34
Leon, Skilynn
Florida High
1:05.25
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 31, 2022
35
Bryan, Patoni
FR
South Walton
1:05.32
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
36
Stengel, Caidence
SO
Santa Fe
1:05.34
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
37
Asbury, Katherine
SO
Bolles
1:05.36
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
37
Deitrick, Kaitlyn
FR
Tocoi Creek
1:05.36
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
39
Fuller, Anndersn
8
Fort White
1:05.42
Oak Hall Mini Meet #4
Apr 5, 2022
39
Vultaggio, Julia
SO
Fernandina Beach
1:05.42
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
41
Timmons, Cassidy
SO
Paxon
1:05.64
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
42
Peoples, Me'Yauney
Gadsden County
1:05.84
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 31, 2022
43
Stutts, Mikayla
FR
West Florida
1:05.86
Steve Garst Wildcat Invitational
Mar 5, 2022
44
Olds, Dava
7
Rutherford
1:05.94
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
45
Waldermo, Madison
FR
South Walton
1:05.97
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
46
Moore, Lilly
SR
Bolles
1:06.14
First Cosat JV Championships
Mar 29, 2022
47
Leak-Harbor, Harmani
FR
Wolfson
1:06.32
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
48
Harshbarger, Allie
JR
North Bay Haven
1:06.38
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
49
May, Ashlynn
FR
Wolfson
1:06.87
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
50
Weikel, Lauren
JR
Bishop Kenny
1:07.02
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
800 Meters (Men)
FHSAA 2A 2:04.79
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
De Monte, Daniel
JR
Bolles
1:54.73
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2
Duhnoski, Colin
SR
Bolles
1:54.87
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Kirspel, Jonah
SO
South Walton
1:54.95
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Officer, Michael
SR
Episcopal
1:55.65
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
5
Bruist, Dashawn
SO
Andrew Jackson
1:56.92
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
6
Camp, Jack
FR
Bolles
1:56.95
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
7
Brady, William
SR
Bolles
1:58.37
Florida State Relays
Mar 24, 2022
8
Jubran, Alex
SR
Bishop Kenny
1:58.86
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
9
Spires, Trace
SR
Santa Fe
1:59.58
Alachua County Championship @ Santa Fe 2022
Apr 9, 2022
10
Gutierrez, Luis
JR
West Florida
1:59.96
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
11
Kimberly, Cormac
JR
Bolles
2:01.14
Florida State Relays
Mar 24, 2022
12
Janik, Trevor
JR
Pensacola Catholic
2:02.23
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
13
McClure, Matthew
SR
Bolles
2:02.82
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
14
Rothell, Carter
JR
Florida High
2:03.29
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
15
Straley, Noah
SR
Bishop Kenny
2:03.31
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
16
Perry, Lewis
SR
Bishop Kenny
2:03.66
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
17
Jasey, Calvin
JR
Episcopal
2:04.31
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
18
Griner, Payne
SO
South Walton
2:04.51
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
19
Kling, Daniel
SO
North Bay Haven
2:04.67
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
20
Taylor, Jalen
JR
Paxon
2:05.27
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
21
Drew, Nate
SR
Bolles
2:05.45
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
22
Rivera, Miles
SO
Bolles
2:05.48
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
23
Matson, Matthew
JR
North Bay Haven
2:05.66
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
24
Smith, Luke
SR
Bishop Kenny
2:05.85
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
25
Castillo-Zima, Juan Pablo
FR
Bishop Kenny
2:06.24
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
26
Pitts, Payton
JR
Santa Fe
2:06.51
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
27
Mobley, Morgan
SO
Suwannee
2:07.49
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
28
Wilking, Adam
SR
Fernandina Beach
2:07.55
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
29
Shannahan, Alex
SO
Bishop Kenny
2:07.90
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
30
Ambs, Logan
SO
South Walton
2:08.18
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
31
Griffin, Tyler
SO
Keystone Heights
2:08.31
Middleburg HS Bronco Bob Invitational 2022
Mar 25, 2022
32
Faint, Michael
FR
North Bay Haven
2:08.77
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
33
Ortiz, Matthew
SR
Santa Fe
2:09.43
SFHS Mini Meet #2
Mar 28, 2022
34
Tews, Richard
SR
Santa Fe
2:09.76
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
35
MacGregor, Noah
SR
Bolles
2:09.85
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
36
Godboldt, Keith
SO
Andrew Jackson
2:09.91
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
37
Barre, Julian
FR
Bolles
2:10.03
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
38
Williams, Luke
SR
Bishop Kenny
2:10.15
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
39
Deem, Noah
FR
Florida High
2:10.32
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
40
Rowe, Jadon
JR
Paxon
2:10.60
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
41
Cratem, John
SR
Bishop Kenny
2:10.97
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
42
Kotchen, Trammell
SO
Episcopal
2:11.42
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
43
Ji, Daniel
SO
Bolles
2:11.98
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
44
Rodriguez, Leo
JR
Bishop Kenny
2:12.68
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
45
Branton, Arthur
JR
West Florida
2:12.85
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
46
Sefton, Mitchell
SO
Wolfson
2:12.98
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
47
Napoleon, Ryan
JR
Episcopal
2:13.00
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
48
Woods, Dietrich
SR
Fernandina Beach
2:13.19
2022 Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
49
Liuzzo, Jack
FR
Bishop Kenny
2:13.74
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
50
Hatcher, Saryn
JR
Paxon
2:14.20
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
800 Meters (Women)
FHSAA 2A 2:30.70
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Haywood, Ka'Myya
JR
Bishop Kenny
2:15.03
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Bata, Leila
SO
Bolles
2:15.06
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Proctor, Kennedi
8
Baldwin
2:15.75
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Knowlton, Reece
SO
South Walton
2:16.38
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
5
Scali, Heidi
SR
South Walton
2:19.07
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
6
Csikai, Elizabeth
JR
Bolles
2:21.92
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
7
Knowlton , Reece
SO
South Walton
2:22.04
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
8
Lee, Isabella
FR
Bolles
2:22.27
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
9
Ropp, Hadley
SR
Bolles
2:22.65
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
10
Wheldon, Emily
SO
Bishop Kenny
2:24.06
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
11
Gowdy, Lucrezia
FR
Episcopal
2:24.14
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
12
Elizando, Charleen
JR
North Bay Haven
2:24.39
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
13
Petrucelli, Sofia
JR
Bolles
2:24.76
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
14
Faint, Kyla
8
North Bay Haven
2:26.56
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
15
Coleman, Niya
JR
Florida High
2:26.80
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
16
McClure, Elizabeth
FR
Bolles
2:26.82
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
17
Griner, Claire
FR
South Walton
2:27.05
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
18
Holmes, Alexis
SO
Bishop Kenny
2:27.40
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
19
Kowkabany, Hannah
SO
Episcopal
2:28.39
Florida Relays
Mar 31, 2022
20
Franklin, Mallory
JR
North Bay Haven
2:28.51
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
21
Scali, Heidi
SR
South Walton
2:29.15
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
22
Morgan, Whitney
7
Episcopal
2:29.55
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
23
Lee Chong , Mia
6
Bolles
2:29.93
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
24
Henderson, Alexis
8
Bolles
2:30.29
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
25
Hutchins, Isabella
SO
Bishop Kenny
2:31.24
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
26
Bell, Aislinn
SO
Fernandina Beach
2:31.39
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
27
Grden, Stephanie
FR
Bishop Kenny
2:31.92
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
28
Popp, Maddie
SR
Bolles
2:32.53
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
29
Turbiville, Lila
JR
West Florida
2:32.69
Mobile Challenge of Champions Open DIvision
Apr 1, 2022
30
Saunders, Kathryn
SR
Bishop Kenny
2:32.91
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
31
Lucero, Dafne
JR
South Walton
2:33.47
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
32
Waldermo, Madison
FR
South Walton
2:33.59
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
33
Robinson, Kalli
FR
Tocoi Creek
2:33.61
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
34
Glenn, Mackenize
SR
Episcopal
2:33.84
Providence - Stallion Invitational 2022
Apr 4, 2022
35
Biagini, Mary
JR
Bishop Kenny
2:34.22
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
36
Powell, Tiffany
FR
Paxon
2:34.65
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
37
Morgan, Gretchen
JR
Episcopal
2:35.64
Providence - Stallion Invitational 2022
Apr 4, 2022
38
Fuller, Anndersn
8
Fort White
2:35.82
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
39
Cowart, Adalie
SR
Suwannee
2:36.80
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
40
Trent, Lindsey
SR
Bishop Kenny
2:37.31
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
41
Daise, Jayla
FR
Andrew Jackson
2:37.35
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
42
Knight, Aniya
SR
Pensacola
2:38.18
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
43
Dearing, Kiersten
JR
Wolfson
2:38.45
Mandarin Mustang Classic
Feb 26, 2022
44
Johnson, Davis
SO
Bishop Kenny
2:39.10
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
45
Ranalli, Lila
7
Episcopal
2:39.51
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
46
Legare, Zhian
SO
Paxon
2:40.20
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
47
Herman, Autumn
JR
Tocoi Creek
2:40.57
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
48
Mayer, Reese
FR
Bishop Kenny
2:40.59
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
49
Gunter, Ryleigh
Florida High
2:40.63
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
50
Vos, Miyuki
SO
Florida High
2:40.86
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
1600 Meters (Men)
FHSAA 2A 4:44.24
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Ryan, Aidan
JR
Bolles
4:14.53
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Duhnoski, Colin
SR
Bolles
4:22.87
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
3
De Monte, Daniel
JR
Bolles
4:23.05
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
4
Kimberly, Cormac
JR
Bolles
4:24.83
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
5
Thomas, Matthew
JR
Bolles
4:26.30
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
6
Matson, Matthew
JR
North Bay Haven
4:27.16
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Brady, William
SR
Bolles
4:29.71
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
8
Joost, Christopher
SO
Bolles
4:30.17
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
9
McClure, Matthew
SR
Bolles
4:31.52
Florida State Relays
Mar 24, 2022
10
Gutierrez, Luis
JR
West Florida
4:34.66
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
11
Minton, Matthew
FR
South Walton
4:35.39
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
12
Jubran, Alex
SR
Bishop Kenny
4:36.36
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
13
Officer, Michael
SR
Episcopal
4:36.86
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
14
Rivera, Miles
SO
Bolles
4:36.96
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
15
Camp, Jack
FR
Bolles
4:37.61
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
16
Simonton, Connor
JR
West Nassau
4:38.91
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
17
Marello, Andrew
SO
Wolfson
4:40.65
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
18
Ortiz, Matthew
SR
Santa Fe
4:42.23
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
19
Casey, Henry
JR
West Florida
4:43.22
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
20
MacGregor, Noah
SR
Bolles
4:43.44
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
21
Perry, Lewis
SR
Bishop Kenny
4:43.67
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
22
Adams, Parker
FR
Bolles
4:45.07
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
23
Castillo-Zima, Juan Pablo
FR
Bishop Kenny
4:45.55
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
24
Barre, Julian
FR
Bolles
4:46.05
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
25
Shannahan, Alex
SO
Bishop Kenny
4:46.59
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
26
Morales, William
SO
Bolles
4:46.87
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
27
Griffin, Tyler
SO
Keystone Heights
4:47.15
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
28
Taylor, Jalen
JR
Paxon
4:47.31
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
29
Williams, Luke
SR
Bishop Kenny
4:47.69
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
30
Mobley, Morgan
SO
Suwannee
4:47.83
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
31
Gunter, Paul
SO
Suwannee
4:47.89
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
32
Smith, Luke
SR
Bishop Kenny
4:48.48
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
33
Winkler, Troy
SO
Baker County
4:48.61
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
34
Baker, Aidan
FR
Pensacola Catholic
4:49.64
Mobile Challenge of Champions Open DIvision
Apr 1, 2022
35
Hunter, Kameron
SO
Andrew Jackson
4:50.78
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
36
Bruist, Dashawn
SO
Andrew Jackson
4:50.98
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
37
Rothell, Carter
JR
Florida High
4:51.45
Florida State Relays
Mar 24, 2022
38
Bass, Drew
JR
Bishop Kenny
4:52.10
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
39
Cratem, John
SR
Bishop Kenny
4:53.07
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
40
Johnson, Jordan
FR
Andrew Jackson
4:53.76
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
41
Wilking, Adam
SR
Fernandina Beach
4:53.94
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
42
England, Xavier
SO
Florida High
4:54.50
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
43
Carney, John
JR
Bishop Kenny
4:54.77
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
44
Kotchen, Trammell
SO
Episcopal
4:55.03
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
45
Herrera, Harry
SR
Bolles
4:55.24
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
46
Liuzzo, Jack
FR
Bishop Kenny
4:55.63
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
47
Breuer, Cole
SO
Bolles
4:55.70
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
48
Drew, Nate
SR
Bolles
4:55.79
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
49
Klassen, Bode
FR
Bolles
4:57.22
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
50
Crawford, Kyle
SO
Bolles
4:57.69
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
1600 Meters (Women)
FHSAA 2A 5:42.55
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Candelino , Jillian
JR
Bolles
4:57.30
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
2
Knowlton, Reece
SO
South Walton
5:05.97
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Csikai, Elizabeth
JR
Bolles
5:12.15
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
McClure, Elizabeth
FR
Bolles
5:12.48
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
5
Gowdy, Lucrezia
FR
Episcopal
5:16.61
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
6
Knowlton , Reece
SO
South Walton
5:16.92
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
7
Elizando, Charleen
JR
North Bay Haven
5:17.87
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
8
Ropp, Hadley
SR
Bolles
5:20.63
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
9
Popp, Meia
SO
Bolles
5:22.23
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
10
Faint, Kyla
8
North Bay Haven
5:22.26
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
11
Bata, Leila
SO
Bolles
5:26.58
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
12
Biagini, Mary
JR
Bishop Kenny
5:27.10
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
13
Kowkabany, Hannah
SO
Episcopal
5:28.47
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
14
Bruneau, Estella
FR
Bolles
5:29.45
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
15
Lee, Isabella
FR
Bolles
5:30.66
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
16
Henderson, Alexis
8
Bolles
5:30.84
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
17
Popp, Maddie
SR
Bolles
5:31.46
Florida State Relays
Mar 24, 2022
18
Wheldon, Emily
SO
Bishop Kenny
5:32.02
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
19
Dearing, Kiersten
JR
Wolfson
5:33.46
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
20
Scali, Heidi
SR
South Walton
5:33.90
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
21
Lee Chong , Mia
6
Bolles
5:34.69
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
22
Johnson, Davis
SO
Bishop Kenny
5:36.47
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
23
Coleman, Niya
JR
Florida High
5:37.54
Florida State Relays
Mar 24, 2022
24
Mickler, Ella
JR
Bolles
5:37.62
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
25
Holmes, Alexis
SO
Bishop Kenny
5:38.19
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
26
Petrucelli, Sofia
JR
Bolles
5:38.84
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
27
Grden, Stephanie
FR
Bishop Kenny
5:41.67
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
28
Patchan, Madison
SO
Tocoi Creek
5:41.85
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
29
Carmichael, Lakyn
JR
North Bay Haven
5:42.65
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
30
Morgan, Whitney
7
Episcopal
5:43.52
Providence - Stallion Invitational 2022
Apr 4, 2022
31
Sharp, Addison
FR
Wolfson
5:44.82
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
32
Robinson, Kalli
FR
Tocoi Creek
5:45.34
Creekside Invite 2022
Apr 9, 2022
33
Patel, Kavya
7
Bolles
5:46.45
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
34
Loftin, Emily
8
Bolles
5:47.84
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
35
Hutchins, Isabella
SO
Bishop Kenny
5:48.38
Florida State Relays
Mar 24, 2022
36
Morgan, Gretchen
JR
Episcopal
5:48.58
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
37
Proctor, Kennedi
8
Baldwin
5:49.89
Ed White Mini Track & Field Meet
Mar 1, 2022
38
Stam , Sofia
6
Bolles
5:50.59
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
39
Blitch, Elizabeth
SR
Santa Fe
5:52.83
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
40
Averitt, Ella
JR
Bishop Kenny
5:55.33
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
40
Dodson, Lana
JR
Tocoi Creek
5:55.33
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
42
Knight, Aniya
SR
Pensacola
5:56.23
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
43
Worley, Claire
8
Bolles
5:56.57
Florida State Relays
Mar 24, 2022
44
Sumner, Elise
7
Bolles
5:57.18
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
45
Quinn, Lauren
SO
Fernandina Beach
5:58.50
Mandarin Mustang Classic
Feb 26, 2022
46
Boutwell, Leah
Florida High
6:00.26
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 31, 2022
47
Mark, Kate
7
Bolles
6:01.57
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
48
Morales, Lane
8
Bolles
6:01.78
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
49
Stevenson, Emily
8
Bolles
6:01.79
Bolles Mile Showcase
Apr 8, 2022
50
Trent, Lindsey
SR
Bishop Kenny
6:02.66
Florida State Relays
Mar 24, 2022
3200 Meters (Men)
FHSAA 2A 10:35.12
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Ryan, Aidan
JR
Bolles
9:10.38
Florida State Relays
Mar 24, 2022
2
Joost, Christopher
SO
Bolles
9:33.41
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
McClure, Matthew
SR
Bolles
9:38.08
Florida State Relays
Mar 24, 2022
4
Brady, William
SR
Bolles
9:43.10
Florida State Relays
Mar 24, 2022
5
Thomas, Matthew
JR
Bolles
9:45.59
Florida State Relays
Mar 24, 2022
6
Jubran, Alex
SR
Bishop Kenny
9:53.22
Florida State Relays
Mar 24, 2022
7
Ortiz, Matthew
SR
Santa Fe
10:01.02
Raider Invitational
Mar 16, 2022
8
Casey, Henry
JR
West Florida
10:04.99
Mobile Challenge of Champions Open DIvision
Apr 1, 2022
9
Castillo-Zima, Juan Pablo
FR
Bishop Kenny
10:08.30
Florida State Relays
Mar 24, 2022
10
Matson, Matthew
JR
North Bay Haven
10:10.83
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
11
Perry, Lewis
SR
Bishop Kenny
10:11.17
Florida State Relays
Mar 24, 2022
12
Adams, Parker
FR
Bolles
10:12.09
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
13
Morales, William
SO
Bolles
10:13.13
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
14
Kimberly, Cormac
JR
Bolles
10:13.66
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
15
Barre, Julian
FR
Bolles
10:16.46
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
16
MacGregor, Noah
SR
Bolles
10:18.51
Florida State Relays
Mar 24, 2022
17
Duhnoski, Colin
SR
Bolles
10:18.53
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
18
Marello, Andrew
SO
Wolfson
10:21.92
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
19
Williams, Luke
SR
Bishop Kenny
10:28.63
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
20
Bass, Drew
JR
Bishop Kenny
10:31.23
Florida State Relays
Mar 24, 2022
21
Winkler, Troy
SO
Baker County
10:34.64
Raider Invitational
Mar 16, 2022
22
Shannahan, Alex
SO
Bishop Kenny
10:35.24
Florida State Relays
Mar 24, 2022
23
Carney, John
JR
Bishop Kenny
10:37.25
Florida State Relays
Mar 24, 2022
24
England, Xavier
SO
Florida High
10:39.17
Sunshine Track Officials Invite
Apr 2, 2022
25
Minton, Matthew
FR
South Walton
10:41.29
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
26
Holmes, Nathan
JR
North Bay Haven
10:44.69
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
27
Officer, Michael
SR
Episcopal
10:46.40
Eagle Open
Feb 23, 2022
28
Gutierrez, Luis
JR
West Florida
10:46.65
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
29
Railton, Hudson
SO
South Walton
10:46.86
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
30
Dilts, Emory
FR
Bishop Kenny
10:49.78
First Cosat JV Championships
Mar 29, 2022
31
Smith, Luke
SR
Bishop Kenny
10:52.41
Florida State Relays
Mar 24, 2022
32
Taylor, Jalen
JR
Paxon
10:53.47
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
33
Hall, Nick
FR
West Florida
10:56.63
Mobile Challenge of Champions Open DIvision
Apr 1, 2022
34
Kotchen, Trammell
SO
Episcopal
11:01.79
Eagle Open
Feb 23, 2022
35
Scott, Brigadere
FR
Suwannee
11:02.52
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
36
McGraw, Andrew
JR
Bolles
11:16.26
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
37
Gunter, Paul
SO
Suwannee
11:17.69
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
38
Griffin, Tyler
SO
Keystone Heights
11:17.85
Pedro Menendez Falcon Alumni Invite
Feb 25, 2022
39
Cratem, John
SR
Bishop Kenny
11:21.20
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
40
Turner, Liam
FR
Bishop Kenny
11:25.44
First Cosat JV Championships
Mar 29, 2022
41
Reich, Jack
FR
Tocoi Creek
11:28.19
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
42
Pittman, Reece
SO
Episcopal
11:33.87
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
43
Erisman, Caleb
Florida High
11:35.25
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
44
Fleming, Cole
SO
Wolfson
11:40.40
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
45
Ruiz-Coria, William
JR
Fernandina Beach
11:40.51
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
46
Bell, Treshon
FR
Andrew Jackson
11:41.51
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
47
Ligeikis, Johnathan
JR
Fernandina Beach
11:43.35
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
48
Holmes, Charlie
8
North Bay Haven
11:44.04
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
49
Young, Aaron
SO
Santa Fe
11:44.83
Alachua County Championship @ Santa Fe 2022
Apr 9, 2022
50
Rewis, Calvin
FR
Baker County
11:46.48
Raider Invitational
Mar 16, 2022
3200 Meters (Women)
FHSAA 2A 12:36.89
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Candelino , Jillian
JR
Bolles
10:29.19
Florida State Relays
Mar 24, 2022
2
Gowdy, Lucrezia
FR
Episcopal
11:06.51
Florida Relays
Mar 31, 2022
3
McClure, Elizabeth
FR
Bolles
11:06.88
Florida State Relays
Mar 24, 2022
4
Csikai, Elizabeth
JR
Bolles
11:24.77
Florida State Relays
Mar 24, 2022
5
Biagini, Mary
JR
Bishop Kenny
11:40.54
Florida State Relays
Mar 24, 2022
6
Mickler, Ella
JR
Bolles
11:41.69
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Saunders, Kathryn
SR
Bishop Kenny
11:48.25
Florida State Relays
Mar 24, 2022
8
Popp, Meia
SO
Bolles
11:51.91
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
9
Bruneau, Estella
FR
Bolles
11:58.72
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
10
Johnson, Davis
SO
Bishop Kenny
12:00.66
Florida State Relays
Mar 24, 2022
11
Wheldon, Emily
SO
Bishop Kenny
12:05.38
Florida State Relays
Mar 24, 2022
12
Kowkabany, Hannah
SO
Episcopal
12:18.39
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
13
Carmichael, Lakyn
JR
North Bay Haven
12:21.52
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
14
Hutchins, Isabella
SO
Bishop Kenny
12:26.93
Florida State Relays
Mar 24, 2022
15
Patchan, Madison
SO
Tocoi Creek
12:28.23
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 25, 2022
16
Holmes, Alexis
SO
Bishop Kenny
12:38.52
Florida State Relays
Mar 24, 2022
17
Popp, Maddie
SR
Bolles
12:38.93
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
18
Sharp, Addison
FR
Wolfson
12:44.56
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
19
Boutwell, Leah
7
Florida High
12:51.05
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
20
Blitch, Elizabeth
SR
Santa Fe
12:56.33
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
21
Storey, Reese
FR
Tocoi Creek
12:59.47
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
22
Dodson, Lana
JR
Tocoi Creek
13:00.74
Creekside Invite 2022
Apr 9, 2022
23
Averitt, Ella
JR
Bishop Kenny
13:01.79
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
24
Morgan, Gretchen
JR
Episcopal
13:12.64
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
25
Bauer, Aurora
FR
Tocoi Creek
13:17.60
Creekside Invite 2022
Apr 9, 2022
26
Liuzzo, Ava
JR
Bishop Kenny
13:18.08
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
27
Cratem, Sophie
SO
Bishop Kenny
13:21.26
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
28
Giehrl, Catherine
JR
Bishop Kenny
13:22.73
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
29
Grden, Stephanie
FR
Bishop Kenny
13:24.53
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
30
Bell, Aislinn
SO
Fernandina Beach
13:26.96
Mandarin Mustang Classic
Feb 26, 2022
31
Dodd, Jordyn
SO
North Bay Haven
13:32.67
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
32
Keller, Leah
SO
Florida High
13:42.52
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
33
Haynes, Amelia
SR
Episcopal
13:44.46
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
34
Dearing, Kiersten
JR
Wolfson
13:45.75
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
35
Knowlton , Reece
SO
South Walton
13:46.19
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
36
Scali, Heidi
SR
South Walton
13:46.20
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
37
Knight, Aniya
SR
Pensacola
13:46.90
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
38
Byrd, Madeleine
SO
Florida High
14:15.24
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
39
Trent, Lindsey
SR
Bishop Kenny
14:15.97
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
40
Quinn, Lauren
SO
Fernandina Beach
14:18.57
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
41
Todd, Kendall
7
Fort White
14:23.27
Raider Invitational
Mar 16, 2022
42
Francis, Trinity
FR
Florida High
14:23.69
Sunshine Track Officials Invite
Apr 2, 2022
43
Todd, Reese
6
Fort White
14:26.93
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
44
Farrell, Jaden
JR
North Bay Haven
14:27.12
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
45
Knight, Chloe
SO
West Florida
14:27.13
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
46
Hickman, Keiley
SO
Freeport
14:38.92
Niceville Mini Meet 2
Mar 16, 2022
47
Risinger, Olivia
SO
West Nassau
14:42.40
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
48
Rill, Joslyn
JR
Bishop Kenny
14:49.70
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
49
Pelfrey, Savannah
SR
Baker County
14:55.83
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
50
Reddish, Alissa
FR
Bradford
15:05.83
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
100 Hurdles (Women)
FHSAA 2A 17.40
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Robinson, Selena
JR
Paxon
14.57
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.8
2
Smith, Ellie
SO
Bolles
14.77
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
2.3
3
Green, Ay'keelah
FR
Florida High
15.42
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.8
4
Martin, Dariniya
SR
Suwannee
15.75
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.8
5
Campos, Katherine
JR
Bolles
16.38
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.4
6
Ward, V'Kaylynn
SR
Suwannee
16.67
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.8
7
McKay, Zakyla
JR
Pensacola
16.81
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.8
8
Eby, Jocelyn
JR
South Walton
16.82
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.8
9
Mims, Jennifer
SO
West Florida
17.10
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.7
10
Wolfe, Presley
SO
Bolles
17.20
Eagle Open
Feb 23, 2022
NWI
11
Shaw, Kiersten
FR
Keystone Heights
17.41
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
0.9
12
Turner, Elizabeth
SR
South Walton
17.47
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
13
Franklin, Amari
SR
West Florida
17.59
Steve Garst Wildcat Invitational
Mar 5, 2022
NWI
14
Peters, Amelia
JR
Bishop Kenny
17.73
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
0.4
15
Bergeron, Mariah
SR
Yulee
17.85
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.7
16
Wade, Serenity
SR
Paxon
17.99
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
0.3
16
Harris, Elle
7
Bolles
17.99
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
NWI
18
Giedrys, Neriah
FR
Fernandina Beach
18.12
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
19
Claytor, Zoe
SO
Tocoi Creek
18.15
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
3.1
20
Enos, Mary
SO
Santa Fe
18.26
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.7
21
Dorris, Annabeth
SO
Fernandina Beach
18.39
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
NWI
22
Seavey, Elise
SR
Bay
18.47
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
23
Seavey, Mackenzie
SO
Bay
18.50
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
24
Yunos, Ava
SO
Bishop Kenny
18.51
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.3
25
Hansen, Sabrina
SR
Fernandina Beach
18.56
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
26
Zubero, Lily
JR
Episcopal
18.68
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
0.6
26
Johnson, Jazzlin
FR
Florida High
18.68
Maclay Mini Meet
Apr 12, 2022
NWI
28
Dudley, Cate
JR
Bishop Kenny
18.73
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
NWI
29
Musgrove, Whitton
FR
Suwannee
18.92
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
0.9
30
Troutt, Ella
SO
South Walton
18.96
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
31
Wood, Leslie
SO
Bishop Kenny
18.97
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.3
32
Bolden, Peyton
8
Taylor County
19.02
Weeki Wachee Tri Meet
Apr 5, 2022
NWI
33
Matos-O'Neil, Honor
FR
Episcopal
19.16
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.3
34
Dorman, Chloe
SO
Baker County
19.18
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
NWI
35
Gibson, Caitlyn
JR
Northview
19.29
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
NWI
36
Ragadio, Ja
SR
Bozeman
19.40
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
37
Drake, Claire
SO
Episcopal
19.52
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
6.0
38
Arsenault, Lauren
SO
Tocoi Creek
19.66
Creekside Invite 2022
Apr 9, 2022
-2.4
38
Bow, Jadyn
7
Episcopal
19.66
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
1.3
40
Davis, Reilly
8
North Bay Haven
19.75
Bozeman Arnold Dual
Feb 26, 2022
NWI
41
Park, Kaylee
7
Keystone Heights
19.76
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
1.7
42
Spence, Anna
JR
Northview
19.82
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
43
Radovich, Sienna
SO
Yulee
19.95
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
44
Raby, Kaylen
FR
West Florida
20.05
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
-3.0
45
Coleman, Sarah
FR
Paxon
20.06
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
+0.0
46
Mcstine, Kylee
JR
Tocoi Creek
20.12
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
0.8
47
McCray, Erica
SO
Pensacola
20.17
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
NWI
48
Davis, Ava
FR
Tocoi Creek
20.26
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
1.3
48
Muniz, Leah
FR
West Nassau
20.26
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
1.0
50
Oliver, Molly
JR
North Bay Haven
20.38
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
110 Hurdles (Men)
FHSAA 2A 16.51
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
Wind
1
Wetherington, Connor
SR
Santa Fe
14.81
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
2.7
2
Ashby, Jeffrey
JR
Bolles
14.87
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.1
3
Beach, Garrison
SR
Suwannee
15.01
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.1
4
McWilliams, Jeremiah
SR
Pensacola
15.22
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.3
5
Dunlap, Josiah
SO
Bay
15.30
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.3
6
Kilpatrick, Lawson
SR
South Walton
15.31
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
0.9
7
Carter, Van
SO
South Walton
15.56
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.3
8
Robinson, Jaden
SO
South Walton
15.83
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
0.9
9
Ragin, Micah
SO
Tocoi Creek
16.69
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.2
9
Levy, Gabe
FR
Bolles
16.69
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
0.9
11
Brooks, Samual
JR
Baldwin
17.25
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
0.7
12
Nduka, Chinonye
JR
Bishop Kenny
17.49
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.2
13
Miller, Bryce
8
Keystone Heights
17.73
PALATKA JUNIOR SENIOR HIGH MEET #1
Feb 22, 2022
NWI
14
Hammack, Jayce
JR
Yulee
17.74
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.2
15
Starling, Clay
Suwannee
17.92
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
NWI
16
Talbot, David
SR
Bozeman
18.15
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
17
Oates, Jason
SO
Bay
18.17
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
18
Porrier, Benjamin
JR
Bishop Kenny
18.29
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.2
19
Williams , Thomas
JR
Union County
18.30
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
0.8
20
Johnson, Zatavious
SO
Suwannee
18.37
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
-2.4
21
Woleshin, Gavin
FR
Fernandina Beach
18.45
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.5
22
Richardson, E'ziyah
FR
Pensacola
18.50
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
23
Merriex, Tahj
SR
Union County
18.61
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
0.8
24
Sidner-Palafox, Aidan
SR
Pensacola
18.64
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
NWI
25
Anderson, Brent
FR
Bozeman
18.83
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2.5
26
Holley, Ja'kiem
FR
Chipley
19.01
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
27
Bolden, Roderick
SO
Tocoi Creek
19.05
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.5
28
Givens, Marcus
JR
Baker County
19.36
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
29
Garnes, Neiko
FR
Andrew Jackson
19.38
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
1.2
30
Dickens, Adrian
SR
North Bay Haven
20.04
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
31
Pressley, Davien
8
Union County
20.17
Chiefland Home Meet 2
Mar 18, 2022
NWI
32
Dove, Harrison
FR
West Florida
20.37
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
33
Clemmons, Cameron
JR
Pensacola
20.42
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
34
Raby, Kaden
FR
West Florida
20.45
Mobile Challenge of Champions Open DIvision
Apr 1, 2022
0.5
35
Matson, Bayllon
JR
Northview
20.49
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
36
Turpen, Mason
SO
Tocoi Creek
20.55
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
0.4
37
Garrity, Kaelan
FR
South Walton
20.63
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
NWI
38
James, Casey
7
Bozeman
20.67
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
NWI
39
Petraites, Finn
FR
South Walton
20.73
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
40
Comer, Trevor
SR
Bozeman
20.78
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
41
White, Mekhi
SR
Northview
20.81
Viking Classic
Feb 26, 2022
NWI
42
Castro, Omar
JR
North Bay Haven
20.82
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
43
Petryniec, Aaron
SO
Tocoi Creek
21.00
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 25, 2022
1.1
44
Byrnes, Clark
7
Keystone Heights
21.06
PALATKA JUNIOR SENIOR HIGH MEET #1
Feb 22, 2022
NWI
45
Parks, Travion
Gadsden County
21.18
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
NWI
46
Sirmons, Ladarius
FR
Chipley
21.79
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
47
Townsend, Tristan
SO
Marianna
21.80
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
48
Smith, Ashton
SO
Freeport
22.09
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
NWI
49
Walker, Lucas
JR
Marianna
22.49
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
NWI
50
Lasserre, Andrew
FR
Fernandina Beach
22.63
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
NWI
300 Hurdles (Men)
FHSAA 2A 44.50
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Beach, Garrison
SR
Suwannee
39.48
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
McWilliams, Jeremiah
SR
Pensacola
39.54
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Wetherington, Connor
SR
Santa Fe
40.19
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
Layne, Adam
SR
Bozeman
41.18
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
5
Ashby, Jeffrey
JR
Bolles
41.22
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
6
Dunlap, Josiah
SO
Bay
42.72
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
7
Mccall, Jaden
SO
Marianna
42.81
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
8
Emerson, Luke
SO
Santa Fe
43.14
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
9
Garnes, Neiko
FR
Andrew Jackson
43.43
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
10
Starling, Clay
FR
Suwannee
43.63
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
11
Robinson, Jaden
SO
South Walton
43.91
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
12
Brooks, Samual
JR
Baldwin
44.07
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
13
Hammack, Jayce
JR
Yulee
44.36
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
13
Braga, Matheus
SR
Bishop Kenny
44.36
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
15
Yeabower, Eli
FR
Freeport
44.58
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
16
Salter, Drake
JR
Pensacola Catholic
44.64
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
17
Levy, Gabe
FR
Bolles
45.06
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
18
Sidner-Palafox, Aidan
SR
Pensacola
45.14
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
19
Johnson, Zatavious
SO
Suwannee
45.59
Raider Invitational
Mar 16, 2022
20
Summerlin, Evan
JR
South Walton
45.60
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
21
Jacquot, Jack
FR
Episcopal
45.63
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
22
Oates, Jason
SO
Bay
45.67
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
23
Richardson, E'ziyah
FR
Pensacola
45.97
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
24
Talbot, David
SR
Bozeman
46.15
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
25
Grooms, Richard
SO
Wolfson
46.22
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
26
Bolden, Roderick
SO
Tocoi Creek
46.27
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
27
Ellis, Chadrick
Taylor County
46.47
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 31, 2022
28
Spencer, Tasavion
SR
Rutherford
46.52
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
29
Harvey, Nikyan
SO
Marianna
46.65
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
30
Smith, Ashton
SO
Freeport
46.70
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
31
Woleshin, Gavin
FR
Fernandina Beach
46.73
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
32
Pettaway, Jordan
FR
West Florida
47.12
Viking Classic
Feb 26, 2022
33
Holley, Ja'kiem
FR
Chipley
47.23
Freeport Home Meet
Apr 13, 2022
34
Samuels, Xavier
SO
Andrew Jackson
47.24
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
35
Leslie, Malik
JR
Bolles
47.72
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
36
Townsend, Tristan
Marianna
47.75
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
37
Archibald, Kaleb
JR
Yulee
47.79
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
38
Petraites, Finn
FR
South Walton
47.80
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
39
Melton, Leland
FR
Wolfson
47.81
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
40
Johnson, Donovan
SR
Pensacola
47.91
Steve Garst Wildcat Invitational
Mar 5, 2022
41
Day, Alexander
JR
Florida High
47.95
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
42
Nduka, Chinonye
JR
Bishop Kenny
48.57
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
43
Petryniec, Aaron
SO
Tocoi Creek
48.76
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
44
Givens, Marcus
JR
Baker County
48.88
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
45
Parks, Travion
SO
Gadsden County
48.93
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
46
Matson, Bayllon
JR
Northview
49.20
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
47
Porrier, Benjamin
JR
Bishop Kenny
49.23
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
47
McGaha, Daniel
JR
Northview
49.23
TR Miller # 5
Apr 14, 2022
49
Raby, Kaden
FR
West Florida
49.31
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
50
Loupe, Brodie
JR
South Walton
49.56
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
300 Hurdles (Women)
FHSAA 2A 51.32
Top↑
Athlete
Year
Team
Time
Meet
Meet Date
1
Mims, Jennifer
SO
West Florida
44.53
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Green, Ay'keelah
FR
Florida High
46.10
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Wade, Serenity
SR
Paxon
47.50
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Robinson, Selena
JR
Paxon
47.67
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
5
McKay, Zakyla
JR
Pensacola
49.41
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
6
Bryan, Patoni
FR
South Walton
49.58
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Ward, V'Kaylynn
SR
Suwannee
50.55
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
8
Giedrys, Neriah
FR
Fernandina Beach
50.64
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
9
Oswald, Sarah
JR
Bozeman
50.65
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
10
Martin, Dariniya
SR
Suwannee
50.84
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
11
Waldermo, Madison
FR
South Walton
51.58
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
12
Seavey, Mackenzie
SO
Bay
52.27
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
13
Franklin, Amari
SR
West Florida
52.40
Viking Classic
Feb 26, 2022
14
Johnson, Jazzlin
FR
Florida High
52.43
Maclay Mini Meet
Apr 12, 2022
14
Peters, Amelia
JR
Bishop Kenny
52.43
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
16
Bolden, Peyton
Taylor County
53.21
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 31, 2022
17
Zubero, Lily
JR
Episcopal
53.31
Providence Invitational 2022
Mar 3, 2022
18
Averitt, Ella
JR
Bishop Kenny
53.39
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
19
Hansen, Sabrina
SR
Fernandina Beach
53.43
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
20
Yunos, Ava
SO
Bishop Kenny
53.65
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
21
Musgrove, Whitton
FR
Suwannee
53.68
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
22
Seavey, Elise
SR
Bay
53.80
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
23
Enos, Mary
SO
Santa Fe
54.06
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
24
Matos-O'Neil, Honor
FR
Episcopal
54.54
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
25
Hollingsworth, Kiersten
SO
Florida High
55.29
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
26
Mcstine, Kylee
JR
Tocoi Creek
55.30
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
27
Raby, Kaylen
FR
West Florida
55.51
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
28
Arsenault, Lauren
SO
Tocoi Creek
55.87
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
29
Radovich, Sienna
SO
Yulee
55.97
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
30
Bergeron, Mariah
SR
Yulee
56.02
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
31
Carr, Kimberly
SO
Baldwin
56.05
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
32
Criswell, Chloe
SO
Northview
56.76
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
33
Bow, Jadyn
7
Episcopal
56.77
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
34
Drake, Claire
SO
Episcopal
56.80
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
35
Coleman, Sarah
FR
Paxon
56.99
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
36
Guillory, Josephine
SO
Tocoi Creek
57.09
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
37
Davis, Ava
FR
Tocoi Creek
57.15
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
38
Wood, Leslie
SO
Bishop Kenny
57.21
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
39
Poteat, Kaylie
SO
Fernandina Beach
57.37
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
40
Moore, Lilly
SR
Bolles
57.43
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
41
Abinsay, Shelby
SR
Bishop Kenny
57.61
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
42
McCray, Erica
SO
Pensacola
57.67
Andrews Invitational 2022
Mar 25, 2022
43
Muniz, Leah
FR
West Nassau
57.86
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
44
Cox, Ka'Manei
SO
Northview
58.85
Viking Classic
Feb 26, 2022
45
Lee, Ze'Ja
Florida High
59.27
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
46
Harp, Alys
FR
South Walton
59.48
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
47
Fountain, Aliyah
FR
Northview
59.80
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
48
Claytor, Zoe
SO
Tocoi Creek
59.84
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
49
Mitchell, Janeah
FR
Suwannee
1:01.05
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
50
Richmond, Gracie
SO
Bozeman
1:01.11
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
4 x 100 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Madison County
41.95
McCreary
,
Jackson
,
Akins
,
Akins
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Bolles
42.04
Berry
,
Lorbeer
,
Wilson
,
Miller
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Andrew Jackson
42.09
Bland
,
Folson
,
Brooks
,
Holland
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Baker County
42.17
Ruise
,
Ellis
,
Smith
,
Holland
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
5
Santa Fe
42.84
Robinson
,
Kellum
,
Spires
,
White III
Florida Relays
Mar 31, 2022
6
Baldwin
43.48
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Tocoi Creek
43.58
Rodillas
,
Ragin
,
Dean
,
Dailey
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
8
Gadsden County
43.59
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
9
Bay
43.63
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
10
Episcopal
43.81
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
11
Bishop Kenny
44.12
Charles
,
Straley
,
Watson
,
Resar
Florida State Relays
Mar 24, 2022
12
Yulee
44.34
Almonord
,
Archibald
,
Jones
,
Hale
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
13
South Walton
44.63
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
14
Union County
44.66
Diston
,
Durant
,
Odum
,
Odum
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
15
Pensacola
44.73
Moody
,
Jackson
,
Bonner
,
Hughley
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
16
Marianna
45.15
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
17
Pensacola Catholic
45.41
Nettles
,
Thompson
,
McGhee
,
Stackhouse
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
18
Florida High
45.69
Broxton
,
Threatts
,
Day
,
Broxton
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
19
Rutherford
45.71
Black
,
Boyd
,
Richardson
,
Hamilton
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
20
Bozeman
45.78
Payne
,
Daigle
,
Sapp
,
Gibbens
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
21
Bradford
46.15
Cummings
,
Shanks
,
Pringle
,
Cook
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
22
Chipley
46.35
Holmes
,
Decree
,
Bryant
,
Morgan
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
23
Wolfson
46.36
Schlax
,
Bell
,
Maxwell
,
Grooms
Adrain Mann Wolfpack Classic (39th Annual)
Apr 13, 2022
24
Northview
46.67
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
25
Walton
47.10
laird
,
Thepchantee
,
Adams
,
boatwright
Freeport Home Meet
Apr 13, 2022
26
Suwannee
47.33
Wallace
,
Socarras
,
Ivey
,
Johnson
Raider Invitational
Mar 16, 2022
27
Freeport
47.53
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
28
West Nassau
47.62
Blue
,
Moore
,
Hogan
,
Timmons
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
29
North Bay Haven
47.79
Boles
,
Elsayed
,
Holley
,
Dickens
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
30
Taylor County
49.33
Griffin
,
Mingo
,
Ellis
,
Clayton
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 31, 2022
31
Fernandina Beach
49.99
Dallas
,
Mirfield
,
Jones
,
Rousselow
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
32
Keystone Heights
53.39
Brayden
,
Parales
,
Wahl
,
Leach
Palatka Junior Senior High School Meet #2
Mar 22, 2022
33
West Florida
58.36
Caldwell
,
Hardaway
,
Stallworth
,
Williams
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
4 x 100 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Paxon
48.44
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2
Bishop Kenny
49.00
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Episcopal
49.26
Selmer
,
Mack
,
Bow
,
Watts
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Chipley
50.13
Carswell
,
Ware
,
Steele
,
Hunter
Freeport Home Meet
Apr 13, 2022
5
Santa Fe
51.23
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
6
Bay
51.56
Carter
,
Smith
,
Butler
,
Jones
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
7
Yulee
51.59
Ling
,
Johnson
,
Clarke
,
Evatt
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
8
South Walton
51.67
Eby
,
Layne
,
Meyer
,
Peele
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
9
Marianna
51.81
Jackson
,
Hendrix
,
Myers
,
Jackson
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
10
Pensacola Catholic
52.02
Coats
,
Balfour
,
Semmes
,
Dillard
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
11
Florida High
52.13
Evora
,
Leon
,
Johnson
,
Lee
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
12
Fernandina Beach
52.54
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
13
Baker County
52.91
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
14
West Nassau
53.11
Batrous
,
Muniz
,
Carpenter
,
Hughes
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
15
Tocoi Creek
53.12
Evans
,
Black
,
Lee
,
Verrill
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
16
West Florida
53.35
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
17
Rutherford
53.45
Bridges
,
Grant
,
Morris
,
Edwards
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
18
Northview
53.50
Brown
,
Adams
,
Kidd
,
Criswell
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
19
Wolfson
53.97
Hughes
,
Leak-Harbor
,
Timmerman
,
Mckee
Adrain Mann Wolfpack Classic (39th Annual)
Apr 13, 2022
20
Madison County
54.03
Gallon
,
Jonas
,
Bruton
,
Houston
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
21
Union County
54.76
Bethea
,
Jones
,
Halfacre
,
Odum
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
22
Bozeman
54.82
Oswald
,
Wicker
,
Garner
,
True
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
23
North Bay Haven
54.88
Varela
,
Walker
,
Oliver
,
Jimenez
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
24
Bradford
55.51
Ferguson
,
Hunt
,
Holt
,
Booker
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
25
Bolles
57.00
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
26
Pensacola
57.30
Basnight
,
Crosby
,
Wright
,
Wright
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
27
Baldwin
58.16
Ramos-Mered
,
Culler
,
Sherman
,
Thompson
Ed White Mini Track & Field Meet
Mar 1, 2022
28
Keystone Heights
58.22
Park
,
Jackson
,
Sanford
,
Hogan
PALATKA JUNIOR SENIOR HIGH MEET #1
Feb 22, 2022
29
Suwannee
58.93
Federick
,
Oliver
,
Musgrove
,
White
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
30
Walton
1:02.38
Hampton
,
White
,
Kelley
,
Hulion
Viking Classic
Feb 26, 2022
4 x 400 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Andrew Jackson
3:20.18
Bruist
,
Williams
,
Johnson
,
Folson
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Santa Fe
3:23.52
Pitts
,
Murphy
,
White III
,
Spires
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Bolles
3:24.08
Moore
,
Camp
,
Duhnoski
,
Miller
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Florida High
3:24.97
Danzy
,
Rothell
,
Broxton
,
Deem
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
5
Episcopal
3:25.57
Jasey
,
Jackson
,
Nash
,
Officer
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
6
South Walton
3:29.75
Kirspel
,
Griner
,
Rusynyk
,
Summerlin
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Paxon
3:33.15
Terrell
,
Anderson
,
Broomfield
,
Smith
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
8
Pensacola
3:34.00
Sims
,
Stallworth
,
McWilliams
,
Hughley
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
9
Baldwin
3:38.51
Malpress
,
Carter
,
Hitchens
,
Worth
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
10
West Florida
3:39.18
Gutierrez
,
Casey
,
Deguzman
,
Provau
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
11
North Bay Haven
3:40.93
Faint
,
Matson
,
Baldwin
,
Kling
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
12
Fernandina Beach
3:41.10
Sanchez II
,
Twardy
,
Wilking
,
Bille
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
13
Bozeman
3:42.25
Baker
,
Gibbens
,
Payne
,
Layne
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
14
Pensacola Catholic
3:42.32
Janik
,
Thompson
,
Salter
,
Stackhouse
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
15
Union County
3:43.15
Odum
,
Odum
,
Diston
,
Williams
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
16
Bay
3:45.03
Walden
,
Suddeth
,
Reed
,
Dunlap
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
17
Marianna
3:45.76
Johnson
,
Peterson
,
Spears
,
Mcneil
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
18
Bishop Kenny
3:46.97
Castillo-Zima
,
Perry
,
Smith
,
Jubran
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
19
Tocoi Creek
3:48.11
Petryniec
,
Yelvington
,
Paredes
,
Owen
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
20
Wolfson
3:48.44
Schlax
,
Wright
,
Maxwell
,
Grooms
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
21
Baker County
3:49.51
Armstrong
,
Hodges
,
Rayam
,
McLelland
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
22
Suwannee
3:50.67
Blocker
,
Beach
,
Owens
,
Johnson
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
23
Yulee
3:51.91
Henson
,
Hall
,
Archibald
,
Culpepper
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
24
Northview
3:53.06
McElhaney
,
Hughes
,
Bashore
,
Weaver
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
25
Fort White
3:56.32
Heaton
,
Hopkins
,
Hopkins
,
Simard
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
26
Gadsden County
3:56.87
Manny
,
Ruffin
,
Chandler
,
Miller
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
27
Bradford
3:57.73
Cummings
,
Barton
,
Addison
,
McKenzie
Bradford Mini Meet Relays
Apr 12, 2022
28
Madison County
3:58.43
Bryant
,
McCreary
,
Rye
,
Rogers
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
29
Rutherford
4:04.93
Black
,
Spencer
,
Olds
,
Richardson
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
30
Taylor County
4:16.88
Mingo
,
Griffin
,
Ellis
,
Clayton
Weeki Wachee Tri Meet
Apr 5, 2022
31
Keystone Heights
4:45.17
Byrnes
,
Jones
,
Begue
,
Nilsen
Palatka Junior Senior High School Meet #2
Mar 22, 2022
4 x 400 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bishop Kenny
3:55.00
Haywood
,
Coyle
,
Johnson
,
Holmes
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Andrew Jackson
3:57.55
Ford
,
Daise
,
Hill
,
Webbe
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Episcopal
4:02.21
Hardwick
,
Mack
,
Selmer
,
Watts
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
Paxon
4:03.21
Legare
,
Green
,
Wade
,
Saint-Germain
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
5
South Walton
4:03.87
Scali
,
Griner
,
Knowlton
,
Lucero
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
6
Bolles
4:12.47
Roundtree
,
Ropp
,
Bata
,
Metzger
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
7
West Florida
4:13.16
Mims
,
Turbiville
,
Beeks
,
Stutts
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
8
Florida High
4:19.28
Coleman
,
Evora
,
Green
,
Leon
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
9
North Bay Haven
4:20.36
Faint
,
Franklin
,
Harshbarger
,
Elizando
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
10
Santa Fe
4:25.06
Jones
,
Stengel
,
Zaldivar
,
Baker
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
11
Pensacola Catholic
4:25.81
Evans
,
Thompson
,
Covill
,
Semmes
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
12
Fernandina Beach
4:26.12
Bell
,
Giedrys
,
Dorris
,
Vultaggio
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
13
Bay
4:28.70
Carter
,
Jones
,
Grabner
,
Rollins
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
14
Tocoi Creek
4:34.70
Daria
,
Harris
,
Myroup
,
Deitrick
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
15
Wolfson
4:36.04
Timmerman
,
May
,
Mckee
,
Leak-Harbor
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
16
Fort White
4:39.08
Serrano-Prusins
,
Hopkins
,
Stevens
,
Fuller
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
17
Bradford
4:42.41
Holt
,
Ferguson
,
Hunt
,
Booker
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
18
Madison County
4:45.53
Livingston
,
Houston
,
Bruton
,
Jonas
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
19
Bozeman
4:46.11
Sanderson
,
Coan
,
Garner
,
Oswald
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
20
Keystone Heights
4:48.85
Shaw
,
Hogan
,
Hogan
,
Hutchins
Pedro Menendez Falcon Alumni Invite
Feb 25, 2022
21
Suwannee
4:52.24
Cowart
,
Federick
,
Musgrove
,
Oliver
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
22
Pensacola
4:56.02
Litchfield
,
Basnight
,
McKay
,
Knight
Steve Garst Wildcat Invitational
Mar 5, 2022
23
Baker County
4:58.53
Szelak
,
Carey
,
Dorman
,
O'Steen
Bradford Mini Meet
Mar 1, 2022
24
Northview
5:04.30
Gibson
,
Long
,
Fountain
,
Kidd
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
25
Union County
5:05.28
Smith
,
Halfacre
,
Jeffers
,
Smith
Bradford Mini Meet Relays
Apr 12, 2022
26
Yulee
5:12.96
Viner
,
Anderson
,
Brown
,
Dikun
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
27
Freeport
5:14.01
Salzlein
,
Rodriguez-Lomba
,
Bolta
,
Price
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
28
Taylor County
5:20.20
Hunter
,
Wilson
,
Frees
,
Dunnell
Weeki Wachee Tri Meet
Apr 5, 2022
29
Marianna
5:32.93
Brown-Field
,
Platfoot
,
Taylor
,
Roulhac
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
4 x 800 Relay (Men)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bolles
7:50.43
Ryan
,
Duhnoski
,
De Monte
,
Brady
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Andrew Jackson
8:10.58
Bruist
,
Johnson
,
Johnson
,
Williams
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
South Walton
8:13.20
Kirspel
,
Griner
,
Minton
,
Ambs
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Bishop Kenny
8:22.66
Castillo-Zima
,
Perry
,
Smith
,
Jubran
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
5
North Bay Haven
8:25.22
Faint
,
Kling
,
Wade
,
Matson
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
6
Florida High
8:37.23
Rothell
,
Deem
,
England
,
Erisman
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Episcopal
8:46.12
Kotchen
,
Napoleon
,
Officer
,
Jasey
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
8
Yulee
8:46.34
Tate
,
Harris
,
Crider
,
Culpepper
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
9
Fernandina Beach
8:48.49
Sanchez II
,
Bille
,
Woods
,
Wilking
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
10
West Florida
8:50.75
Deguzman
,
Casey
,
Gutierrez
,
Escobar-Medina
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
11
Wolfson
9:02.73
Fleming
,
Sefton
,
Wilkerson
,
Marello
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
12
Santa Fe
9:07.61
Tews
,
Guyden
,
Emerson
,
Williams
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
13
Pensacola
9:08.42
Stallworth
,
Johnson
,
Richardson
,
Dale
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
14
Northview
9:18.04
McElhaney
,
Bashore
,
Stewart
,
Cody
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
15
Suwannee
9:21.22
Jahuey
,
Cerritos
,
De La Cruz
,
Scott
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
16
Tocoi Creek
9:28.09
Smith
,
Reich
,
Kozhevnikov
,
Wells
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
17
Baker County
9:32.03
Moore
,
Rewis
,
Winkler
,
Mays
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
18
Baldwin
9:48.85
Wilson
,
Whiteaker
,
O'Neal
,
Nobles
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
19
Union County
9:59.60
Boney
,
Rossiter
,
Pressley
,
Harris
Bradford Mini Meet Relays
Apr 12, 2022
20
Paxon
10:02.34
Miller
,
Riggs
,
Johnson
,
Thompson
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
21
Marianna
10:21.46
Bethea
,
Sims
,
Morgan
,
Goodman
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
22
Freeport
10:22.56
Campbell
,
Smith
,
Matias
,
McAlpine
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
23
Bozeman
10:35.34
Priest
,
Ruthven
,
Simental
,
Jamison
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
24
West Nassau
10:39.96
Davis
,
Gancerez
,
Moore
,
Price
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
25
Rutherford
12:04.46
Peace
,
Baker
,
Bryant
,
Olds
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
4 x 800 Relay (Women)
Top↑
Team
Time
Athletes
Meet
Meet Date
1
Bolles
9:20.77
Lee
,
Csikai
,
Bata
,
Candelino
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
South Walton
9:32.74
Knowlton
,
Scali
,
Griner
,
Lucero
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
North Bay Haven
9:45.62
Faint
,
Elizando
,
Carmichael
,
Franklin
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Bishop Kenny
9:58.96
Grden
,
Wheldon
,
Johnson
,
Holmes
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
5
Episcopal
10:04.58
Hardwick
,
Morgan
,
Gowdy
,
Kowkabany
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
6
Florida High
10:41.03
Vos
,
Gunter
,
Boutwell
,
Coleman
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Tocoi Creek
10:42.93
Herman
,
Patchan
,
Myroup
,
Robinson
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
8
Fernandina Beach
10:51.97
Bell
,
Quinn
,
Ferus
,
Stephenson
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
9
West Florida
11:25.70
Armstrong
,
Knight
,
Epstein
,
Turbiville
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
10
Wolfson
11:40.87
Dearing
,
Joshi
,
Hung
,
Sharp
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
11
Suwannee
11:45.47
Cowart
,
Mitchell
,
Lundy
,
Allen
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
12
Northview
12:02.11
Kent
,
Cody
,
Criswell
,
Atallah
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
13
Yulee
12:04.75
Brown
,
Dikun
,
Viner
,
Parsons
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
14
Fort White
12:06.74
Reid
,
Todd
,
Carreras
,
Willcox
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
15
Union County
12:09.58
Jeffers
,
Halfacre
,
Ring
,
Pafford
Chiefland Home Meet 2
Mar 18, 2022
16
Baker County
12:44.92
Pelfrey
,
Pelfrey
,
Ragan
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
17
Bradford
12:49.86
McCoy
,
Reddish
,
Thomas
,
Loper
Bradford Mini Meet Relays
Apr 12, 2022
18
Madison County
12:51.57
Singletary
,
Newman
,
Washington
,
Jenkins
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
19
Bozeman
12:52.48
Sanderson
,
Moulder
,
Stafford
,
Duvall
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
High Jump (Men)
FHSAA 2A 1.76m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Washington, Kyren
JR
Santa Fe
2.02m
6' 7.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
1
Johnson, Kaleb
JR
Santa Fe
2.02m
6' 7.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Harris, Jayden
JR
Bishop Kenny
1.93m
6' 4"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
4
Peace, Ryan
SO
Marianna
1.87m
6' 1.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4
Holland, Orlando
JR
Baker County
1.87m
6' 1.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
6
Robinson, Jaden
SO
South Walton
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
6
Graham, Madarious
SR
Walton
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
6
Smith, Austin
SR
Suwannee
1.82m
5' 11.5"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
6
Ivey, Braelon
SR
Marianna
1.82m
5' 11.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
10
Johnson, Donovan
SR
Pensacola
1.78m
5' 10"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
10
McWilliams, Jeremiah
SR
Pensacola
1.78m
5' 10"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
12
Basse, Jesse
FR
Fernandina Beach
1.77m
5' 9.75"
2022 Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
12
Givens, Marcus
JR
Baker County
1.77m
5' 9.75"
Bradford Mini Meet
Mar 1, 2022
12
Pringle, Jametrius
JR
Bradford
1.77m
5' 9.75"
Bradford Mini Meet Relays
Apr 12, 2022
12
Blue, Brian
SO
West Nassau
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
12
Curran, Henry
JR
Bishop Kenny
1.77m
5' 9.75"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
12
Ragin, Micah
SO
Tocoi Creek
1.77m
5' 9.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
18
Miller, Bryce
8
Keystone Heights
1.72m
5' 7.75"
Palatka Junior Senior High School Meet #2
Mar 22, 2022
18
Roulhac, Henrey
SO
Marianna
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
18
Blackburn, Cameron
FR
Walton
1.72m
5' 7.75"
Jay QB Invitational
Apr 11, 2022
18
Maxwell, Chapman
SR
Wolfson
1.72m
5' 7.75"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
18
Carter, Mason
JR
Baldwin
1.72m
5' 7.75"
Ed White Mini Track & Field Meet
Mar 1, 2022
18
Beenen, Nolan
SR
Bishop Kenny
1.72m
5' 7.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
18
Scott, Corey
JR
Episcopal
1.72m
5' 7.75"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
25
Grooms, Richard
SO
Wolfson
1.68m
5' 6"
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
26
Timmons, Georion
JR
West Nassau
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
26
Leslie, Malik
JR
Bolles
1.67m
5' 5.75"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
26
Sims, Kimon
JR
Pensacola
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
26
McGrew, Jessiah
FR
Florida High
1.67m
5' 5.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
30
Williams , Thomas
JR
Union County
1.65m
5' 5"
Trinity Catholic High School Meet Five
Apr 2, 2022
30
Jones, Terrance
FR
Fernandina Beach
1.65m
5' 5"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
32
Revenaugh, Wesley
FR
Bishop Kenny
1.63m
5' 4.25"
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
32
Thompson, Xavier
FR
Pensacola Catholic
1.63m
5' 4.25"
WFHS Cinco #1
Mar 29, 2022
34
Stamper, Austin
SR
Episcopal
1.62m
5' 3.75"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
34
Moore, Earl
SO
West Nassau
1.62m
5' 3.75"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
34
Petraites, Finn
FR
South Walton
1.62m
5' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
34
Harris, Brian
JR
Pensacola
1.62m
5' 3.75"
Viking Classic
Feb 26, 2022
34
Spencer, Tasavion
SR
Rutherford
1.62m
5' 3.75"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
34
Kopecky, Abhimanyu
SR
Santa Fe
1.62m
5' 3.75"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
34
Dove, Harrison
FR
West Florida
1.62m
5' 3.75"
Viking Classic
Feb 26, 2022
34
Laettner, Tor
SO
Episcopal
1.62m
5' 3.75"
Providence Invitational 2022
Mar 3, 2022
34
Amon, Stone
FR
Suwannee
1.62m
5' 3.75"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
43
Roberson, Ja'Dontae
Suwannee
1.60m
5' 3"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
43
McClendon, Connor
SO
Tocoi Creek
1.60m
5' 3"
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
43
Rich, Zach
SO
Bishop Kenny
1.60m
5' 3"
First Coast JV League Meet #1 - Bishop Kenny
Feb 23, 2022
46
Highsmith, Telijah
SO
Marianna
1.58m
5' 2.25"
Niceville Mini Meet 2
Mar 16, 2022
46
Gale, Harrison
FR
Bishop Kenny
1.58m
5' 2.25"
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
48
boyd, alpha
FR
Walton
1.57m
5' 1.75"
Viking Classic
Feb 26, 2022
48
Ennis, Cosmos
FR
Bolles
1.57m
5' 1.75"
First Coast JV League Meet #2 - Bartram Trail
Mar 2, 2022
48
Dunsford, Austin
SO
Northview
1.57m
5' 1.75"
Baker Home Meet 1
Mar 3, 2022
High Jump (Women)
FHSAA 2A 1.44m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Edwards, Shakirah
SO
Rutherford
1.67m
5' 5.75"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
2
Roundtree, Sydney
SO
Bishop Kenny
1.58m
5' 2.25"
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
3
Evans, Jalay
SR
Fernandina Beach
1.57m
5' 1.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
4
Martin, Dariniya
SR
Suwannee
1.53m
5' 0.25"
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
5
Coyle, Clare
SO
Bishop Kenny
1.52m
4' 11.75"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
5
Shaw, Kiersten
FR
Keystone Heights
1.52m
4' 11.75"
Clay County Championships
Apr 7, 2022
7
Grden, Stephanie
FR
Bishop Kenny
1.47m
4' 9.75"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
7
Bryan, Patoni
FR
South Walton
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
7
Taylor, Alexis
8
Keystone Heights
1.47m
4' 9.75"
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
7
McBroom, Destiny
SO
Santa Fe
1.47m
4' 9.75"
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
7
Farcus, Ava
FR
Wolfson
1.47m
4' 9.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
7
Thorson, Addie
SO
Bishop Kenny
1.47m
4' 9.75"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
13
Wilson, Zoey
FR
South Walton
1.45m
4' 9"
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
14
Wicker, Darci
SO
Bozeman
1.42m
4' 7.75"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
14
Sanford, Alyssa
7
Keystone Heights
1.42m
4' 7.75"
PALATKA JUNIOR SENIOR HIGH MEET #1
Feb 22, 2022
14
Davis, Taylor
SO
Bozeman
1.42m
4' 7.75"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
17
Harp, Alys
FR
South Walton
1.40m
4' 7"
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
17
Smith, Cortney
SR
Bolles
1.40m
4' 7"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
19
Franklin, Amari
SR
West Florida
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
19
Gibson, Caitlyn
JR
Northview
1.37m
4' 6"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
19
Gardere, Elena
FR
Bishop Kenny
1.37m
4' 6"
First Cosat JV Championships
Mar 29, 2022
19
Beeks, Skyy
SO
West Florida
1.37m
4' 6"
Steve Garst Wildcat Invitational
Mar 5, 2022
19
Hobgood, Olivia
JR
Episcopal
1.37m
4' 6"
Providence Invitational 2022
Mar 3, 2022
24
Hansen, Sabrina
SR
Fernandina Beach
1.35m
4' 5"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
25
Dorman, Chloe
SO
Baker County
1.33m
4' 4.25"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 24, 2022
26
Christy, Grace
7
Bolles
1.32m
4' 4"
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
26
Obsuth, Geordan
JR
Tocoi Creek
1.32m
4' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
26
McCray, Erica
SO
Pensacola
1.32m
4' 4"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
26
Harris, Elle
7
Bolles
1.32m
4' 4"
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
26
Brown, Armonie
SR
Suwannee
1.32m
4' 4"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
31
Harris, Ashlyn
SO
Fernandina Beach
1.30m
4' 3.25"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
32
Underwood, Lucy
FR
Tocoi Creek
1.28m
4' 2.25"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 25, 2022
33
Trzaska, Tariana
7
Bozeman
1.27m
4' 2"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
33
Smith, Kalea
FR
West Florida
1.27m
4' 2"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
33
Fountain, Aliyah
FR
Northview
1.27m
4' 2"
Baker Home Meet 1
Mar 3, 2022
33
Kidd, O'Nykah
JR
Northview
1.27m
4' 2"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
33
Ward, V'Kaylynn
Suwannee
1.27m
4' 2"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
33
Johnson, Bryanna
SR
Marianna
1.27m
4' 2"
Niceville Mini Meet 2
Mar 16, 2022
39
Baldwin, Isabella
JR
Suwannee
1.25m
4' 1.25"
Branford 3
Apr 12, 2022
39
Lawrence, Tori
JR
West Florida
1.25m
4' 1.25"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
41
Mantilla, Madeline
FR
Bishop Kenny
1.23m
4' 0.5"
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
42
Moore, Tytiana
SO
West Florida
1.22m
4' 0"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
42
Swain, Presley
7
Bolles
1.22m
4' 0"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
44
Davis, Reilly
8
North Bay Haven
1.20m
3' 11.25"
Bozeman Arnold Dual
Feb 26, 2022
Pole Vault (Men)
FHSAA 2A 3.18m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Kilpatrick, Lawson
SR
South Walton
4.35m
14' 3.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
1
Carter, Van
SO
South Walton
4.35m
14' 3.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
3
Christy, Jacob
SR
Bolles
4.05m
13' 3.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Truitt, Arman
FR
West Florida
4.05m
13' 3.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Tibbs, Bode
SO
South Walton
4.05m
13' 3.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
6
Pitts, Payton
JR
Santa Fe
4.00m
13' 1.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
7
Thorton, Aakash
SR
Wolfson
3.45m
11' 3.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
8
Santiago, Connor
FR
West Florida
3.38m
11' 1"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
9
Thomas, Cross
JR
Episcopal
3.15m
10' 4"
Eagle Open
Feb 23, 2022
9
Blue, James
SR
Pensacola Catholic
3.15m
10' 4"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
11
Parrish, Reece
JR
Pensacola Catholic
3.06m
10' 0.5"
Gulf Breeze Mini B
Apr 7, 2022
12
Ritchie, Jon
FR
Episcopal
3.05m
10' 0"
Providence - Stallion Invitational 2022
Apr 4, 2022
13
Townley, Allen
FR
West Florida
2.92m
9' 7"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
14
Wainwright, Sam
SO
Suwannee
2.75m
9' 0.25"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
14
Starling, Clay
Suwannee
2.75m
9' 0.25"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
14
Jolly, Steven
FR
Bishop Kenny
2.75m
9' 0.25"
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
17
Schonfeld, Leonard
FR
Wolfson
2.74m
8' 11.75"
Adrain Mann Wolfpack Classic (39th Annual)
Apr 13, 2022
18
Dewsnap, Trent
FR
West Florida
2.67m
8' 9"
WFHS Cinco #1
Mar 29, 2022
19
Kempner, Aidan
JR
Wolfson
2.60m
8' 6.25"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
20
Kopecky, Abhimanyu
SR
Santa Fe
2.55m
8' 4.25"
SFHS Mini Meet #2
Mar 28, 2022
21
McMahan, Aidan
FR
Bishop Kenny
2.45m
8' 0.5"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
Pole Vault (Women)
FHSAA 2A 2.33m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Stovall, Vivian
JR
Bolles
3.50m
11' 5.75"
Florida State Relays
Mar 24, 2022
2
Wolfe, Presley
SO
Bolles
3.35m
10' 11.75"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
3
Eby, Jocelyn
JR
South Walton
3.30m
10' 10"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Eby, Jocelyn
JR
South Walton
3.30m
10' 10"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
5
Smith, Ellie
SO
Bolles
3.20m
10' 6"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
6
WENGER, KILEY
JR
Bolles
3.15m
10' 4"
Florida Relays
Mar 31, 2022
7
Turner, Catherine
JR
South Walton
2.85m
9' 4.25"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
8
Wilson, Zoey
FR
South Walton
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
8
Beeks, Skyy
SO
West Florida
2.70m
8' 10.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
10
Johnson , Libby
7
Bolles
2.65m
8' 8.25"
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
11
Guy, Layla
SO
Episcopal
2.55m
8' 4.25"
Eagle Open
Feb 23, 2022
12
Lawrence, Tori
JR
West Florida
2.51m
8' 2.75"
WFHS Cinco #1
Mar 29, 2022
13
Beeks, Shania
FR
West Florida
2.46m
8' 0.75"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
14
Lanahan, Olivia
JR
Bishop Kenny
2.45m
8' 0.5"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
14
Mckee, Jenna
FR
Wolfson
2.45m
8' 0.5"
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
16
Caravello, Cali
FR
South Walton
2.40m
7' 10.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
17
Covill, Lily
FR
Pensacola Catholic
2.16m
7' 1"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
18
Lucas, Alana
SR
Bishop Kenny
2.00m
6' 6.75"
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
18
McMillan, Madison
SO
Suwannee
2.00m
6' 6.75"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
20
Rosasco, Melania
FR
Bishop Kenny
1.98m
6' 6"
First Coast JV League Meet #2 - Bartram Trail
Mar 2, 2022
21
Gratz, Abby
JR
Bolles
1.95m
6' 4.75"
Eagle Open
Feb 23, 2022
22
Campen, Kate
8
Bolles
1.90m
6' 2.75"
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
23
Santiago, Kaelyn
FR
West Florida
1.85m
6' 0.75"
Viking Classic
Feb 26, 2022
23
Pepin-Donat, Capri
FR
Bishop Kenny
1.85m
6' 0.75"
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
25
Dolan, Annie
JR
Pensacola Catholic
1.70m
5' 7"
Gulf Breeze Mini B
Apr 7, 2022
26
Hunt, Sadie
8
Bolles
1.45m
4' 9"
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
27
Kasavaraju, Esha
8
Bolles
1.30m
4' 3.25"
Bolles Middle School Invitational
Apr 21, 2022
Long Jump (Men)
FHSAA 2A 6.26m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Straley, Noah
SR
Bishop Kenny
7.07m
23' 2.5"
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
NWI
2
James, Satchell
FR
Chipley
7.05m
23' 1.75"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
3
Derico, TJ
JR
Suwannee
6.86m
22' 6.25"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.9
4
Lorbeer, Jonathan
SR
Bolles
6.75m
22' 1.75"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
+0.0
5
Gunn, Khalil
SR
Gadsden County
6.67m
21' 10.75"
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
6
Kellum, Elijah
SO
Santa Fe
6.65m
21' 10"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
NWI
7
Wilson, Kemani
JR
Bolles
6.64m
21' 9.5"
Florida State Relays
Mar 24, 2022
0.7
8
Danzy, Micahi
SO
Florida High
6.56m
21' 6.25"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
9
Hamilton, Jevon
SO
Rutherford
6.53m
21' 5.25"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
10
Hale, Landon
JR
Yulee
6.45m
21' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
11
Suddeth, Lakieyan
JR
Bay
6.31m
20' 8.5"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
12
Rusynyk, Alex
SO
South Walton
6.28m
20' 7.25"
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
NWI
13
Brooks, Seth
JR
Andrew Jackson
6.25m
20' 6.25"
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
NWI
14
Coleman, DJ
JR
Suwannee
6.20m
20' 4.25"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
15
Ivey, Braelon
SR
Marianna
6.19m
20' 3.75"
Wakulla Quad Meet 3
Mar 29, 2022
NWI
16
Carter, Van
SO
South Walton
6.18m
20' 3.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
16
Murphy, Malakai
SO
Santa Fe
6.18m
20' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
NWI
18
Peace, Ryan
SO
Marianna
6.17m
20' 3"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
19
Cooper, David
SR
Episcopal
6.14m
20' 1.75"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
NWI
20
Calloway, Jayden
JR
Bay
6.11m
20' 0.5"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
21
Almonord, Joseph
FR
Yulee
6.10m
20' 0.25"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
22
Johnson, Donovan
SR
Pensacola
6.03m
19' 9.5"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
23
anderson, jacquavius
SO
Walton
6.01m
19' 8.75"
Baker Home Meet 2
Mar 29, 2022
NWI
24
Jones, Terrance
FR
Fernandina Beach
5.98m
19' 7.5"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
25
Flowers, Ruben
JR
Bolles
5.97m
19' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
26
Miller, Jaidren
JR
Gadsden County
5.95m
19' 6.25"
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
NWI
27
Morris, Kaiden
SO
Paxon
5.94m
19' 6"
Stanton Prep Track & Field Meet
Mar 28, 2022
NWI
28
Menifee, Christopher
JR
Bay
5.92m
19' 5.25"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
29
Walden, Shamere
JR
Bay
5.91m
19' 4.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
30
Archibald, Kaleb
JR
Yulee
5.89m
19' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
30
Mays, Blake
JR
Baker County
5.89m
19' 4"
Ridgeview Panther Invitational
Feb 24, 2022
NWI
32
Philmore, Ahman
JR
Suwannee
5.88m
19' 3.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
33
Harris, Jayden
JR
Bishop Kenny
5.87m
19' 3.25"
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
NWI
34
McGrew, Jessiah
FR
Florida High
5.86m
19' 2.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
34
Hampton, Jamie
JR
Madison County
5.86m
19' 2.75"
Wakulla Quad Meet 3
Mar 29, 2022
NWI
36
Robinson, Jaden
SO
South Walton
5.84m
19' 2"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
37
Moore, Earl
SO
West Nassau
5.83m
19' 1.5"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
NWI
38
Floyd, A G
FR
Pensacola
5.82m
19' 1.25"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
NWI
38
Jones, Kendyll
SR
Yulee
5.82m
19' 1.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
40
Boney, Brycen
SO
Union County
5.80m
19' 0.5"
Trinity Catholic High School Meet Five
Apr 2, 2022
NWI
41
Jackson, Alan
SR
Florida High
5.79m
19' 0"
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
NWI
42
McClendon, Connor
SO
Tocoi Creek
5.78m
18' 11.75"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 25, 2022
NWI
42
Ragin, Micah
SO
Tocoi Creek
5.78m
18' 11.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
44
Rodillas, Nicholas
JR
Tocoi Creek
5.74m
18' 10"
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
NWI
44
Bonner, Ottah
JR
Pensacola
5.74m
18' 10"
Andrews Invitational 2022
Mar 25, 2022
NWI
44
Williams , Thomas
JR
Union County
5.74m
18' 10"
Oak Hall Mini Meet #1
Feb 23, 2022
NWI
47
Brehmer, Coen
FR
Yulee
5.70m
18' 8.5"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
NWI
47
Twardy, Luke
FR
Fernandina Beach
5.70m
18' 8.5"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
NWI
47
Sims, Kimon
JR
Pensacola
5.70m
18' 8.5"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
47
Hamilton, Tony
JR
Madison County
5.70m
18' 8.5"
Wakulla Quad Meet 1
Feb 22, 2022
NWI
Long Jump (Women)
FHSAA 2A 4.93m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Peoples, Me'Yauney
SO
Gadsden County
5.55m
18' 2.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
4.4
2
Evatt, Tristen
SO
Yulee
5.41m
17' 9"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.2
3
Selmer, Chloe
SO
Episcopal
5.36m
17' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
4
Edwards, Shakirah
SO
Rutherford
5.25m
17' 2.75"
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
5
Green, Ay'keelah
FR
Florida High
5.21m
17' 1.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
6
Timmons, Cassidy
SO
Paxon
5.08m
16' 8"
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
NWI
7
Campos, Katherine
JR
Bolles
5.07m
16' 7.75"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
NWI
8
Layne, Chrissy
FR
South Walton
5.05m
16' 7"
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
NWI
9
Ling, Aniyah
SO
Yulee
4.95m
16' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
10
Martin, Dariniya
SR
Suwannee
4.91m
16' 1.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
NWI
11
Hardwick, Jade
SR
Episcopal
4.90m
16' 1"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
NWI
12
Smith, Cortney
SR
Bolles
4.88m
16' 0.25"
Eagle Open
Feb 23, 2022
NWI
12
Shaw, Kiersten
FR
Keystone Heights
4.88m
16' 0.25"
Pedro Menendez Falcon Alumni Invite
Feb 25, 2022
NWI
14
McBroom, Destiny
SO
Santa Fe
4.83m
15' 10.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
NWI
15
Jackson, Chyanne
JR
Marianna
4.77m
15' 7.75"
Wakulla Quad Meet 3
Mar 29, 2022
NWI
16
Underwood, Lucy
FR
Tocoi Creek
4.72m
15' 6"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 25, 2022
NWI
17
Giedrys, Neriah
FR
Fernandina Beach
4.67m
15' 4"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
NWI
18
Buckley, Erin
JR
Bishop Kenny
4.66m
15' 3.5"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
NWI
18
Adams, Anna
SR
Northview
4.66m
15' 3.5"
Viking Classic
Feb 26, 2022
NWI
20
Jones, Deziah
SO
Santa Fe
4.64m
15' 2.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
21
Pitt, Alexi
SR
Bolles
4.60m
15' 1.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
21
Johnson, Harper
FR
Baker County
4.60m
15' 1.25"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
NWI
23
Jackson, Demetria
SO
Marianna
4.59m
15' 0.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
24
Ward, V'Kaylynn
SR
Suwannee
4.54m
14' 10.75"
Branford 3
Apr 12, 2022
NWI
25
Peele, Vivian
FR
South Walton
4.53m
14' 10.5"
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
NWI
26
McCarthy, Kennedy
SO
West Florida
4.50m
14' 9.25"
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
NWI
27
Zwatschka, Rachel
SR
Bishop Kenny
4.49m
14' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
27
Harris, Ashlyn
SO
Fernandina Beach
4.49m
14' 8.75"
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
NWI
29
Obsuth, Geordan
JR
Tocoi Creek
4.48m
14' 8.5"
Pedro Menendez Falcon Alumni Invite
Feb 25, 2022
NWI
30
Crumbley, Josalyn
JR
Paxon
4.44m
14' 7"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
31
Mitchell, Janeah
FR
Suwannee
4.40m
14' 5.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
NWI
31
Zubero, Lily
JR
Episcopal
4.40m
14' 5.25"
Eagle Open
Feb 23, 2022
NWI
31
Carswell, Ahmani
JR
Chipley
4.40m
14' 5.25"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
34
Johns, Chloe
SR
Bolles
4.36m
14' 3.75"
Eagle Open
Feb 23, 2022
NWI
35
Jenkins, Gabriella
SO
Paxon
4.32m
14' 2.25"
2022 Chandra Cheeseborough Invitational
Apr 2, 2022
NWI
36
McKay, Zakyla
JR
Pensacola
4.31m
14' 1.75"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
36
Clemmons, Olivia
SR
Marianna
4.31m
14' 1.75"
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
38
Oliver, Molly
JR
North Bay Haven
4.30m
14' 1.25"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
38
Milkes, Abigail
JR
Bishop Kenny
4.30m
14' 1.25"
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
NWI
40
Bridges, Janiyah
6
Rutherford
4.28m
14' 0.5"
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
40
McCray, Erica
SO
Pensacola
4.28m
14' 0.5"
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
NWI
42
Daria, Inessa
FR
Tocoi Creek
4.26m
13' 11.75"
Pedro Menendez Falcon Alumni Invite
Feb 25, 2022
NWI
42
Dorman, Chloe
SO
Baker County
4.26m
13' 11.75"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
NWI
44
Rosier, Serenity
SO
Florida High
4.25m
13' 11.5"
FSUS Field Event Classic
Apr 13, 2022
NWI
44
Lee, Ze'Ja
FR
Florida High
4.25m
13' 11.5"
FSUS Field Event Classic
Apr 13, 2022
NWI
46
Watson, Jamani
SO
Santa Fe
4.24m
13' 11"
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
NWI
47
Wicker, Darci
SO
Bozeman
4.20m
13' 9.5"
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
48
Hackett, Taylor
SO
Florida High
4.17m
13' 8.25"
FSUS Field Event Classic
Apr 13, 2022
NWI
48
Harper, Taliyah
SO
Union County
4.17m
13' 8.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
NWI
48
Ardary, Macy
SR
West Nassau
4.17m
13' 8.25"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
NWI
Triple Jump (Men)
FHSAA 2A 11.43m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Kellum, Elijah
SO
Santa Fe
13.79m
45' 3"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
1.8
2
Gunn, Khalil
SR
Gadsden County
13.36m
43' 10"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
3
Lorbeer, Jonathan
SR
Bolles
13.15m
43' 1.75"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
NWI
4
Derico, TJ
JR
Suwannee
13.14m
43' 1.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
5
Ivey, Braelon
Marianna
13.10m
42' 11.75"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
NWI
6
Philmore, Ahman
JR
Suwannee
12.97m
42' 6.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
7
Sims, Kimon
JR
Pensacola
12.85m
42' 2"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
7
Robinson, Jaden
SO
South Walton
12.85m
42' 2"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
9
Johnson, Donovan
SR
Pensacola
12.82m
42' 0.75"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
10
Chappell, Laban Carter
SR
Episcopal
12.72m
41' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
11
Richardson, Brayun
SR
Rutherford
12.69m
41' 7.75"
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
NWI
12
Murphy, Malakai
SO
Santa Fe
12.67m
41' 7"
SFHS Mini Meet #2
Mar 28, 2022
NWI
13
Hale, Landon
JR
Yulee
12.53m
41' 1.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
14
Young, Aaron
SO
Santa Fe
12.48m
40' 11.5"
SFHS Mini Meet #1
Feb 22, 2022
NWI
15
Harvey, Nikyan
SO
Marianna
12.43m
40' 9.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
16
Bonner, Ottah
JR
Pensacola
12.35m
40' 6.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
17
Twardy, Luke
FR
Fernandina Beach
11.96m
39' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
18
Jones, Terrance
FR
Fernandina Beach
11.88m
38' 11.75"
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
NWI
19
Peace, Ryan
SO
Marianna
11.72m
38' 5.5"
Niceville Mini Meet 2
Mar 16, 2022
NWI
20
Coleman, DJ
JR
Suwannee
11.67m
38' 3.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
21
Mays, Blake
JR
Baker County
11.64m
38' 2.25"
Middleburg HS Bronco Bob Invitational 2022
Mar 25, 2022
NWI
22
Bacani, Nolan
JR
South Walton
11.35m
37' 3"
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
NWI
23
McGrew, Jessiah
FR
Florida High
11.32m
37' 1.75"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
23
Bailey, Sean
SR
Wolfson
11.32m
37' 1.75"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
NWI
25
Pace, Rashaun
FR
Bozeman
11.28m
37' 0.25"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
NWI
26
Walden, Shamere
JR
Bay
11.19m
36' 8.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
27
Charles, Zeyon
SR
Bishop Kenny
11.16m
36' 7.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
28
anderson, jacquavius
SO
Walton
11.14m
36' 6.75"
Baker Home Meet 2
Mar 29, 2022
NWI
29
Daigle, Kaleb
JR
Bozeman
11.04m
36' 2.75"
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
30
Dalbey, Noah
JR
South Walton
11.00m
36' 1.25"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
31
Chang, An
SR
North Bay Haven
10.81m
35' 5.75"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
32
Loupe, Brodie
JR
South Walton
10.79m
35' 5"
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
NWI
33
Socarras, Christian
FR
Suwannee
10.68m
35' 0.5"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
NWI
33
McClendon, Connor
SO
Tocoi Creek
10.68m
35' 0.5"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 25, 2022
NWI
35
Clark, Trevion
SO
Florida High
10.63m
34' 10.5"
FSUS Field Event Classic
Apr 13, 2022
NWI
36
clenney, jonathan
SR
Walton
10.58m
34' 8.5"
Viking Classic
Feb 26, 2022
NWI
37
Byrd, Malcom
FR
Walton
10.49m
34' 5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
NWI
38
Adams, Cody
SR
Northview
10.40m
34' 1.5"
Baker Home Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
39
Copeland, Carl
JR
Bozeman
10.39m
34' 1.25"
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
40
Ragin, Micah
SO
Tocoi Creek
10.36m
34' 0"
Pedro Menendez Falcon Friday
Mar 25, 2022
NWI
41
DePriest, Colby
FR
Freeport
10.20m
33' 5.75"
Niceville Mini Meet 2
Mar 16, 2022
NWI
42
Elliott, Ja'Mauri
SO
Baker County
10.19m
33' 5.25"
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
NWI
43
Rusynyk, Alex
SO
South Walton
10.17m
33' 4.5"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
NWI
44
Dewsnap, Trent
FR
West Florida
10.12m
33' 2.5"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
45
Kilburn, Ethan
SR
Northview
10.10m
33' 1.75"
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
NWI
46
Armstrong, Trenton
JR
Baker County
10.02m
32' 10.5"
Middleburg HS Bronco Bob Invitational 2022
Mar 25, 2022
NWI
47
Williams, Demarius
JR
Union County
10.00m
32' 9.75"
Chiefland Home Meet 1
Mar 1, 2022
NWI
48
Kowalik, Brett
SO
Bozeman
9.99m
32' 9.5"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
49
Davis, Dylan
JR
Bozeman
9.63m
31' 7.25"
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
NWI
50
Woodruff, Austin
8
Taylor County
9.62m
31' 6.75"
Chiefland Home Meet 2
Mar 18, 2022
NWI
Triple Jump (Women)
FHSAA 2A 10.15m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
Wind
1
Peoples, Me'Yauney
SO
Gadsden County
11.52m
37' 9.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
2
Smith, Ellie
SO
Bolles
11.51m
37' 9.25"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
NWI
3
Evatt, Tristen
SO
Yulee
11.46m
37' 7.25"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
+0.0
4
Wolfe, Presley
SO
Bolles
11.41m
37' 5.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
5
Martin, Dariniya
SR
Suwannee
11.16m
36' 7.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
6
Selmer, Chloe
SO
Episcopal
11.05m
36' 3"
Providence - Stallion Invitational 2022
Apr 4, 2022
NWI
7
Campos, Katherine
JR
Bolles
10.48m
34' 4.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
8
Ward, V'Kaylynn
SR
Suwannee
10.43m
34' 2.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
9
McKay, Zakyla
JR
Pensacola
10.35m
33' 11.5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
10
Stovall, Vivian
JR
Bolles
10.14m
33' 3.25"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
NWI
11
Stephenson, Loretta
FR
Fernandina Beach
9.81m
32' 2.25"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
NWI
12
Adams, Anna
SR
Northview
9.75m
32' 0"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
13
Wicker, Darci
SO
Bozeman
9.72m
31' 10.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
14
Wilson, Zoey
FR
South Walton
9.71m
31' 10.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
15
McCarthy, Kennedy
SO
West Florida
9.62m
31' 6.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
NWI
16
Hackett, Taylor
SO
Florida High
9.57m
31' 4.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
16
Mitchell, Janeah
FR
Suwannee
9.57m
31' 4.75"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
+0.0
18
Rosier, Serenity
SO
Florida High
9.47m
31' 1"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
NWI
19
Averitt, Ella
JR
Bishop Kenny
9.38m
30' 9.25"
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
NWI
20
Johns, Chloe
SR
Bolles
9.34m
30' 7.75"
Eagle Open
Feb 23, 2022
NWI
21
Peters, Amelia
JR
Bishop Kenny
9.32m
30' 7"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
NWI
21
Smith, Anjel
SR
Rutherford
9.32m
30' 7"
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
23
Zubero, Lily
JR
Episcopal
9.15m
30' 0.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
24
Ero, Victoria
FR
Episcopal
9.12m
29' 11.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
25
Harris, Ashlyn
SO
Fernandina Beach
9.11m
29' 10.75"
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
NWI
26
Yunos, Ava
SO
Bishop Kenny
8.94m
29' 4"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
NWI
27
Meyer, Camryn
FR
South Walton
8.88m
29' 1.75"
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
NWI
28
Albert, Danielle
FR
Fernandina Beach
8.87m
29' 1.25"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
NWI
29
Fina, Zoe
FR
Fernandina Beach
8.84m
29' 0"
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
NWI
30
Harp, Alys
FR
South Walton
8.68m
28' 5.75"
Trinity Catholic High School Meet Three
Mar 19, 2022
NWI
31
Smith, Kalea
FR
West Florida
8.63m
28' 3.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
NWI
32
Grden, Stephanie
FR
Bishop Kenny
8.53m
28' 0"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
NWI
33
Basnight, Dionna
SR
Pensacola
8.49m
27' 10.25"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
NWI
34
Long, Sarah
SO
Northview
8.42m
27' 7.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
NWI
35
Seavey, Mackenzie
SO
Bay
8.33m
27' 4"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
NWI
36
Clemmons, Olivia
SR
Marianna
8.29m
27' 2.5"
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
NWI
37
Davis, Taylor
SO
Bozeman
7.68m
25' 2.5"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
38
Tavernier, Abigail
7
Bozeman
7.55m
24' 9.25"
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
NWI
39
McCarthy, Raven
JR
Northview
7.48m
24' 6.5"
Baker Home Meet 1
Mar 3, 2022
NWI
40
Lovett, Kamiah
FR
Suwannee
7.14m
23' 5.25"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
NWI
Shot Put (Men)
FHSAA 2A 13.33m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Freet, Dylan
JR
Tocoi Creek
16.24m
53' 3.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
2
Butler, Garrison
SO
Bolles
15.55m
51' 0.25"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Ward, John
JR
Northview
15.41m
50' 6.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
Colston, Kenneth
SR
Florida High
14.95m
49' 0.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
Crowell, Cooper
JR
Paxon
14.95m
49' 0.75"
2022 Craig Speziale Memorial Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
6
Moncrief, Caleb
SR
Keystone Heights
14.74m
48' 4.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
7
Patterson, Malik
JR
Pensacola
14.44m
47' 4.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
8
Wetherington, Connor
SR
Santa Fe
14.43m
47' 4.25"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
9
Faircloth, Mark
SO
Florida High
14.15m
46' 5.25"
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
10
Almaria , Brandon
JR
Tocoi Creek
13.88m
45' 6.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
11
Madison, Breeland
JR
Bolles
13.65m
44' 9.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
12
Carter, Keyon
SR
Santa Fe
13.63m
44' 8.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
13
Foye, Jahiem
SR
Santa Fe
13.62m
44' 8.25"
SFHS Mini Meet #1
Feb 22, 2022
14
Williams, Elijah
JR
Florida High
13.57m
44' 6.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
15
Labyak, Nicholas
SR
Bishop Kenny
13.51m
44' 4"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
16
Simpson, Stephen
JR
Florida High
13.32m
43' 8.5"
Rickards Home Meet
Mar 22, 2022
17
Fuavai, IIliyas
SR
Pensacola Catholic
13.29m
43' 7.25"
Steve Garst Wildcat Invitational
Mar 5, 2022
18
Cotton, Christopher
JR
Florida High
13.23m
43' 5"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
19
Donahoo, Caleb
SR
Freeport
13.21m
43' 4.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
20
Selden, Max
SR
Bishop Kenny
13.19m
43' 3.25"
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
21
Pass, Vincente
JR
Tocoi Creek
13.04m
42' 9.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
22
Carter, Trent
SO
Bolles
12.91m
42' 4.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
23
Meza, Chandler
JR
South Walton
12.89m
42' 3.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
24
Johnston, Jeremy
Florida High
12.86m
42' 2.25"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
25
Grant, Josiah
JR
Marianna
12.84m
42' 1.5"
Niceville Mini Meet 2
Mar 16, 2022
26
Farmer, Isaiah
Florida High
12.73m
41' 9.25"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
27
Boyd, Casey
SR
Rutherford
12.67m
41' 7"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
28
King, Zeb
SO
West Nassau
12.61m
41' 4.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
29
Thomas, Payne
SR
Bishop Kenny
12.60m
41' 4.25"
Bear Classic / True Team Championships
Mar 26, 2022
30
Hort, Evan
SR
Bolles
12.30m
40' 4.25"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
31
Baynard, Tucker
SO
Union County
12.29m
40' 4"
Hamilton County Meet
Mar 3, 2022
32
Tucker, Nehemiah
SR
Pensacola
12.17m
39' 11.25"
Viking Classic
Feb 26, 2022
33
Elley, Jared
SR
Yulee
12.10m
39' 8.5"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
34
Gulley, Timothy
JR
Pensacola Catholic
12.02m
39' 5.25"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
35
Robinson, Brandon
JR
Suwannee
11.98m
39' 3.75"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
36
Eramus, Zander
FR
Tocoi Creek
11.87m
38' 11.5"
Creekside Invite 2022
Apr 9, 2022
37
Black, Brendan
JR
Bolles
11.80m
38' 8.75"
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
38
Hester, Terin
JR
Freeport
11.79m
38' 8.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
39
Williams, Nathan
JR
Yulee
11.68m
38' 4"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
40
Forehand, Cason
SR
Bay
11.62m
38' 1.5"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
41
Dermody, Rowan
SO
Pensacola Catholic
11.60m
38' 0.75"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
42
Daniel, Ma'Kenndi
SR
Bishop Kenny
11.54m
37' 10.5"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
43
Crosby, Wyatt
Florida High
11.50m
37' 8.75"
Chiles Freshmen Sophomore Championship
Mar 31, 2022
44
Wainwright, Will
SO
Suwannee
11.42m
37' 5.75"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
45
Granja, Jader
JR
Freeport
11.39m
37' 4.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
46
laird, noah
SO
Walton
11.37m
37' 3.75"
Baker Home Meet 1
Mar 3, 2022
47
Bacani, Nolan
JR
South Walton
11.34m
37' 2.5"
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
48
Medure, Charles
SR
Episcopal
11.33m
37' 2.25"
Eagle Open
Feb 23, 2022
49
Nelson, Keoni
SO
Madison County
11.32m
37' 1.75"
Hamilton County Meet
Mar 3, 2022
50
Pennywell, Jaqwuan
JR
Bay
11.26m
36' 11.5"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
Shot Put (Women)
FHSAA 2A 9.76m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Lett, Christina
FR
West Florida
12.20m
40' 0.5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Jones, Dailynn
SR
South Walton
11.58m
38' 0"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Smith, Naveah
SR
Bay
11.55m
37' 10.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
Irby, Amber
SO
Northview
10.63m
34' 10.5"
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
5
Ward, V'Kaylynn
SR
Suwannee
10.59m
34' 9"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
6
Flores, Emily
SO
Tocoi Creek
10.57m
34' 8.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
7
Cuffy, Kay'lyona
SO
Suwannee
10.45m
34' 3.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
8
Neskora, Ella
JR
Bolles
10.26m
33' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
9
Curtis, Zee
SO
Bolles
10.18m
33' 4.75"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
10
Stoll, Maggie
JR
Bolles
9.97m
32' 8.5"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
11
Litchfield, Sophia
SR
Pensacola
9.93m
32' 7"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
12
Faust, Chrishawndria
JR
Florida High
9.87m
32' 4.75"
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
13
Clarke, Adriana
JR
Yulee
9.83m
32' 3"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
14
Garrett, Kelis
SO
Marianna
9.71m
31' 10.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
15
Green, Zi'onay
FR
Suwannee
9.47m
31' 1"
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
16
Parker, Mallory
SR
Pensacola Catholic
9.39m
30' 9.75"
Gulf Breeze Mini B
Apr 7, 2022
17
Shrider , Anaya
SO
Baldwin
9.33m
30' 7.5"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
18
Chery, Jewels
JR
Bishop Kenny
9.32m
30' 7"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
19
Spangler, Camryn
JR
West Florida
9.31m
30' 6.5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
20
Spence, Anna
JR
Northview
9.30m
30' 6.25"
Baker Home Meet 2
Mar 29, 2022
21
Williams, Aisha
SO
Florida High
9.27m
30' 5"
Rickards Home Meet
Mar 22, 2022
22
White, Doshia
SO
Suwannee
9.22m
30' 3"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
23
Deshazier, Ernecia
FR
Bay
8.97m
29' 5.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
24
Knight, Paige
JR
Pensacola
8.96m
29' 4.75"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
25
Baynard, Alysen
SO
Freeport
8.91m
29' 2.75"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
26
Morris, Neveah
JR
Fernandina Beach
8.90m
29' 2.5"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
27
Spires, Tara
JR
Santa Fe
8.85m
29' 0.5"
Alachua County Championship @ Santa Fe 2022
Apr 9, 2022
28
Pullins, La'Shaunti
FR
Andrew Jackson
8.83m
28' 11.75"
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
29
Leigh wheelis, Angel
SO
South Walton
8.82m
28' 11.25"
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
29
Davis, Vonloris
SO
Marianna
8.82m
28' 11.25"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
31
Morris, Naslynn
FR
Fernandina Beach
8.74m
28' 8.25"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
32
Holcey, Chania
SO
Fernandina Beach
8.72m
28' 7.5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
32
Federick, Tykeiuna
Suwannee
8.72m
28' 7.5"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
34
Reed, Jai'la
JR
Baker County
8.68m
28' 5.75"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
35
Dunnell, Variah
Taylor County
8.56m
28' 1"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
36
Underwood, Lucy
FR
Tocoi Creek
8.45m
27' 8.75"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
37
Smith, Mallory
FR
Northview
8.41m
27' 7.25"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
38
Smith, Taleyah
FR
Union County
8.38m
27' 6"
Bradford Mini Meet Relays
Apr 12, 2022
39
Ross, Raegan
FR
Bay
8.32m
27' 3.75"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
39
Summerwell, Amiya
SR
Chipley
8.32m
27' 3.75"
Freeport Home Meet
Apr 13, 2022
39
Phillip, Nissa
JR
Paxon
8.32m
27' 3.75"
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
42
Blazer, Laurel
JR
South Walton
8.28m
27' 2"
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
43
Davis, Na'Tiyah
SO
Gadsden County
8.19m
26' 10.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
43
Peterson, Mariah
SO
Marianna
8.19m
26' 10.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
45
Cohill, Kate
JR
Bolles
8.18m
26' 10"
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
46
Kovi, Taylor
SO
Santa Fe
8.16m
26' 9.25"
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
47
Martin, Dariniya
SR
Suwannee
8.13m
26' 8.25"
Oak Hall Mini Meet #1
Feb 23, 2022
48
Ashman, Teeya
SR
North Bay Haven
8.06m
26' 5.5"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
49
Vadnais, Kiara
SR
West Florida
8.05m
26' 5"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
50
Tong, Akuch
SR
Bishop Kenny
8.00m
26' 3"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
Discus (Men)
FHSAA 2A 37.60m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Freet, Dylan
JR
Tocoi Creek
47.92m
157' 3"
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
2
Crowell, Cooper
JR
Paxon
46.00m
150' 11"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
3
Selden, Max
SR
Bishop Kenny
45.85m
150' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
4
Moncrief, Caleb
SR
Keystone Heights
45.62m
149' 8"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
5
Wainwright, Will
SO
Suwannee
42.18m
138' 5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
6
Farmer, Isaiah
8
Florida High
42.16m
138' 4"
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
7
Madison, Breeland
JR
Bolles
41.69m
136' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
8
Kilpatrick, Lawson
SR
South Walton
41.55m
136' 4"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
9
Black, Brendan
JR
Bolles
41.47m
136' 1"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
10
Butler, Garrison
SO
Bolles
41.10m
134' 10"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
11
Cotton, Christopher
JR
Florida High
40.67m
133' 5"
Wakulla Quad Meet 2
Mar 3, 2022
12
Tilghman, Wesley
SO
North Bay Haven
38.65m
126' 10"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
13
Howe, Cooper
JR
Bishop Kenny
38.19m
125' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
14
Nelson, Keoni
SO
Madison County
38.07m
124' 11"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
15
Patterson, Malik
JR
Pensacola
38.03m
124' 9"
Andrews Invitational 2022
Mar 25, 2022
16
Almaria , Brandon
JR
Tocoi Creek
37.35m
122' 6"
Pedro Menendez Falcon Alumni Invite
Feb 25, 2022
17
Meza, Chandler
JR
South Walton
36.39m
119' 5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
18
Comer, Austin
SO
Bozeman
36.13m
118' 6"
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
19
Simpson, Stephen
JR
Florida High
36.10m
118' 5"
FSUS Field Event Classic
Apr 13, 2022
20
Labyak, Nicholas
SR
Bishop Kenny
35.81m
117' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
21
Lasalle, Nathan
SO
Bishop Kenny
35.68m
117' 1"
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
22
Eramus, Zander
FR
Tocoi Creek
35.14m
115' 3"
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
23
Vance, Carter
FR
Tocoi Creek
35.08m
115' 1"
Thursday Night Spikes
Apr 14, 2022
24
Kirk, Colin
JR
Bolles
34.35m
112' 8"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
25
Carter, Keyon
SR
Santa Fe
33.56m
110' 1"
SFHS Mini Meet #2
Mar 28, 2022
26
Wainwright, Sam
SO
Suwannee
33.55m
110' 1"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
27
Crosby, Wyatt
SO
Florida High
33.54m
110' 0"
Maclay Mini Meet
Apr 12, 2022
28
Lewis, Malik
SR
Suwannee
33.24m
109' 1"
Oak Hall Mini Meet #1
Feb 23, 2022
29
Sexton, William
JR
North Bay Haven
33.15m
108' 9"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
30
Williams, Nathan
JR
Yulee
32.91m
108' 0"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
31
King, Zeb
SO
West Nassau
32.83m
107' 8"
Jax Nitro T&F Special
Apr 1, 2022
32
Jentink, Jesse
JR
Bozeman
32.48m
106' 7"
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
33
Pass, Vincente
JR
Tocoi Creek
32.46m
106' 6"
Pedro Menendez Falcon Alumni Invite
Feb 25, 2022
34
Ward, John
JR
Northview
32.20m
105' 8"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
35
Smith, Darion
JR
Suwannee
32.05m
105' 2"
Oak Hall Mini Meet #1
Feb 23, 2022
36
Grant, Josiah
JR
Marianna
32.02m
105' 1"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
37
Donahoo, Caleb
SR
Freeport
31.84m
104' 5"
Niceville Mini Meet 2
Mar 16, 2022
38
Boyd, Casey
SR
Rutherford
31.76m
104' 2"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
39
Granja, Jader
JR
Freeport
31.65m
103' 10"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
40
Wemm, Sam
Florida High
31.52m
103' 5"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
40
Watson, Nolan
JR
South Walton
31.52m
103' 5"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
42
Keys, Cullen
JR
Marianna
31.43m
103' 1"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
43
Saunders, Kaden
SO
Freeport
31.29m
102' 8"
Freeport Home Meet
Apr 13, 2022
44
Tucker, Nehemiah
SR
Pensacola
31.26m
102' 7"
Viking Classic
Feb 26, 2022
45
Starling, Clay
FR
Suwannee
31.12m
102' 1"
Branford 3
Apr 12, 2022
46
Forehand, Cason
SR
Bay
30.95m
101' 6"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
47
Ellis, Mac
JR
South Walton
30.85m
101' 2"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
48
Blackmon, Deshawn
FR
Tocoi Creek
30.83m
101' 2"
Tocoi Creek Toro Showdown
Apr 1, 2022
49
Dermody, Rowan
SO
Pensacola Catholic
30.53m
100' 2"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
50
Elley, Jared
SR
Yulee
30.07m
98' 8"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
Discus (Women)
FHSAA 2A 28.49m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Jones, Dailynn
SR
South Walton
41.02m
134' 7"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
2
Curtis, Zee
SO
Bolles
37.77m
123' 11"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Neskora, Ella
JR
Bolles
34.53m
113' 3"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
Litchfield, Sophia
SR
Pensacola
34.23m
112' 4"
Andrews Invitational 2022
Mar 25, 2022
5
Stoll, Maggie
JR
Bolles
33.65m
110' 5"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
6
Flores, Emily
SO
Tocoi Creek
33.39m
109' 6"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
7
Smith, Naveah
SR
Bay
32.35m
106' 2"
Bozeman Meet 1
Mar 3, 2022
8
Lett, Christina
FR
West Florida
31.54m
103' 6"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
9
Cuffy, Kay'lyona
SO
Suwannee
30.77m
100' 11"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
10
Spangler, Camryn
JR
West Florida
30.68m
100' 8"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
11
Irby, Amber
SO
Northview
30.18m
99' 0"
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
12
Ramie, Sophia
JR
North Bay Haven
30.03m
98' 6"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
13
Deshazier, Ernecia
FR
Bay
29.89m
98' 1"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
14
Knight, Paige
JR
Pensacola
29.45m
96' 7"
Andrews Invitational 2022
Mar 25, 2022
15
Leigh wheelis, Angel
SO
South Walton
29.29m
96' 1"
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
16
Davis, Vonloris
SO
Marianna
28.62m
93' 11"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
17
Shrider , Anaya
SO
Baldwin
28.43m
93' 3"
Santa Fe Last Chance
Apr 16, 2022
18
Gagnon, Kendall
JR
Keystone Heights
27.27m
89' 6"
Bradford Mini Meet
Mar 1, 2022
19
Williams, Michelle
SR
Pensacola
27.14m
89' 0"
Andrews Invitational 2022
Mar 25, 2022
20
White, Doshia
SO
Suwannee
27.10m
88' 11"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
21
Parker, Mallory
SR
Pensacola Catholic
26.90m
88' 3"
WFHS Cinco #1
Mar 29, 2022
22
Spires, Tara
JR
Santa Fe
26.83m
88' 0"
SFHS Mini Meet #2
Mar 28, 2022
23
Pullins, La'Shaunti
FR
Andrew Jackson
26.44m
86' 9"
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
24
Baynard, Alysen
SO
Freeport
26.36m
86' 6"
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
25
Morris, Naslynn
FR
Fernandina Beach
26.11m
85' 8"
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
26
Blazer, Laurel
JR
South Walton
25.96m
85' 2"
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
27
Gause, Hayden
JR
Marianna
25.95m
85' 2"
Wakulla Quad Meet 3
Mar 29, 2022
28
Garrett, Kelis
SO
Marianna
25.83m
84' 9"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
29
Clarke, Adriana
JR
Yulee
25.52m
83' 9"
Bear Classic / True Team Championships
Mar 26, 2022
30
Moreno, Valentina
JR
South Walton
24.79m
81' 4"
Seahawks Last Chance 2022
Apr 8, 2022
31
Petersen, Camryn
FR
Santa Fe
24.57m
80' 7"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
32
Ashman, Teeya
SR
North Bay Haven
23.88m
78' 4"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
33
Perry, Jamie
SR
Yulee
23.73m
77' 10"
Mandarin Mustang Classic
Feb 26, 2022
34
Dunnell, Variah
Taylor County
23.56m
77' 3"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
35
Peterson, Mariah
SO
Marianna
23.42m
76' 10"
Niceville Mini Meet 2
Mar 16, 2022
36
Smith, Taleyah
FR
Union County
23.30m
76' 5"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
37
Jentink, Ashlyn
FR
Bozeman
23.24m
76' 3"
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
38
Vadnais, Kiara
SR
West Florida
23.05m
75' 7"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
39
Morris, Neveah
JR
Fernandina Beach
23.01m
75' 6"
Yulee Meet #1
Apr 5, 2022
40
Farhat, Isabella
JR
Bishop Kenny
22.99m
75' 5"
First Coast JV League Meet #4 - Bishop Kenny
Mar 16, 2022
41
Kovi, Taylor
SO
Santa Fe
22.96m
75' 4"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
42
Ross, Raegan
FR
Bay
22.65m
74' 4"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
43
Wilson, Alexzandria
JR
Pensacola
22.40m
73' 6"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
44
Green, Zi'onay
FR
Suwannee
22.15m
72' 8"
Oak Hall Mini Meet #1
Feb 23, 2022
45
Gray, Ainsley
JR
Episcopal
22.06m
72' 4"
Providence Invitational 2022
Mar 3, 2022
46
Librero, Maxine
FR
Bishop Kenny
21.86m
71' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
47
Phillip, Nissa
JR
Paxon
21.80m
71' 6"
Mandarin Mustang Developmental Meet 1
Feb 22, 2022
48
Washington, Jayla
FR
Fernandina Beach
21.79m
71' 6"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
49
Armitage, Jordyn
SO
Santa Fe
21.70m
71' 2"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
50
Spence, Anna
JR
Northview
21.25m
69' 9"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
Javelin (Men)
FHSAA 2A 40.92m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Wetherington, Connor
SR
Santa Fe
62.88m
206' 3"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
2
Beach, Garrison
SR
Suwannee
52.93m
173' 8"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
3
Allsup, Charles
JR
Tocoi Creek
52.70m
172' 11"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
Forehand, Cason
SR
Bay
51.87m
170' 2"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
5
Garrity, Kaelan
FR
South Walton
49.37m
162' 0"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
6
Porkert, Robert
SR
Bishop Kenny
47.44m
155' 8"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
7
Anderson, Ryan
SR
Bolles
47.31m
155' 2"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
8
Cooper, David
SR
Episcopal
47.29m
155' 2"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
9
Wainwright, Will
SO
Suwannee
46.56m
152' 9"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
10
Johnston, Jeremy
FR
Florida High
46.51m
152' 7"
Bob Hayes Classic
Mar 19, 2022
11
Tilghman, Wesley
SO
North Bay Haven
46.42m
152' 3"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
12
Carter, Trent
SO
Bolles
45.10m
147' 11"
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
13
Crowell, Cooper
JR
Paxon
44.66m
146' 6"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
14
Thornton, Camden
JR
Bishop Kenny
42.91m
140' 9"
Danny Brown Invitational
Feb 26, 2022
15
Kilpatrick, Lawson
SR
South Walton
42.60m
139' 9"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
16
Ellis, Mac
JR
South Walton
42.19m
138' 5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
17
Watson, Nolan
JR
South Walton
41.92m
137' 6"
Florida State Relays
Mar 24, 2022
17
Tibbs, Bode
SO
South Walton
41.92m
137' 6"
Freeport Home Meet
Apr 13, 2022
19
Wainwright, Sam
SO
Suwannee
41.38m
135' 9"
Raider Invitational
Mar 16, 2022
20
Smith, Darion
JR
Suwannee
40.20m
131' 11"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
21
Comer, Trevor
SR
Bozeman
39.45m
129' 5"
Bozeman Meet 3
Mar 24, 2022
22
Wemm, Sam
FR
Florida High
39.44m
129' 5"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
23
Winters, Jakari
JR
Gadsden County
39.34m
129' 1"
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
24
Maxwell, Collin
SO
Wolfson
38.24m
125' 5"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
25
Kirk, Colin
JR
Bolles
37.88m
124' 3"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
26
Cutter, Cole
FR
Pensacola Catholic
37.77m
123' 11"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
27
Freet, Dylan
JR
Tocoi Creek
37.54m
123' 2"
Pedro Menendez Falcon Alumni Invite
Feb 25, 2022
28
Carinhas, Thomas
JR
North Bay Haven
37.53m
123' 1"
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
29
Ward, John
JR
Northview
37.50m
123' 0"
Baker Home Meet 1
Mar 3, 2022
30
Floyd, A G
FR
Pensacola
37.44m
122' 10"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
31
Tucker, Nehemiah
SR
Pensacola
35.76m
117' 4"
Viking Classic
Feb 26, 2022
32
Frith, Uriah
JR
Freeport
35.50m
116' 6"
Baker Home Meet 2
Mar 29, 2022
33
Leipau, Jackson
SO
Fernandina Beach
34.60m
113' 6"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
34
Hodges, Matthew
JR
Taylor County
34.29m
112' 6"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
35
Dermody, Rowan
SO
Pensacola Catholic
33.97m
111' 5"
WFHS Cinco #2
Apr 12, 2022
36
Whiteaker , Dawson
JR
Baldwin
33.85m
111' 1"
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
37
Carroll, Nathan
SO
Pensacola Catholic
33.80m
110' 11"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
37
Twardy, Luke
FR
Fernandina Beach
33.80m
110' 11"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
39
Ray, Ashton
SR
Northview
33.60m
110' 3"
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
40
Branch, Caleb
SO
Florida High
33.50m
109' 11"
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
41
Dunsford, Austin
SO
Northview
33.46m
109' 9"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
42
Perkins, Sam
FR
Episcopal
33.37m
109' 6"
Providence - Stallion Invitational 2022
Apr 4, 2022
43
O'Neal , Aedan
SO
Baldwin
33.23m
109' 0"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
44
Pennywell, Jaqwuan
JR
Bay
32.81m
107' 8"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
45
Clayton, Jerquon
JR
Taylor County
32.58m
106' 11"
Weeki Wachee Invitational
Mar 4, 2022
46
Merkel, Bryson
FR
Florida High
32.20m
105' 8"
Jimmy Everett Track and Field Invitational
Mar 5, 2022
47
Sexton, William
JR
North Bay Haven
31.44m
103' 2"
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
48
Eramus, Zander
FR
Tocoi Creek
31.32m
102' 9"
Bolles Bulldog Classic
Mar 4, 2022
49
Schwartz, Dylan
SO
Bolles
30.51m
100' 1"
Coach Hunt Classic
Apr 9, 2022
50
Schreiber, Jacob
JR
Bolles
29.85m
97' 11"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
Javelin (Women)
FHSAA 2A 26.42m
Top↑
Athlete
Year
Team
Mark
Conv
Meet
Meet Date
1
Rohan, Emily
SR
Bolles
41.18m
135' 1"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
2
Troutt, Ella
SO
South Walton
34.32m
112' 7"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
3
Carmichael, Lakyn
JR
North Bay Haven
34.17m
112' 1"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
4
Jones, Dailynn
SR
South Walton
33.62m
110' 4"
Florida State Relays
Mar 24, 2022
5
Padgett, Caylee
SO
Bolles
32.17m
105' 6"
FHSAA Class 2A Track & Field State Championships
May 12, 2022
6
Gagnon, Kendall
JR
Keystone Heights
30.29m
99' 4"
Don Hall Invitational
Apr 1, 2022
7
Baynard, Alysen
SO
Freeport
30.21m
99' 1"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
8
Moreno, Valentina
JR
South Walton
29.19m
95' 9"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
9
Turner, Elizabeth
SR
South Walton
29.08m
95' 5"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
10
Ramie, Sophia
JR
North Bay Haven
28.45m
93' 4"
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
11
Baker, Riley
SO
Santa Fe
28.31m
92' 10"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
12
Morris, Neveah
JR
Fernandina Beach
27.52m
90' 3"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
13
Patterson, Naussica
SR
Bay
26.64m
87' 5"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
14
Lett, Christina
FR
West Florida
25.89m
84' 11"
Viking Classic
Feb 26, 2022
15
Taylor, Madison
SO
Bozeman
25.57m
83' 11"
Bozeman Invitational Meet
Mar 10, 2022
16
Litchfield, Sophia
SR
Pensacola
25.53m
83' 9"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
17
Armitage, Jordyn
SO
Santa Fe
24.91m
81' 9"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
18
Glenn, Mackenize
SR
Episcopal
24.74m
81' 2"
Providence - Stallion Invitational 2022
Apr 4, 2022
19
Gopal, Asha
JR
Bolles
24.46m
80' 3"
FHSAA 2A Region 1
May 5, 2022
20
Williams, Michelle
SR
Pensacola
23.98m
78' 8"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
21
Ragadio, Ja
SR
Bozeman
23.96m
78' 7"
Wewa Gator Crawl
Apr 7, 2022
22
Dampier, Marleah
SR
Fernandina Beach
23.88m
78' 4"
Mandarin Mustang Classic
Feb 26, 2022
23
Shrider , Anaya
SO
Baldwin
23.77m
78' 0"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
24
Harrison, Jillian
FR
Freeport
22.94m
75' 3"
Baker Home Meet 2
Mar 29, 2022
25
Ashman, Teeya
SR
North Bay Haven
22.92m
75' 2"
FHSAA 2A District 2
Apr 21, 2022
26
Kovi, Taylor
SO
Santa Fe
22.80m
74' 10"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
27
Vadnais, Kiara
SR
West Florida
21.92m
71' 11"
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
28
Killets, Gabrielle
8
North Bay Haven
21.69m
71' 2"
Arnold Marlin Invitational
Apr 2, 2022
29
White, Doshia
Suwannee
21.57m
70' 9"
Chiles Capital City Classic
Apr 9, 2022
30
Cofran, Mary
JR
Episcopal
21.56m
70' 9"
FHSAA 2A District 4
Apr 26, 2022
31
Nimblett, Elizabeth
JR
West Florida
21.41m
70' 3"
Tate Aggies Invitational
Mar 26, 2022
32
Cuffy, Kay'lyona
SO
Suwannee
21.12m
69' 3"
Raider Fr/So Invitational
Mar 2, 2022
33
Smith, Naveah
SR
Bay
20.84m
68' 4"
Bay County Florida Championship
Apr 14, 2022
34
Blazer, Laurel
JR
South Walton
20.70m
67' 11"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
35
Wilkison, Ta'Kendra
SO
Suwannee
20.65m
67' 9"
Jesse Forbes HS Invitational
Feb 26, 2022
36
Martinez, Aniya
SO
Paxon
20.34m
66' 9"
Gateway Conference Track & Field Championship
Apr 8, 2022
37
Green, Za'hira
JR
Suwannee
20.13m
66' 0"
FHSAA 2A District 3
Apr 20, 2022
38
Hallam, Adalee
JR
West Florida
20.08m
65' 10"
Escambia County Track & Field Championship 2022
Apr 9, 2022
39
Williams, Aisha
SO
Florida High
19.99m
65' 7"
Maclay Mini Meet
Apr 12, 2022
40
Leigh wheelis, Angel
SO
South Walton
19.84m
65' 1"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
41
Harrison, Abigail
SO
Pensacola
19.82m
65' 0"
FHSAA 2A District 1
Apr 23, 2022
42
Knight, Paige
JR
Pensacola
19.58m
64' 3"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
43
Hughes, Anna
FR
South Walton
19.38m
63' 7"
Seahawks Invitational
Mar 12, 2022
44
Clarke, Adriana
JR
Yulee
19.36m
63' 6"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
45
Sanchez, Lily
FR
Fernandina Beach
18.83m
61' 9"
Yulee Meet # 3
Apr 12, 2022
45
Trager, Elli
SO
Bolles
18.83m
61' 9"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
47
Morris, Naslynn
FR
Fernandina Beach
18.77m
61' 7"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022
48
Fox, Millicent
SO
Bolles
18.70m
61' 4"
Episcopal Prince and Sibil Zachariah Invitational
Mar 25, 2022
48
Irby, Amber
SO
Northview
18.70m
61' 4"
Jay Home Meet 2
Mar 31, 2022
50
White, Nadia
SR
Fernandina Beach
18.56m
60' 11"
Yulee Meet # 2
Mar 22, 2022